Hulaj po warszawsku - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

8.9 / 10

Hulaj po warszawsku

Hulaj po warszawsku - spektakl improwizowany z Warszawą w tle. Na żywo odgrywamy historie inspirowane opowieściami naszych widzów i gości - stołecznymi anegdotami, fragmentami książek, osobistymi wspomnieniami i nie tylko. Krążymy w naszej wyobraźni między Ursusem, a Wawrem, zasypiając w nocnym i budząc się na pustym piętrze Pałacu Kultury.

Tym razem odwiedzą nas ludzie, którzy o Warszawie wiedzą wszystko, czyli redaktorki i redaktorzy portalu Mówią Na Mieście.

A co sami mówią o sobie?

Mówią Na Mieście od ponad siedmiu lat jest największym i najbardziej lubianym przez mieszkańców stolicy serwisem o wydarzeniach, miejscach, jedzeniu i trendach. Od początku istnienia MNM, stawiamy na bliski kontakt z odbiorcami. Odpowiadamy na codzienne pytania, które zadają sobie osoby, aktywnie spędzające czas: Co? Gdzie? Kiedy? W świecie pełnym wyborów wskazujemy wartościowe wydarzenia, miejsca i aktywności. Mówimy, co dobre na mieście oraz dajemy przestrzeń do mówienia innym - treści współtworzymy z naszymi czytelnikami.

Realizacja

Teatr Improwizacji Hulaj

Opinie naszych widzów (1)

  • 10.0/ 10

    Bardzo śmieszny i kreatywny spektakl. Polecam!

    jn.....@gm...il.com / 19 June 2017

Resort Komedii

Resort Komedii to niezależna scena komediowa w Warszawie.

Codziennie w piwnicy przy pl. Teatralnym występują najciekawsze artystki i artyści komediowi w Polsce. Możecie u nas zobaczyć spektakle improwizowane doświadczonych grup, jak i autorskie nowe projekty.

Chcesz zobaczyć coś nietypowego, coś czego jeszcze nie widziałeś? Wpadaj do nas!

Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.6
Średnia ocena
Super zabawa, wyśmialiśmy się!! Serdecznie polecam :)
- Eliza

18.02 / 19:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet