Wieczory z Poezją i Muzyką - zdjęcie

Średnia ocena

20 oddanych głosów

8,7 / 10

Wieczory z Poezją i Muzyką

Agnieszka Matysiak interpretuje poezję słynnych prerafaelitów z ich malarstwem w tle oraz wiersze Wyspiańskiego, Wolskiej i Tetmajera.

Janusz Bogacki – impresje muzyczne

prowadzenie Halina Cieplińska, krytyk, tłumacz, wydawca

Opinie naszych widzów (10)

 • 10,0/ 10

  Wspaniały wieczór, pełen wspomnień i wzruszeń. Bardzo ciekawe interpretacje utworów, mnóstwo dobrego humoru i dowcipne komentarze Państwa Wasowskich - tak pokrótce można zrecenzować ten piękny koncert. Dziękujemy! PS. I jeszcze jedno - łyżka (albo wręcz chochla) dziegciu! - Zwalisty, szpakowaty pan z bródką (najwyraźniej zaangażowany przez organizatorów) obwieszony aparatami fotograficznymi - notorycznie zasłaniający widoczność zebranym, kręcący się bezustannie, niezważający na prośby i uwagi o zaprzestanie. Krótko mówiąc - KOSZMAR! Prośba do organizatorów na przyszłość - jeśli chcecie Państwo, by widzowie mogli w spokoju delektować się wydarzeniem, ograniczcie możliwość fotografowania podczas przedstawień. Niechaj osoby które nie mogą wytrzymać bez utrwalania wydarzeń mają swoje np. 5min na początku. Później należy bezwzględnie egzekwować zakaz fotografowania i nagrywania!

  p......@....pl / 28 października 2018

 • 10,0/ 10

  WSPANIAŁY!

  pe.....@el...an.pl / 23 października 2018

 • 10,0/ 10

  Piękne teksty ,bo świetni autorzy, wspaniali kompozytorzy i wykonawcy artyści-rewelacyjni znani i nieznani.Prowadzący inteligentnie i dowcipnie poprowadzili wieczór urodzinowi.Było świetnie, jestem równolatką Kabaretu Starszych Panów.Dziękuję.

  m......@....pl / 17 października 2018

 • 10,0/ 10

  Piosenki twórców Kabaretu Starszych Panów to perełki same w sobie, a w znakomitym wykonaniu stanowią prawdziwą ucztę dla ducha.

  an.....@po...st.pl / 17 października 2018

 • 9,0/ 10

  Nie rozumiem pomysłu, żeby na bis powtarzać ostatni z wykonanych kawałków. Poprzedni też zakończono w ten sposób, więc rozumiem, że to jakiś system, przemyślany i zaplanowany. A jest to tak bardzo bez sensu, że nie wiem, co powiedzieć. Sugeruję zatem przemyślenie i zaplanowanie tego ponownie ;)

  z......@gm...il.com / 29 października 2018

 • 9,0/ 10

  Świetny koncert, uroczy wieczór, niesamowite spotkania.

  ma.....@....pl / 17 października 2018

 • 9,0/ 10

  Koncert znakomity, jedyne uwagi to niewygodne , twarde krzesła i trochę błędów w nagłośnieniu

  ba.....@....pl / 17 października 2018

 • 7,0/ 10

  Warto było wrócić do tamtych lat, młodości mojej mamy i piosenek z przesłaniem, głęboką treścią. Dziękuję

  an.....@....pl / 27 października 2018

 • 7,0/ 10

  Świetne pod względem wykonawców i prowadzących. Niestety nagłośnienie nie było najlepsze (słabo było słychać wokal) i kierunek w którym zaprojektowany został koncert był niewłaściwy dla 2/3 publiczności. W Promie Kultury Saska Kępa powinno się na scenie ustawiać artystów w miarę możliwości pod kątem tak by z każdej strony było widać ich twarze.

  ma.....@gm...il.com / 17 października 2018

 • 2,0/ 10

  Koncert zorganizowany w holu. Miejsca do siedzenia twarde, rozkładane, niewygodne krzesła. Prowadzenie bez pomysłu, nudne, amatorskie. Głównie śpiewający pan Arkadiusz Brykalski - tragedia- wodzirej z wiejskiego wesela. Pani Magda Umer wypadła znośnie - choć śpiewanie na siedząco jest mało eleganckie. Od początku koncertu pojawiało się pytanie: czemu? zdziwienie z jakiego powodu Pani Umer mająca w domyśle być gwarancją jakości, wzięła w tym udział? Być może nie widziała przedstawienia wcześniej, gdyż całość robiła wrażenie jakby artyści spotkali się po raz pierwszy i przypadkowo przed chwilą. Najlepiej zaprezentował się Pan Piotr Zubek, wyłącznie On czuje i rozumie ducha Kabaretu Starszych Panów i dlatego 2 punkty a nie 1. Szkoda czasu i pieniędzy.

  Ko.....@pi...ki.pl / 17 października 2018

PROM Kultury Saska Kępa - Adres i dojazd

ul. Brukselska 23
03-973 Warszawa

http://promkultury.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.