Hulaj po warszawsku z Sylwią Chutnik - zdjęcie Hulaj po warszawsku z Sylwią Chutnik - zdjęcie Hulaj po warszawsku z Sylwią Chutnik - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów

8.8 / 10

Hulaj po warszawsku z Sylwią Chutnik

Ostatni w tym sezonie spektakl improwizowany z Warszawą w tle. Tym razem ze wspaniałym gościem. Inspiracji dostarczy nam pisarka, miłośniczka Warszawy, czyli Sylwia Chutnik. Jej opowieści i fragmenty książek będą inspiracją do wymyślanych na żywo historii.

Nie wiemy, do jakich jakich zakamarków Warszawy zaprowadzi nas nasza wyobraźnia i obecność Sylwii, ale wybierzmy się razem w tę podróż. My już nie możemy się doczekać!

Sylwia Chutnik:

Urodzona w 1979 roku w Warszawie.Pisarka, dramatopisarka i felietonistka ,,Polityki", "Pani", „Wysokich Obcasów” i ,,Gazety Stołecznej". Doktorantka Instytutu Kultury Polskiej UW. Kulturoznawczyni, absolwentka Gender Studies na UW. Prezeska Fundacji MaMa działającej na rzecz poprawy sytuacji matek w Polsce. Przewodniczka miejska po Warszawie. Członkini Związku Literatów Polskich.

Prowadziła w TVP Kultura program literacki „Cappuccino z książką” i „Zapomniani-odzyskani”. Obecnie współprowadzi program „Barłóg literacki”.

Autorka powieści "Kieszonkowy Atlas Kobiet" (Ha!Art 2008), ,,Dzidzia" ( Świat Książki 2009), ,,Cwaniary" (Świat Książki 2012), „Jolanta” (Znak 2015), „Smutek cinkciarza” (Od deski do deski 2016) oraz książki "Warszawa Kobiet" (Biblioteka Polityki 2011) , zbioru felietonów ,,Mama ma zawsze rację" (Mamania 2012), ,,Proszę wejść. Więzienie, historie nieprawdziwe" (Nowy Teatr 2012) i zbioru opowiadań ,,W krainie czarów" (Znak 2014).

Laureatka Paszportów Polityki 2008 (literatura).

Trzykrotnie nominowana do Nagrody Nike (w 2009, 2012 i 2015 roku).

W 2010 roku dostała Społecznego Nobla Fundacji Ashoka za działalność społeczną. W 2011 roku została laureatką nagrody Fundacji Polcul za działalność społeczną.

Jej książki zostały wydane w dziewięciu krajach.

Stypendystka Homines Urbani 2008, Instytutu Books from Lithuania 2009, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2010, Miasta Stołecznego Warszawy 2010, Instytutu Goethego 2010.

***

Hulaj po Warszawsku to spektakl improwizowany z Warszawą w tle. Z naszymi gośćmi i widzami rozmawiamy o bolączkach, radościach lub stołecznych ciekawostkach, a później na żywo wymyślamy nowe historie. Inspiracją do niego są prawdziwe opowieści ludzi - o tym, co jest dla nich ważne i ciekawe.

Występują: Marta Iwaszkiewicz, Agnieszka Matan, Piotr Gasik, Jasiek Wasilewski

Realizacja

Teatr Improwizacji Hulaj i goście

Opinie naszych widzów (6)

 • 10.0/ 10

  To było niesamowite!

  b......@gm...il.com / 15 June 2018

 • 10.0/ 10

  Super, super, super!! To nie był mój pierwszy teatr improwizowany, ale pierwszy w wykonaniu Hulaj po warszawsku. Świetna zabawa! Dodatkowo Hulaj zorganizowali wieczór razem z Kają Kraską z Globstory, która opowiadała o swoich podróżach. Podróze te były poźniej tematem przewodnim odgrywanych scenek. Polecam!!

  ma.....@gm...il.com / 05 April 2018

 • 10.0/ 10

  Kapitalne aktorstwo. Spektakl powstał z niczego. Świetna improwizacja. Ubawiłem się tak, że po wyjściu brzuch mnie bolał ze śmiechu. No i do tego Teściowa śpiewa -Talent wybitny. Kontakt z publicznością super. Teksty wspaniałe. Ta Kobieta też potrafi z niczego zrobić kapitalną piosenkę. Ado tego poczucie humoru. Reewelacjaa.

  pr.....@on...et.pl / 19 March 2018

 • 10.0/ 10

  Bardzo śmieszny i kreatywny spektakl. Polecam!

  jn.....@gm...il.com / 19 June 2017

 • 8.0/ 10

  Pierwszy raz bylam na takim przedstawieniu i chetnie pojde jeszcze raz, podobalo mi się.

  gr.....@....pl / 15 April 2018

Resort Komedii

Resort Komedii to niezależna scena komediowa w Warszawie.

Codziennie w piwnicy przy pl. Teatralnym występują najciekawsze artystki i artyści komediowi w Polsce. Możecie u nas zobaczyć spektakle improwizowane doświadczonych grup, jak i autorskie nowe projekty.

Chcesz zobaczyć coś nietypowego, coś czego jeszcze nie widziałeś? Wpadaj do nas!

Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.0
Średnia ocena
Ten duet powinien trafić do repertuaru Klubu Komediowego na stałe. Rewelacja!
- Marta

20.08 / 20:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.