Klancyk i Sylwia Chutnik & Karolina Sulej - podcast na żywo #9 - zdjęcie

Średnia ocena

20 oddanych głosów

7,8 / 10

Klancyk i Sylwia Chutnik & Karolina Sulej - podcast na żywo #9

Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na nagranie podcastu "Codzienne trudności" czyli godzinkę potoczystej, choć nie konkluzywnej rozmowy. Nie będzie improwizować scen. Zamiast spektaklu proponujemy niezobowiązującą pogadankaę niby o wszystkim, ale z dużym prawdopodobieństwem raczej o niczym. Ta rejestrowana z udziałem publiczności komediowa audycja łączy w sobie burzliwe dyskusje o błahostkach, szczere zwierzenia oraz rozwiązywanie trapiących nas życiowych, jak i całkowicie abstrakcyjnych problemów.

Gościniami dziewiątego odcinka będą Sylwia Chutnik - pisarka, aktywistka, kultoroznawczyni i Karolina Sulej - reporterka, dziennikarka, antropolożka mody; współprowadzące nieodżałowany Barłóg Literacki.

Poprzednie odcinki „Codziennych trudności” do wysłuchania na Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Soundcloud i w aplikacji Lecton.

Zwiastuny

Obsada

Klancyk!

Sylwia Chutnik

Karolina Sulej

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Rewelacja

  ka.....@gm...il.com / 21 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Inteligentnie i wysoko. To był dobry wieczór!

  pa.....@....pl / 11 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacja! To byl udany wieczór

  ew.....@....pl / 21 stycznia 2019

 • 7,0/ 10

  Bardzo miło wieczór / udana sympatyczna impreza ALE czemu tak dużo sprzedanych biletów / ciasno / duszno / gorąco / szło umrzeć.

  sa.....@gm...il.com / 11 marca 2019

 • 6,0/ 10

  Przyzwyczajony do świetnej zabawy na improwizowanych występach Klancyka tym razem byłem zawiedziony. Oczywiście nie zabrakło śmiesznych momentów, ale często była to nudna rozmowa kilku kumpli.

  to.....@ya...oo.co.uk / 11 marca 2019

Resort Komedii

Resort Komedii to niezależna scena komediowa w Warszawie. W piwnicy przy ulicy Bielańskiej 1 można zobaczyć stand-up, autorskie skecze i - najistotniejsze w naszym repertuarze - spektakle improwizowane. Improwizowane, czyli wymyślane na żywo, bez wcześniejszego planu, za to z aktywnym udziałem publiczności.

W Resorcie Komedii występują najbardziej doświadczeni komicy i komiczki z warszawskich teatrów improwizowanych. Grają w swoich grupach (np. Hofesinka, Hurt Luster, Hulaj po Warszawsku) i duetach (Klaster, Muzyczne Chwile) lub razem z innymi improwizatorami tworzą autorskie projekty teatralne (Spektakl w ciemności, Średni trzydziestoletni). Widownia ma też okazję zobaczyć, jak komedia łączy się z muzyką, literaturą lub aktywnością społeczną - dzięki zapraszanym przez nas gościom.

Spektakle w Resorcie Komedii są oryginalne i wychodzą daleko poza kabaretowe schematy, pozostając przy tym świetną rozrywką.

Gramy dla Państwa codziennie!

Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,9
Średnia ocena
Rewelacja. Świetne miejsce, wspaniali ludzie, a już sam spektakl ponad wszelkie pochwały!
- Ewa

26.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

21.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,5
Średnia ocena
Świetna zabawa dla małych i dużych!
- Monika

Dziś / 12:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet