Klancyk feat. Antoni Syrek - Dąbrowski - podcast na żywo #7 - zdjęcie

Średnia ocena

19 oddanych głosów

7,6 / 10

Klancyk feat. Antoni Syrek - Dąbrowski - podcast na żywo #7

Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na nagranie podcastu "Codzienne trudności" czyli godzinkę potoczystej, choć nie konkluzywnej rozmowy. Nasz eksperymentalny wieczór bez improwizowania scen to niezobowiązująca pogadanka niby o wszystkim, ale z dużym prawdopodobieństwem raczej o niczym. Rejestrowana z udziałem publiczności komediowa audycja łączy w sobie burzliwe dyskusje o błahostkach, szczere zwierzenia oraz rozwiązywanie trapiących nas życiowych, jak i całkowicie abstrakcyjnych problemów.

Gościem siódmego odcinka będzie Antoni Syrek - Dąbrowski.

Komik, improwizator i scenarzysta obecny na polskiej scenie komediowej od 2010 roku.

Występował w programach: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2, wraz z komikami z Europy Wschodniej w produkcji zagranicznej Stand-up Express oraz w roascie w programie Kuby Wojewódzkiego w TVN.

Od 2011 jest aktywnym członkiem grupy improv Hofesinka, która obecnie regularnie występuje na deskach Resortu Komedii oraz Klubu Komediowego w Warszawie. Improwizacji komediowej uczył się od mistrzów tej formy w słynnym The iO Theater w Chicago, USA.

Zwiastuny

Obsada

Klancyk!

Mateusz Płocha

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Inteligentnie i wysoko. To był dobry wieczór!

  pa.....@....pl / 11 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacja! To byl udany wieczór

  ew.....@....pl / 21 stycznia 2019

 • 7,0/ 10

  Bardzo miło wieczór / udana sympatyczna impreza ALE czemu tak dużo sprzedanych biletów / ciasno / duszno / gorąco / szło umrzeć.

  sa.....@gm...il.com / 11 marca 2019

 • 6,0/ 10

  Przyzwyczajony do świetnej zabawy na improwizowanych występach Klancyka tym razem byłem zawiedziony. Oczywiście nie zabrakło śmiesznych momentów, ale często była to nudna rozmowa kilku kumpli.

  to.....@ya...oo.co.uk / 11 marca 2019

Resort Komedii

Resort Komedii to niezależna scena komediowa w Warszawie. W piwnicy przy ulicy Bielańskiej 1 można zobaczyć stand-up, autorskie skecze i - najistotniejsze w naszym repertuarze - spektakle improwizowane. Improwizowane, czyli wymyślane na żywo, bez wcześniejszego planu, za to z aktywnym udziałem publiczności.

W Resorcie Komedii występują najbardziej doświadczeni komicy i komiczki z warszawskich teatrów improwizowanych. Grają w swoich grupach (np. Hofesinka, Hurt Luster, Hulaj po Warszawsku) i duetach (Klaster, Muzyczne Chwile) lub razem z innymi improwizatorami tworzą autorskie projekty teatralne (Spektakl w ciemności, Średni trzydziestoletni). Widownia ma też okazję zobaczyć, jak komedia łączy się z muzyką, literaturą lub aktywnością społeczną - dzięki zapraszanym przez nas gościom.

Spektakle w Resorcie Komedii są oryginalne i wychodzą daleko poza kabaretowe schematy, pozostając przy tym świetną rozrywką.

Gramy dla Państwa codziennie!

Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,0
Średnia ocena
Niesamowity talent. Prawdziwa dawka niewymuszonego śmiechu w miłym towarzystwie!
- Ewelina

12.04 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9,0
Średnia ocena
Niezwykli ludzie, ich głowy pełne błyskotliwych, zaskakujących, pomysłów
- Paweł

Jutro / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,0
Średnia ocena

Dziś / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.