Teatr Kępa: ,,Najsłodszy owoc” Stefan Vögel | PRÓBA Z PUBLICZNOŚCIĄ - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

8,0 / 10

Teatr Kępa: ,,Najsłodszy owoc” Stefan Vögel | PRÓBA Z PUBLICZNOŚCIĄ

Najsłodszy owoc znajdziesz w ogrodzie u sąsiada.

A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno... Jesteście Państwo przekonani?

Prapremiera austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki, „pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania „ku uciesze” publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski.

Dwie godziny mądrej zabawy zagwarantują Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego pokolenia, w spektaklu wyreżyserowanym przez Dariusza Taraszkiewicza. Choreografię przygotowała zwyciężczyni Edycji Tańca z gwiazdami Jania Lesar.

Na scenie występuje Edyta Herbuś jako Klaudia, Katarzyna Ankudowicz jako Sara, Bartłomiej Firlet jako Jerzy, Krzysztof Wieszczek jako Michał.

Realizacja

reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz,

scenografia: Tomasz Bzdęga,

kostiumy: Anna Puchalska,

choreografia: Janja Lesar

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Czas w teatrze zleciał bardzo szybko.. Dwie godziny w teatrze zleciały bardzo szybko. . Na uwagę zasługuje gra głównych bohaterów Edyty Herbuś i Bartosza Firleja. Dialogi bohaterów powodują, że widz świetnie sie bawi i zapomina na chwile o otaczającym świecie. Gorąco polecam tą sztuke

  ka.....@gm...il.com / 08 września 2020

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorska. Ponadczasowa FABUŁA !!!! Polecam

  gr.....@....pl / 06 września 2020

 • 5,0/ 10

  Świetny tekst ale aktorstwo pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Najlepsza Herbuś. Ciekawe efekty multimedialne! W sumie to był dla nas miły wieczór tym bardziej że mieliśmy rocznicę ślubu!

  da.....@de...ro.pl / 06 września 2020

PROM Kultury Saska Kępa - Adres i dojazd

ul. Brukselska 23
03-973 Warszawa

http://promkultury.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.