CRINGE' SHOW dr. Floppenhajmera - zdjęcie

Średnia ocena

35 oddanych głosów

8,5 / 10

CRINGE' SHOW dr. Floppenhajmera

✨ STUDIUM CRINGE'U dr Floppenhajmera" ✨

Chciałbyś zobaczyć cos spokojnego, idealnego na randkę, żeby było miło? To na pewno nie jest show dla Ciebie. Studium Krindżu to alternatywa alternatywy, w całości improwizowany solo show który zgubił się na skali dziwaczności. Marina Abramovic napisała o nim "są pewne granice tego czym jest performance. Studium Krindżu to straszny cringe".

Zdarza się że ludzie wychodzą z sali w trakcie Studium Krindżu i każdy ma prawo unieść tyle cringu ile potrafi, każdy może tez wyjść kiedy tylko zechce. Czasem jest to bardzo śmieszny , czasem bardzo nieciekawy show, bywa też w swojej niedorzeczności ciepłym i mądrym spektaklem pełnym poezji i wrażliwości, a czasem jest absolutnie bez sensu, bardzo głupi i naiwny. Czasem też jest to po prostu bardzo bardzo zły show. To po prostu Studium Krindżu.

Studium Krindżu prowadzi Dr Floppenhajmer, pewien człowiek a trochę jakby nie. Trudno go opisać, jest to na pewno Doktor ale jakby z innego wymiaru. Jest powiązany z Piotrem Sikorą i gdyby tylko Piotr Sikora potrafił go opisać na pewno mógłbyśmy dowodziec się więcej o Floppenhajmerze. Niestety Piotr Sikora tego nie umie. Dlatego musisz przyjść i sam poznać kim jest i czym tak naprawdę jest Studium Krindżu Doktora Floppenhajmera.

Na scenie występuje Piotr Sikora.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Jeśli wydaje Ci się, że o impro wiesz już wszystko i nic Cie nie zaskoczy, to przyjdz na Cringe Show

  do.....@....pl / 09 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  To przedstawienie dla wszystkich szukających komedii wychodzącej poza utarte ścieżki, stereotypy, kabarety, czy standup. Każda chwila jest interesująca, trzymająca w emocjach i do tego zaskakująca.

  mi.....@gm...il.com / 25 października 2021

 • 10,0/ 10

  Mózg mi eksplodował

  or.....@gm...il.com / 11 października 2021

 • 10,0/ 10

  Dr jest człowiekiem, który wspaniale cringuje. Od samego początku do końca zobaczysz tylko najwyższych lotów shit. Jest to spektakl dla prawdziwych koneserów stylu,a nie dla stendapowej patusiarni. Doktorze - szapoba.

  wo.....@gm...il.com / 27 września 2021

 • 10,0/ 10

  Dawno tak się nie uśmiałam! Jest szaleństwo, jest ryzyko - warto!

  ju.....@gm...il.com / 27 września 2021

 • 10,0/ 10

  Było tam wszystko czego potrzebowałem tego dnia. Gorąco polecam zafundować sobie to przeżycie!

  Kr.....@gm...il.com / 04 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Jedyny spektakl w swoim rodzaju

  jj.....@gm...il.com / 04 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Autor i performer naprawdę eksploruje przestrzeń między porażką a sukcesem i dzięki temu widz może sam się zastanawiać, na jakiej zasadzie akceptuje pewne konwencje, w jakim sensie porażka performera może być sukcesem widza i na ile mamy przymus udanego performance'u. tak więc dla wszystkich, którzy lubią postawić samych siebie przed takimi pytaniami a jednocześnie dobrze się bawić polecam

  Ja.....@....edu.pl / 04 marca 2021

 • 10,0/ 10

  To spektakl inny niż wszystkie. Nic nie jest tu do przewidzenia a zgłebianie studium upadku komika, jakie odbywa się na scenie daje sporo przemyśleń i jest niezwykle satysfakcjonujące. Polecam każdemu, kto chce przeżyć coś nowego i świeżego. Bez oczekiwań, bez przewidywań. Trzeba w to wejść ze świeżym umysłem i dać się poprowadzić temu nastrojowi.

  kr.....@gm...il.com / 17 września 2020

 • 7,0/ 10

  Dziwny, niepokojąco dziwny, zapadający w pamięć, odmienny od tego co widziałem i czego się spodziewałem. W nalocie dywanowym papki i kserokopii, Cringe show jest ciekawa odmianą.

  Es.....@ya...oo.co.uk / 07 grudnia 2021

 • 7,0/ 10

  Ciekawy eksperyment. Brak takich poszukiwań w Polsce. Dobrze się dzieje. Przydałoby się trochę więcej fizyczności :)

  M......@gm...il.com / 13 października 2021

 • 7,0/ 10

  dobrze się bawiłam ;) widać pewien spontan, trzymam kciuki za jeszcze większe szaleństwo! :)

  ma.....@gm...il.com / 05 marca 2021

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.