Nie jest tak źle - improwizacje o Zero Waste - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

6,8 / 10

Nie jest tak źle - improwizacje o Zero Waste

Nie jest najlepiej na świecie. Ocieplenia klimatu, wycinki lasów, paskudni politycy, myśliwi, węgiel i wszystko co nas otacza - czasami można zwariować. Dlatego robimy od pewnego czasu cykl spektakli pod wspólnym tytułem "Nie jest tak źle" - żeby poimprowizować do dobrych, pożytecznych inspiracji i pokazać ludzi, zjawiska, sytuacje, które jednak nas wszystkich ratują.

Bo nie może być tylko źle! W tym miesiącu zapraszamy na spektakl o ZERO WASTE!

Zero waste, w dosłownym tłumaczeniu „brak śmieci” lub „brak marnowania”, to styl życia, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska.

Wielu ludziom takie życie wydaje się niemożliwe, bo trudno samemu coś wytworzyć, wyhodować, kupić żywność bezpośrednio od rolnika albo znaleźć jakiś sklep z produktami spożywczymi na wagę. Uciążliwym wydaje się pamiętanie o własnej siatce, słoikach na fasolki, butelkach na mleko i worku na chleb, a co dopiero targanie tych pustych pojemników ze sobą na każde zakupy i dźwiganie ich z powrotem do domu!

Temat jest poważny oczywiście - ale trzeba też pamiętać o poczuciu humoru w tym wszystkim i jak nie oszaleć. Popróbujemy!

Koniecznie bądźcie tego wieczoru w Resorcie!!! Bedą super goście, którzy opowiedzą nam o przygodach, pomysłach, absurdach i innych cudach zero waste!

Opinie naszych widzów (3)

 • 9,0/ 10

  Z odgrywanych przez aktorów improwizowanych ról, można było zorientować się o nich samych, tj. jak spędzają / spędzali wolny czas, czy przypadkiem mieszkają w domu jednorodzinnym itp. Także inne spostrzeżenia nasuwają się n/t aktorów ... improwizacja nie kłamie :) Pozdrowienia dla ekipy. Paweł

  ar.....@gm...il.com / 12 listopada 2017

 • 5,0/ 10

  I połowa - zabawna i na poziomie II połowa - z minuty na minutę coraz słabiej - mniej śmiesznie, bardziej obscenicznie, nawet wulgarnie duży "+" to historie pana od pszczół - ciekawe i nieznane

  to.....@....pl / 23 marca 2018

 • 4,0/ 10

  Chodzi o to, że Adam był tylko na ekranie. Nie było go osobiście, nie dojechał. Zdarza się. Uważam jednak, że organizator powinien był o tym poinformować Państwa, a Państwo osoby, które kupiły bilety. Macie nasze adresy mailowe. A tak to dopiero na miejscu dowiedzieliśmy się, że gwiazdy programu nie będzie. To nie fair.

  au.....@gm...il.com / 01 lutego 2018

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.