Dolce Vitam - Cezary Ponttefski - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów

9,8 / 10

Dolce Vitam - Cezary Ponttefski

No witam,

pewnie zobaczyliście to wydarzenie i sobie pomyśleliście - chryste panie, co ty cezarusznik wymyśliłeś, czy ty aby się na głowe nie pozamieniałeś z kimś na swoją niekorzyść? Przecież ty nie umiesz w crowdwork nic a nic, a ty chcesz całą godzinę zrobić na luźnej gaduszce?

No tak, tak spróbuję, Michała Kutka to ze mnie nie będzie, ale mam w zanadrzu parę asów, bo nie będzie to taki konwencjonalny crowdwork special, to będzie trochę crowdwork special typu cuda wianki na kiju.

Proszę mi zaufać i kupić bilet, za kilka zeta zrobię bilety, ja tam na kasę nie jestem łasy.

Liczba miejsc ograniczona ze względu na wiadomo co, także proszę to mieć na względzie, żeby się nie obudzić z ręką w nocniku.

Do zobaczenia!

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Cezary Ponttefski to ścisła czołówka światowej komedii! Nie zawiódł, nigdy nie zawodzi! Crowdwork na miarę Michau Kutku! Wspaniale!

  mg.....@....pl / 01 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo mocno polecam Pana Cezarego, nietuzinkowa postać na scenie. Błyskotliwy oraz precyzyjny. Niesamowicie lekki styl, komunikacja z publicznością bez nadęcia- wręcz przyjacielska. Bardzo fajnie spędzony czas- polecam każdemu, kto ceni lekki, ale bardzo błyskotliwy humor w przyjemnej atmosferze.

  mi.....@....pl / 01 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Ale super! I bardzo zabawnie!

  da.....@gm...il.com / 01 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Cezary Ponttefski to klasa sama w sobie. Jedyna rzecz w Polskiej komedii która potrafi mnie rozśmieszyć. Bawiłem się bardzo dobrze mimo stanów depresyjnych. Polecam.

  da.....@gm...il.com / 01 marca 2021

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.