Improwizacja dla dzieci i Kosmos dla dziewczynek - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

9,2 / 10

Improwizacja dla dzieci i Kosmos dla dziewczynek

Improwizacja dla dzieci i Kosmos dla Dziewczynek zapraszają na kolejny, improwizowany spektakl dla dzieci. Po raz siódmy już spotykamy się w kosmicznym gronie, aby inspirować dziewczyny i chłopaków! Tym razem inspiracją będzie dla nas grudniowy, czternasty numer „Kosmosu dla dziewczynek” - MASKI!

„Kosmos dla dziewczynek” woła: maskuj się, bo to dobra zabawa, karnawał i wchodzenie w różne role. W magazynie znajdziecie opowieści Dobrusi - Słowanianki oraz Klary, co kocha jeździć na gokartach. Jest też o tym jak działa maska antysmogowa, czy strony internetowe też się przebierają i kto do licha pracuje w teatrze oprócz aktorek i aktorów! A jak teatr to sprawdzamy, co się dzieje w Twoim ciele, gdy masz tremę.

Patrzymy głębiej! W tym numerze piszemy o byciu szczerą wobec siebie. Bo „Kosmos dla dziewczynek” lubi pisać o tym, co ważne. Czy zdarzyło się Wam kiedyś powiedzieć innym o sobie coś, co nie do końca jest prawdą? Nam tak! Jak wyjść z takiej sytuacji? Kosmiczne czytelniczki dowiedzą się tego w mini-komiksie o relacjach: „Co tu się wydarzyło”?

Załóż maskę i sprawdź, co się wydarzy!

Przynieście ten numer na spektakl i przeczytajcie swoje ulubione fragmenty! Będą one inspiracją dla improwizatorek i improwizatorów. A jeśli masz ukochany fragment, z innego numeru, a nie było Cię na którymś ze spektakli - o nic się nie martw - po prostu przeczytaj nam ulubiony fragment. Znajdziemy czas na wszystkie historie!

Acha, na spektaklu są kosmitki, które zawsze można zapytać o to, jak się robi „Kosmos” 🙂

Spektakl improwizowany dla dzieci to wydarzenie komediowe dla widzów od 4 do 12 lat. Improwizatorki i improwizatorzy wspólnie z widownią wymyślają historie, nadają im bieg i pobudzają wyobraźnię. Te wyjątkowe bajki pojawią się tylko raz i już więcej nie powtórzą!

Występują: Agnieszka Matan, Marta Iwaszkiewicz, Marta Podobas, Norbert Bajan, Ewa Gryczon, Piotr Gasik, Jan Wasilewski, Joanna Pawluśkiewicz, Aleksandra Markowska

W spektaklu występują między innymi Marta Podobas, Agnieszka Matan, Aleksandra Markowska, Norbert Bajan, Joanna Pawluśkiewicz, Marta Iwaszkiewicz.

Czas trwania: 60 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Moim zdaniem kameleon z wiejskim głupkiem byli najśmieszniejsi. Zosia, lat 11

    ju.....@gm...il.com / 16 grudnia 2019

  • 10,0/ 10

    Superrrr, dawno się tak nie śmiałam, moje dzieci też wyszły zachwycone!

    ba.....@av...ec.pl / 15 kwietnia 2019

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.