Teatr Kępa: ,,Podaj dłoń” - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

9,0 / 10

Teatr Kępa: ,,Podaj dłoń”

W kochającej się rodzinie Lubienieckich największe tajemnice wyjdą w końcu na jaw. Babcia Anna będzie musiała zdradzić sekrety z czasów wojny.

W spektaklu występuje Marzanna Graff, Aleksander Mikołajczak.

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

Reżyseria: Janusz Zakrzeński

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo poruszające przedstawienie, pokazujące skrywane dzieje naszego Narodu. Polska historia przedstawiona na podstawie wspomnień prawdziwych uczestników ówczesnych wydarzeń, nie zawsze kolorowa i wesoła, ale na pewno pełna nadziei.

    re.....@cz...ki.net / 14 października 2018

  • 9,0/ 10

    Dobry spektakl. Zabrakło jednak naświetlenia sytuacji w komunistycznej Polsce, gdzie ten temat był objęty cenzurą. Nawet kilka słów wypowiedzianych przez dziecko, usłyszanych przez donosiciela mogło skutkować przykrymi konsekwencjami dla całej rodziny. Moim zdaniem obawa babci o przyszłość dzieci i wnuków, uzasadnia milczenie na temat historii rodziny bardziej, niż względy sentymentalne. Potwierdzeniem jest pieczołowite zachowanie pamiętników dla przyszłych pokoleń. Życzę sukcesów w prezentowaniu tego i podobnych spektakli, zwłaszcza, gdy groźba powtórki z historii staje się realna. "Może to coś da - kto wie?" Pozdrawiam: Grzegorz Kuśmider

    g......@....pl / 15 października 2018

PROM Kultury Saska Kępa - Adres i dojazd

ul. Brukselska 23
03-973 Warszawa

http://promkultury.pl/

Kup bilet