6 urodziny Teatru Improwizowanego Hofesinka! - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

9.7 / 10

6 urodziny Teatru Improwizowanego Hofesinka!

Mija właśnie 6 lat od powstania Hofesinki, a my ciągle improwizujemy. Słabo u nas z powtarzalnością, stałością, jednakowością. 6 lat nowych tematów, wątków, relacji. Nie rozpaczamy, przeciwnie, cieszymy się, a nawet jesteśmy z tego dumni i będziemy to świętować, bo improwizacja to sól improwizacji jak mógł kiedyś powiedzieć Jan Paweł II.

12 maja uczcimy nasze sześcioletnie sceniczne boje na specjalnym, uroczystym występie. Świętujcie razem z nami, poczujcie dumę z nas i z siebie, bo Wy - publiczność też improwizujecie, nie znamy dwóch takich samych reakcji na nasz występ, wiemy, że Wasz odbiór to ciągłe poszukiwania i ciągła zmiana, jesteśmy w tym razem, bądźmy też w tym dniu! Resort Komedii BIelańska 1, godzina 21. Zapraszamy!

Opinie naszych widzów (3)

 • 10.0/ 10

  Hofesinka jest the best! Ten występ im szczególnie się udał!

  ch.....@gm...il.com / 13 May 2018

 • 10.0/ 10

  Nawet Tadeusz Drozda przy nich wymięka.

  kd.....@po...ta.onet.eu / 13 May 2018

 • 9.0/ 10

  Absurd w najlepszym wydaniu!

  Mo.....@gm...il.com / 13 May 2018

Resort Komedii

Resort Komedii to niezależna scena komediowa w Warszawie. W piwnicy przy ulicy Bielańskiej 1 można zobaczyć stand-up, autorskie skecze i - najistotniejsze w naszym repertuarze - spektakle improwizowane. Improwizowane, czyli wymyślane na żywo, bez wcześniejszego planu, za to z aktywnym udziałem publiczności.

W Resorcie Komedii występują najbardziej doświadczeni komicy i komiczki z warszawskich teatrów improwizowanych. Grają w swoich grupach (np. Hofesinka, Hurt Luster, Hulaj po Warszawsku) i duetach (Klaster, Muzyczne Chwile) lub razem z innymi improwizatorami tworzą autorskie projekty teatralne (Spektakl w ciemności, Średni trzydziestoletni). Widownia ma też okazję zobaczyć, jak komedia łączy się z muzyką, literaturą lub aktywnością społeczną - dzięki zapraszanym przez nas gościom.

Spektakle w Resorcie Komedii są oryginalne i wychodzą daleko poza kabaretowe schematy, pozostając przy tym świetną rozrywką.

Gramy dla Państwa codziennie!

Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.6
Średnia ocena
Dziewczyny to torpedy!
- Krzysztof

26.12 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.5
Średnia ocena
Byliśmy dużą grupą, wszyscy bawili się świetnie :) Dużo śmiechu!
- Claudia

28.12 / 22:30

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet