Klancyk feat. Mariusz Szczygieł - Podcast improwizowany #5 - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

7.0 / 10

Klancyk feat. Mariusz Szczygieł - Podcast improwizowany #5

Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na eksperymentalny wieczór BEZ IMPRO w formie niezobowiązującej pogadanki niby o wszystkim, ale z dużym prawdopodobieństwem raczej o niczym, nagrywany, by inni mogli go posłuchać w metrze. Nasz rejestrowany z udziałem publiczności komediowy podcast to burzliwe dyskusje o błahostkach oraz rozwiązywanie trapiących nas życiowych, jak i całkowicie abstrakcyjnych problemów. Będzie temat tygodnia oraz gość. Wieczór zakłada aktywny udział widzów.

Gościem specjalnym będzie Mariusz Szczygieł!

Reporter i felietonista, od 1990 roku związany z „Gazetą Wyborczą” i jej reporterskim dodatkiem „Duży Format” oraz Instytutem Reportażu. Za książkę Gottland otrzymał Nike Czytelników oraz Europejską Nagrodę Literacką. Dziennikarz Roku w konkursie Grand Press, laureat Nagrody imienia Andrzeja Woyciechowskiego. Prezydent RP uhonorował go orderem Polonia Restituta, a rządy Czech i Polski nagrodziły za propagowanie kultury obu krajów. Jego książki tłumaczone są na 17 języków. Jest także autorem zbioru Zrób sobie raj i antologii reporterskich, w tym trzytomowej 100/XX. Antologii polskiego reportażu XX wieku.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Zwiastuny

Obsada

Klancyk!

Mariusz Szczygieł

Resort Komedii

Resort Komedii to niezależna scena komediowa w Warszawie. W piwnicy przy ulicy Bielańskiej 1 można zobaczyć stand-up, autorskie skecze i - najistotniejsze w naszym repertuarze - spektakle improwizowane. Improwizowane, czyli wymyślane na żywo, bez wcześniejszego planu, za to z aktywnym udziałem publiczności.

W Resorcie Komedii występują najbardziej doświadczeni komicy i komiczki z warszawskich teatrów improwizowanych. Grają w swoich grupach (np. Hofesinka, Hurt Luster, Hulaj po Warszawsku) i duetach (Klaster, Muzyczne Chwile) lub razem z innymi improwizatorami tworzą autorskie projekty teatralne (Spektakl w ciemności, Średni trzydziestoletni). Widownia ma też okazję zobaczyć, jak komedia łączy się z muzyką, literaturą lub aktywnością społeczną - dzięki zapraszanym przez nas gościom.

Spektakle w Resorcie Komedii są oryginalne i wychodzą daleko poza kabaretowe schematy, pozostając przy tym świetną rozrywką.

Gramy dla Państwa codziennie!

Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena
Rewelacja! Na pewno nie był to ich ostatni spektakl, na którym się pojawiłem :)
- Michał

03.02 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.6
Średnia ocena
Jeżeli komuś brakowało w impro prawdziwego aktorstwa, lub komuś w teatrze brakowało improwizacji - to jest rozwiązanie!
- Ania

Jutro / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.6
Średnia ocena
Lepsze niż jakakolwiek komedia w kinie czy teatrze, półtorej godziny śmiałem się prawie non-stop!
- Marek

27.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet