Górna Ogląda Resort Komedii - zdjęcie

Górna Ogląda Resort Komedii

Czy może być coś lepszego niż filmy akcji klasy B, C i dalszych klas? Eksplozje, sceny walki, plastikowe ośmiornice i drewniani aktorzy, dziwne efekty specjalne i jeszcze dziwniejsze scenariusze, ciężkie spojrzenia i jeszcze cięższe kwestie. Zapraszamy na wieczór, poświęcony właśnie takiemu kinu, o którym opowie znakomita ekspertka - Marta Górna!

Jak mówi o sobie: ,,Piszę dla internetowej i papierowej Gazety Wyborczej, Gazety Telewizyjnej, serwisu Co Jest Grane 24. Od 3 lat piszę też tu, na Górnej Ogląda. Ale przede wszystkim – piszę dla Was i dla siebie. Najbardziej interesuje mnie kino klasy B i C, nie gardzę też kinem klasy Z, lub kinem zupełnie bez klasy. Uwielbiam robić wywiady z kultowymi gwiazdami - ostatnio gadałam z Lorenzo Lamasem, Bruce'em Campbellem, Erikiem Robertsem i Dolphem Lundgrenem, Lance'em Henriksenem i Dannym Trejo.”

Do opowieści Marty Górnej zagrają komiczki i komicy Resortu Komedii. Zanurzmy się w brutalny i piękny świat zmutowanych zwierząt, podstępnych porywaczy i Lorenzo Lamasa!

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.