Magiczny Ogród Muzyczny: Afryka - koncert i warsztaty - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10.0 / 10

Magiczny Ogród Muzyczny: Afryka - koncert i warsztaty

Tajemnicza i daleka Afryka ciekawi wielu z nas. Spróbujmy przybliżyć do niej dzięki muzyce, dziełom sztuki i baśniom. Naszymi przewodnikami będą znawcy muzyki i kultury afrykańskiej - członkowie Tria „Wielbłądy” a także multiinstrumentaliści, rodowici Senegalczycy i Amadou "Fola" Balde. Wspólnie z nimi zaśpiewamy i zatańczymy. Działania wizualne, inspirowane kulturą Afryki, zrealizują razem z dziećmi artyści Kolor Kolektywu. Nasze kolejne spotkanie w Magicznym Ogrodzie poprowadzi Anna Szawiel.

Spotkanie muzyczne z kulturą Afryki dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat.

Obsada

Anna Szawiel - prowadzenie

Realizacja

WIZUALIZACJE: Kolor Kolektyw (Kama Fundichely i Krzysztof Rychta)

ZNAWCY MUZYKI I KULTURY AFRYKI: Trio "Wielbłądy" oraz Ablaye Badji i Amadou "Fola" Balde

Opinie naszych widzów (1)

  • 10.0/ 10

    Koncert + warsztaty trwały ok. 1h i szczerze powiedziawszy nie wiem, kiedy to zleciało. Lekka formuła, szybkie przejścia od jednej rzeczy do drugiej sprawiły, że nie było mowy o tym, aby dzieci nudziły się choć przez chwilę. Szczerze polecam! :-)

    pa.....@gm...il.com / 24 April 2017

PROM Kultury Saska Kępa

Budynek PROMu Kultury Saska Kępa, o powierzchni ponad 1600 metrów kwadratowych, nawiązuje stylem do funkcjonalizmu, obecnego w zabudowie Saskiej Kępy z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Przeszklona elewacja i architektura wpisują się w charakter zabudowy Saskiej Kępy, tworząc jej harmonijne dopełnienie i zamknięcie istniejącego układu urbanistycznego.

Na parterze znajdują się: galeria sztuki, przestrzeń kawiarni, sala konferencyjna oraz sala taneczna o rozsuwanych ścianach. Na pierwszym piętrze: Sala Widowiskowa na sto pięćdziesiąt miejsc ze sceną, ekranem do projekcji filmowych, profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, a także garderoby dla Artystów i zaplecze sceny. Dach budynku tworzy taras w układzie amfiteatralnym z powierzchnią widokową i kawiarnią letnią.

Adres i dojazd

ul. Brukselska 23
03-973 Warszawa

http://promkultury.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.0
Średnia ocena
Sztuka była ciekawa
- Karol

Jutro / 12:00

28.01 / 10:30

+ dostępnych 15 innych terminów

Gatunek: Dla dzieci
9.7
Średnia ocena

08.02 / 10:00

16.02 / 10:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Dla dzieci

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet