Muzyczna Scena OFF: NEW CAGE „Wszystko jutro” - zdjęcie

Średnia ocena

13 oddanych głosów

9,1 / 10

Muzyczna Scena OFF: NEW CAGE „Wszystko jutro”

Niezwykły świat piosenek wielkiego Johnny’ego Casha w interpretacjach formacji NEW CAGE.

Formację New Cage powołało do życia dwoje nietuzinkowych artystów warszawskiej sceny niezależnej, Joanna Halszka Sokołowska (m.in. Jerz Igor, Warszawska Orkiestra Rozrywkowa, Der Father) oraz Bartłomiej Tyciński (m.in. Mitch & Mitch, Starzy Singers, Alte Zachen). Oboje komponują, aranżują, tworzą muzykę teatralną i filmową, jednak przede wszystkim Sokołowska jest wyjątkową wokalistką o intrygującym głosie, a Tyciński niezwykłym gitarzystą i multiinstrumentalistą

Od zawsze fascynowały ich piosenki Johnnego Casha i właśnie z tych muzycznych inspiracji narodził się album „Wszystko jutro”.

Powstał wyjątkowy materiał w duchu gitarowych piosenek drogi. Artyści tchnęli w muzykę Mistrza zastępy nowych duchów nadając jej nieoczywistą, marzycielską aurę. Jest tu wokal na otwartym sercu, jest gitara, są szumy, chóry, noise i jest cisza. Trochę na przekór twierdzeniu, że piosenek Casha nie powinna śpiewać kobieta Sokołowska i Tyciński stworzyli dzieło kompletne i co by nie powiedzieć wybitne. [Miron Zajf]

Źródło zdjęcia:

Realizacja

Joanna Halszka Sokołowska – śpiew, klawisze

Bartłomiej Tyciński – gitary, syntezatory

gościnnie: Hubert Zemler – perkusja

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Jestem pod wrażeniem! Wspaniały koncert. Obaj panowie byli znakomici. Widać, że to co robią sprawia im przyjemnść. Chętnie posłucham raz jeszcze! Dziekuję za wspaniały wieczór!

  gl.....@....onet.pl / 28 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  W duo nasz najlepszy organista przekazał swój kunszt gry na swoim ulubionym instrumencie i w swoim ulubionym repertuarze. Mimo trudnej roli nadążania nad pomysłami improwizatorskimi Pana Wojtka, niestety nieznany mi perkusista pokazał, że nie boi się takich wyzwań przedstawiając ciekawy, różnorodny wachlarz kombinacji rytmicznych. Panu Wojtkowi życzę dużo zdrowia i nieustającej aktywności muzycznej. Z pozdrowieniami Paweł Majewski

  pa.....@tl...en.pl / 27 lutego 2019

 • 8,0/ 10

  Fajny jazz na żywo. Oby więcej takich występów. Warto je organizować, bo - sądząc po frekwencji - ludzie pragną kontaktu z dobrymi muzykami.

  ma.....@po...ta.onet.pl / 10 marca 2019

PROM Kultury Saska Kępa

Budynek PROMu Kultury Saska Kępa, o powierzchni ponad 1600 metrów kwadratowych, nawiązuje stylem do funkcjonalizmu, obecnego w zabudowie Saskiej Kępy z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Przeszklona elewacja i architektura wpisują się w charakter zabudowy Saskiej Kępy, tworząc jej harmonijne dopełnienie i zamknięcie istniejącego układu urbanistycznego.

Na parterze znajdują się: galeria sztuki, przestrzeń kawiarni, sala konferencyjna oraz sala taneczna o rozsuwanych ścianach. Na pierwszym piętrze: Sala Widowiskowa na sto pięćdziesiąt miejsc ze sceną, ekranem do projekcji filmowych, profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, a także garderoby dla Artystów i zaplecze sceny. Dach budynku tworzy taras w układzie amfiteatralnym z powierzchnią widokową i kawiarnią letnią.

Adres i dojazd

ul. Brukselska 23
03-973 Warszawa

http://promkultury.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,1
Średnia ocena
Bardzo udany wieczór, świetny spektakl. Serdecznie polecam!!!
- Marta

12.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
9,3
Średnia ocena
Piękny spektakl wzbudzający pozytywne emocje, Jerzy Grzechnik genialny!
- Malina

14.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.