The Blue Drags – koncert / KULTURALNE DACHOWANIE - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów

9,6 / 10

The Blue Drags – koncert / KULTURALNE DACHOWANIE

Katarzyna Wilgos – wokal; Nathan Williams – trąbka; Witold Bielski – pianino, gitara, wokal; Jan Lipert – perkusja

Porywające do tańca przedwojenne standardy bluesowo-jazzowe oraz chicagowski blues z elementami funku, soulu i bossa novy. Koncert przywoła klimat amerykańskiego Południa, gdzie tańczono przy dźwiękach transowej, często improwizowanej muzyki, by zapomnieć o trudach i troskach życia codziennego

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Skromny, ale perfekcyjny performance Jazz-Blues, polecam zdecydowanie, jest ten flow, o który w tym chodzi :)

  da.....@gm...il.com / 25 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny koncert w bardzo dobrze nagłośnionej sali. Znakomity zespół, który zaprezentował zróżnicowany repertuar na świetnym poziomie.

  ma.....@....pl / 15 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Wspaniały zespół, fantastyczna wokalistka, świetny repertuar. Bardzo udany wieczór.

  ja.....@ga...ta.pl / 15 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Super zespół: wspaniały żeński wokal; wyjątkowy improwizujący trębacz; super klawiszowiec i jednocześnie męski wokal; widać że kochają bluesa i dobrze się bawią muzykując

  ma.....@ga...ta.pl / 15 sierpnia 2022

 • 9,0/ 10

  Muzycy zespołu The Blue Drags świetnie czują style muzyczne, które grają. Bawiliśmy się rewelacyjnie słuchając muzyki w ich wykonaniu. Po prostu czują bluesa. Natomiast jeden punkt od ideału odjąłem, gdyż bardzo brakowało mi choćby szczątkowej konferansjerki na tym koncercie. Poza dwukrotnym przedstawieniem siebie z imienia i nazwiska nikt właściwie nic nie powiedział do publiczności. Z utworów, które grali rozpoznałem cztery dobrze mi znajome, zaś nawet nikt nie zapowiadał tytułów wykonywanych przez nich utworów, nie wspominając nawet o twórcach melodii i tekstów. Nie wiem, czy muzycy The Blue Drags są tak nieśmiali, czy tak zarozumiali, że nie chcą pogadać do publiczności.

  sm.....@gm...il.com / 16 sierpnia 2022

 • 7,0/ 10

  Muzyka fajna i nie ma wielu miejsc w Warszawie gdzie można jej posłucha za tak niską cenę biletu. Szkoda, że z powodu pogody preniesiono koncert do wnętrza budynku. Było bardzo duszno. Klimatyzacja nie działała chyba wogóle i to spowodowało, że nawet za bardzo nie było chętnych na bisy.

  an.....@on...et.pl / 18 sierpnia 2022

PROM Kultury Saska Kępa - Adres i dojazd

ul. Brukselska 23, Warszawa

http://promkultury.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.