MWW Prezentuje: Dubbingi grozy - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

5,0 / 10

MWW Prezentuje: Dubbingi grozy

MWW, czyli Mondo Wideo Walosa wstaje z grobu i powraca do Resortu z nowym cyklem imprez. Startujemy edycją specjalną, bo wielką dubbingową halloweenową extravaganzą! Jeśli kochacie kino wszystkich klas i improwizowane dubbingi, zróbcie sobie prezent i bądźcie tam.

"MWW prezentuje: Dubbingi grozy" to wieczór improwizowanych dubbingów do filmów słusznie i niesłusznie zapomnianych, dziwacznych albo po prostu wysoce szajskich. W to Halloween weźmiemy na warsztat mrożące krew w żyłach i wywołujące ciarki wstydu HORRORY. A wybierze je dla was Bartek Walos.

Podczas tego upiornego wieczoru komicy i improwizatorzy zdubbingują dla was perły kinematografii jakości nieoczywistej i klasyki wypożyczalni kaset wideo - bez przygotowania i bez absolutnie żadnej wcześniejszej styczności z dubbingowanym fragmentem! Wszystko, co zobaczą będzie dla nich taką samą niespodzianką, jak dla was. A będą to niespodzianki, których długo nie zapomnicie. Po drodze nie zabraknie również innych atrakcji, gości i nostalgicznych wycieczek w nieznane!

Oto zatroszczy się już wasz gospodarz - Bartek Walos, dyrektor Mondo Wideo Walosa.

Opinie naszych widzów (1)

  • 1,0/ 10

    Bardzo zabawny spektakl

    ci.....@po...ta.fm / 02 listopada 2019

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.