Lip Sync Battle - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

8,4 / 10

Lip Sync Battle

We’re back back back again!!!

Nowy sezon w Resorcie Komedii i nowa odsłona dragowych harców. Wyciągajcie z szafy brokatowe suknie, pudrujcie peruki i uzupełniajcie kolekcję sztucznych rzęs - czas na LIP SYNC BATTLE! Rozmaite persony na jeden wieczór zawładną tęczową sceną, wykonując szokujące numery do wybranych przez siebie (i przez nas) piosenek. Będzie SZAŁ!

ZGŁOŚ SIĘ, wystąp i wygraj sławę, podziw i wielką karierę. Jeżeli chcesz wziąć udział w Lip Sync Battle:

Napisz na lipsync.resort@gmail.com maila, w którym powiesz pod jakim drag name lub stage name chcesz wystąpić, z jaką piosenką, i kim jesteś. Dodaj swój telefon i link do sociali, zdjęcia i nagrania występów/stylówki jeżeli masz - chętnie przejrzymy i się zachwycimy - do 18.09.

Przygotuj swój kawałek tak, żeby nie przekraczał 3 minut

Czekaj na info i potwierdzenie od nas - listę występujących potwierdzimy do 20.09.

W potwierdzeniu wyślemy Ci trzy super special songs do półfinału i finału - przygotuj swój unikalny show do każdej, albo po prostu naucz się je lipsyncować

Przyjdź na LIP SYNC BATTLE w dobrej kondycji psychofizycznej READY TO AMAZE, i rzuć wszystkich na kolana!

Uczestnicy wchodzą za free!

JEŻELI nie występujesz, ale oglądasz, to NIC STRACONEGO - już teraz możesz kupić bilety i zaklepać sobie miejscówkę na publiczności. Weź ze sobą dobry humor, tęczę czy garść brokatu i przygotuj się na lipsyncowe szaleństwo. Link do biletów: __________________

Podczas wydarzenia zadbamy o to, żeby wszyscy czuli się zdrowo i komfortowo. Niżej kilka informacji specjalnych. Come sickening, but not sick.

No i bardzo się cieszymy, że się z Wami zobaczymy. Chodźcie, pośmiejemy się razem, poszalejemy - w Resorcie Komedii tworzymy przestrzeń opartą na akceptacji i otwartości, wolną od uprzedzeń. Lip Sync Battle, obok Snacz Gejm i spektaklu Nieheteronormatywne Love Stories, to wydarzenie tworzone we współpracy z Paradą Równości.

Release the beast! Widzimy się w Resorcie!

XOXO,

Vanessa de la Cruz & Wiktoria Wichura

______

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 8,0/ 10

    Super robota! Czekam na kolejne edycje 😊

    lu.....@gm...il.com / 11 czerwca 2019

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet