Mondo Wideo Walosa - dubbingi - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

8.7 / 10

Mondo Wideo Walosa - dubbingi

Najlepsze IMPROWIZOWANE DUBBINGI w mieście powracają!

Wieczór IMPROWIZOWANYCH DUBBINGÓW filmów najgorszych, dziwacznych i zapomnianych (a przez to najlepszych i bezdyskusyjnie klasycznych), pod batutą prof. Walosa POWRACA!

JESZCZE WIĘCEJ DUBBINGÓW I JESZCZE WIĘCEJ SZALONYCH KLIPÓW!

Komicy i improwizatorzy zdubbingują dla was perły kinematografii jakości nieoczywistej i klasyki wypożyczalni kaset wideo - bez przygotowania i bez absolutnie żadnej wcześniejszej styczności z dubbingowanym fragmentem! Wszystko, co zobaczą będzie dla nich taką samą niespodzianką, jak dla was, drodzy widzowie! I będą to niespodzianki, których długo nie zapomnicie! Po drodze nie zabraknie również szalonych wyzwań i nostalgicznych wycieczek w nieznane!

Oto zatroszczy się już wasz niecny gospodarz - Prof. Bartek Walos - znawca i poławiacz filmów wszelkich klas i (pod)gatunków, ze wszystkich stron świata i archiwów wypożyczalni kaset wideo!

Czas trwania: 120 minut

Zwiastuny

Obsada

Resort Komedii

Resort Komedii to niezależna scena komediowa w Warszawie. W piwnicy przy ulicy Bielańskiej 1 można zobaczyć stand-up, autorskie skecze i - najistotniejsze w naszym repertuarze - spektakle improwizowane. Improwizowane, czyli wymyślane na żywo, bez wcześniejszego planu, za to z aktywnym udziałem publiczności.

W Resorcie Komedii występują najbardziej doświadczeni komicy i komiczki z warszawskich teatrów improwizowanych. Grają w swoich grupach (np. Hofesinka, Hurt Luster, Hulaj po Warszawsku) i duetach (Klaster, Muzyczne Chwile) lub razem z innymi improwizatorami tworzą autorskie projekty teatralne (Spektakl w ciemności, Średni trzydziestoletni). Widownia ma też okazję zobaczyć, jak komedia łączy się z muzyką, literaturą lub aktywnością społeczną - dzięki zapraszanym przez nas gościom.

Spektakle w Resorcie Komedii są oryginalne i wychodzą daleko poza kabaretowe schematy, pozostając przy tym świetną rozrywką.

Gramy dla Państwa codziennie!

Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.9
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

08.02 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.9
Średnia ocena
Rewelacyjna improwizacja, grupa świetnie złapała kontakt z publicznością
- Sylwia

31.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet