Klisze Filmowe - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Klisze Filmowe

Nienawistna ósemka! Odyseja kosmiczna! Powrót do przyszłości! Wszystkie te klasyki kinowe zostały z nami na zawsze. Tym razem weźmiemy na warsztat najpopularniejsze gatunki i zrobmy show pełne kosmitów, kowbojów i kultowych scen pościgowych. Premierowy spektakl, w którym to widzowie narzucą nam jaki przedmiot ma znaleźć się na statku kosmicznym i jaką wiadomość doktor dostanie w trakcie operacji.

Marcin Chmiel – szachowy nerd, niedoszły prawnik, książkoholik, w wolnym czasie pisarz (wydał powieść, planuje kolejną). Uwielbia komedię improwizowaną, którą namiętnie uprawia już ponad 5 lat. Wcześniej w Krakowie, teraz w Warszawie, grając spektakle po polsku i angielsku najczęściej w duecie ze swoim serdecznym przyjacielem, Amadeusem Cichulskim.

Amadeus Cichulski - urodzony w Teksasie, wychowany pod Krakowem i bawiący się w dorosłego w Warszawie. Komediowy nerd aktywny w świecie impro od ponad 5 lat, grający spektakle po polsku i angielsku. Razem z Marcinem Chmielem, tworzy podcast “The Cichulsky and Creep”. Uważa serial komediowy “Hoży Doktorzy” za najlepszy w swoim gatunku. W dzieciństwie prezentował skecze przy użyciu lalek dla swojego młodszego brata, teraz on jest lalką i występuje przed publicznością…i nie jest dobry w pisaniu o sobie.

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1, Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.