Hurt Luster gra Harolda - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

9,5 / 10

Hurt Luster gra Harolda

Hurt Luster to trzyosobowa grupa teatralna, a może raczej po prostu improwizacyjna. Albo performatywna.

Zajmuje się graniem spektakli na żywo, bez przygotowania, bez planu - równocześnie są reżyserkami, scenarzystkami, aktorkami, choreografkami - a wszystko tylko raz i nigdy już nie do powtórzenia. Hurt założyły, po różnych przygodach z uczeniem się improwizacji w Chicago, Nowym Jorku, Warszawie.

Marta Iwaszkiewicz, Ola Markowska i Joanna Pawluśkiewicz. Hurt istnieje chyba od około 3 lat. Albo 4 w sumie.

7 listopada zagrają format Harold - stworzony w Stanach najdziwniejszy i zarazem najprostszy format imrpowzacyjny. Wszysyko na trzy, co bardoz zgadza się z hHrtrem Luster, w którym wszystko jest na trzy.

Harold to rytm, to muzyka, to słyszenie tego samego, to bardzo muzyczny format, mimo, że nie ma obowiązku muzyki dosłownie, ale tam wszystko ma rytm, pulsujący od pierwszej gry, przewijający się w kolejnych scenach, rozwija się ten Harold jak najlepszy odcinek najlepszego serialu. I finał – histeryczny czasami, wariacki, na wszystko sobie można pozwolić, nie ma żadnego wstydu, myślenia o sobie i o tym, czy włosy tłuste i czy make up nierozmazany, nie ma miejsca na ocenę ani miejsca na samoocenę. Wyzwalające. Ale trzeba się odważyć, bo inaczej to takie nic. Albo się to robi na pełnej odwadze i bez zahamowań, albo to nigdy nie wyjdzie, bo Harold wymaga puszczenia się pędem i z zaufaniem jak na nartach się pędzi i nie ma wtedy nic tylko walka, pęd i śnieg.

Spróbujemy zabrać Was na taką przejaźdżkę, zobaczymy co z tego wyniknie.

Na scenie występuje Joanna Pawluśkiewicz, Aleksandra Markowska, Marta Iwaszkiewicz.

Realizacja

Hurt Luster

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Rewelacyjny spektakl!!!!

    bo.....@gm...il.com / 08 listopada 2017

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1, Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet