P O G O / Piotr Sikora i Antek Syrek-Dąbrowski - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

8,5 / 10

P O G O / Piotr Sikora i Antek Syrek-Dąbrowski

"Duet improwizowany, który pojawi się prawdopodobnie tylko raz"- tak zaczynał się ich pierwszy opis. Jak widać nie mieli racji, ponieważ zagrają ponownie. Czy tym razem ostatni raz? Nie wiadomo, ale tym bardziej warto przyjść na to niecodzienne wydarzenie. Zazwyczaj grają razem w Hofesince, tym razem zagrają w duecie.

Antek jest bardzo fajnym człowiekiem- tak uważa o nim Piotr. Nie wiadomo co Antek myśli o Piotrze, bo to Piotr robi ten opis ale wierzy, że Antek, myśli podobnie.*

Ten spektakl nie będzie miał wielkiego sensu, ale dwa ostatnie były naprawdę dobre. Czy uda nam się dostarczyć trzeci? Czy będzie padało tego dnia? Czy Piotr zapomni, że miał grać spektakl tego dnia? Czy Antek sie wkurzy o to? Nie wiadomo. Dlatego przyjdźcie.

*Piotr Sikora jest znanym i cenionym improwizatorem z Klancyka, Hofesinki i wielu innych projektów, między innymi teatru ruchu i swojego solo show: „Peter Trzeźwy Wampir”. Antoni Syrek-Dąbrowski to stand-up'er oraz improwizator z Hofesinki, który na co dzień jeździ ze swoim programem „Norma” po całej Polsce.

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Było zajefajnie :D Brawo!

    ad.....@gm...il.com / 17 października 2019

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.