Łamanie Postanowień Noworocznych - zdjęcie

Łamanie Postanowień Noworocznych

Nowy Rok, starzy my. I to nie tylko wiekiem – zmiany są stresujące, wymagają determinacji, a do tego człowiek wcale nie wie, czy wyjdą mu na lepsze. Nic dziwnego, że tyle postanowień noworocznych zostaje złamanych, zanim nawet jeszcze do stajenki przybędą Trzej Królowie.

Nie będziesz w tym roku złościć się na rodziców? Będziesz czytać więcej książek? Ograniczysz czas spędzany na Facebooku? Wpadnij do Resortu, powiedz nam o swoich planach, a my pokażemy, jak szybko mogą one pójść źle... a może i nie?

Niewielka Niedźwiedzica to nowy projekt na warszawskiej scenie improwizacyjnej, ale składający się z ludzi, którzy na tej scenie nowi nie są. Występują:

Arkadiusz Bochenek – wbrew pozorom nie prowadzi własnej piekarni, z wypiekami natomiast łączy go to, że lubi czerstwe żarty. Improwizuje od 2016 roku, były członek grup Hercklekoty i The Musicals, występuje również w Wyprzedaży Scen.

Michał Kochanowski – pseudonim Misiek, ale wbrew pozorom to nie on wymyślił nazwę grupy. Bardzo ją jednak lubi. Improwizuje od X roku, występuje również w grupie Bożydar i od niedawna na deskach sceny Klubu Komediowego.

Mateusz Ożyński – człowiek orkiestra: improwizuje, śpiewa, tańczy, pisze skecze, gra (w sensie aktorskim, choć jest również fanem gier wideo, ale w przeciwieństwie do Arka i Michała nie ma jeszcze PlayStation 5, he, he), nagrywa, robi zdjęcia i rysuje komiksy z serii Czcij Niedźwiedzia (o co im chodzi z tymi niedźwiedziami?). Improwizuje od X lat, mogliście go już widzieć w takich grupach jak Dynastia Improwizowana czy Bloody Mondays.

Zofia Sław – żeński pierwiastek w grupie, niektórzy twierdzą, że to właśnie ona jest niedźwiedzicą. Nieustannie budzi zazdrość chłopaków tym, że jako jedyna w grupie posiada włosy na głowie. Improwizuje od 2016 roku, a na scenie występowała w grupie Hercklekoty.

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.