90's Tv Show: Polskie ikony - zdjęcie

Średnia ocena

23 oddanych głosów

7,8 / 10

90's Tv Show: Polskie ikony

Zapraszamy na 90's Tv Show - cykl komediowy prosto z Resortu Komedii, w którym wybrane fragmenty polskich seriali, filmów i programów inspirują komiczki i komików do grania improwizowanych scen.

Tego wieczoru przeniesiemy się do świata polskich ikon. W czasach bez Pudelka byli idolami, a lata 90-te był to dla nich złoty czas. Nie było filmu bez Bogusława Lindy, nie było dyskoteki bez Varius Manx. Dla jednych śpiewała Agnieszka Chylińska, inni szaleli przy Szazzie. Kto raz nie próbował zrobić sobie stylizacji a'la Izabela Scorupco w "Ogniem i mieczem" niech pierwszy rzuci kamieniem. Wróćmy razem do tych czasów i przypomnimy sobie, kto i dlaczego nas kręcił. Przygotujcie się na wiele zaskakujących wspomnień.

W programie: sceny improwizowane, konkursy dla publiczności, gry i ciekawe rozmowy!

Obsada

Występują: Marta Iwaszkiewicz, Agnieszka Matan, Krzysztof Dziubak, Norbert Bajan, Ewa Gryczon, Grzegorz Uzdański, Agata Rozbicka, Kuba Weltrowski, Maciej Kaczyński

Opinie naszych widzów (10)

 • 10,0/ 10

  Jeden z najśmieszniejszych formatów granych w Resorcie! Super było zobaczyć klipy starych programów i ich interpretacje grane przez komików. Czułem się trochę jak podczas najlepszego momemntu imprezy z przyjaciółmi, kiedy pod koniec, w kuchni każdy pokazuje swoje ulubione filmy z YouTube. Urocza podróż w czasie grana przez bardzo zdonych i śmiesznych pasjonatów.

  jn.....@gm...il.com / 24 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Super, nic dodać, nic ująć 😁

  mk.....@gm...il.com / 23 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  uśmialiśmy się!

  p......@gm...il.com / 15 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Ekstra wieczór! Byliśmy z koleżanką i super się bawiliśmy. Dobrze było się przenieść z powrotem w tamte czasy, polecam bardzo!

  bp.....@gm...il.com / 13 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Super, świetne skecze, tak trzymajcie! :-)

  mk.....@gm...il.com / 13 stycznia 2019

Resort Komedii

Resort Komedii to niezależna scena komediowa w Warszawie. W piwnicy przy ulicy Bielańskiej 1 można zobaczyć stand-up, autorskie skecze i - najistotniejsze w naszym repertuarze - spektakle improwizowane. Improwizowane, czyli wymyślane na żywo, bez wcześniejszego planu, za to z aktywnym udziałem publiczności.

W Resorcie Komedii występują najbardziej doświadczeni komicy i komiczki z warszawskich teatrów improwizowanych. Grają w swoich grupach (np. Hofesinka, Hurt Luster, Hulaj po Warszawsku) i duetach (Klaster, Muzyczne Chwile) lub razem z innymi improwizatorami tworzą autorskie projekty teatralne (Spektakl w ciemności, Średni trzydziestoletni). Widownia ma też okazję zobaczyć, jak komedia łączy się z muzyką, literaturą lub aktywnością społeczną - dzięki zapraszanym przez nas gościom.

Spektakle w Resorcie Komedii są oryginalne i wychodzą daleko poza kabaretowe schematy, pozostając przy tym świetną rozrywką.

Gramy dla Państwa codziennie!

Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,0
Średnia ocena

15.06 / 23:30

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,7
Średnia ocena
Umarłem ze śmiechu!
- Marcin

28.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,3
Średnia ocena
Super spektakl :) Naprawdę polecam! Śmiech gwarantowany!
- Karolina

30.05 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,5
Średnia ocena
Świetna zabawa dla małych i dużych!
- Monika

Jutro / 12:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.