Dobrze + Wanda Konopacka - zdjęcie

Dobrze + Wanda Konopacka

Dobrze i Wanda Konopacka to grupy, które bardzo się lubią, więc z przyjemnością wystąpią w Resorcie Komedii na wspólnym wieczorze. W Wandzie są dwie osoby, a w Dobrze cztery, czyli razem sześć, co rymuje się z ,,jeść”, więc oba występy będą bardzo smakowite!

19 stycznia 1809 roku urodził się Edgar Allan Poe, słynny autor horrorowych opowieści. Aby uczcić 121-ą rocznicę jego urodzin, Dobrze zagra dla was straszne historie. Atmosfera grozy będzie tak namacalna, że da się ją kroić zakrwawionym nożem! Zapraszamy!

Wanda Konopacka — jedyny duet, który jest triem! Duet szuka podtekstów, mnoży wątki i postacie. Powstał ku czci wyimaginowanej bohaterki, astronom-fizyk Wandy Konopackiej, i przedstawia zdarzenia z jej życia. W Resorcie Komedii po raz kolejny zajrzymy do życia Wandy. Po raz kolejny jej historia powstanie na żywo, na oczach widzów. Skład: Wanda Konopacka, Katarzyna Rychowiecka, Alicja Sawicka. Wanda Konopacka zachęca do obserwowania swojego profilu na instagramie: @wandakonopackaimpro

Wanda Konopacka urodziła się w 1969 r., ukończyła Wydział Astronomii UW, następnie związała z nim swoją karierę naukową. Kilkakrotnie jeździła na stypendia do USA i ZSRR, gdzie poznała takich wybitnych naukowców, jak John Noname i Siergiej Neizvestny. Plotki głoszą, że obaj byli jej kochankami. Kierowała zespołem, który w 2019 r. sfotografował czarną dziurę. Na starość zamieszkała w podwarszawskiej wsi. Doprowadziła do skandalu medialnym oświadczeniem, że zdjęcie czarnej dziury wykonała smartfonem w ciemnej łazience, że naukowcy od dziesięcioleci oszukują ludzkość, a pewność można czerpać jedynie z astrologii.

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.