Kino Kępa:

Średnia ocena

7 oddanych głosów

9,4 / 10

Kino Kępa: "W rytmie Kuby"

Dokument muzyczny. Historia nowoorleańskiego zespołu ,,Preservation Hall Jazz Band”. Opowieść przepełniona kubańskimi dźwiękami i pozytywną energią.

Czas trwania: 82 minut

Realizacja

reż. T.G. Herrington, Danny Clinch, Kuba, USA 2018.

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Wspaniały film, polecam każdemu - jeden minus: film niestety się zacinał i podczas esmisji szwankował dźwięk, przy filmie muzycznym bardzo to przeszkadzało

  su.....@po...ta.wp.pl / 15 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek wcześniej płakała na dokumentalnym filmie. I tak ( niestety ) pasuje do polskiej rzeczywistości

  ze.....@gm...il.com / 09 lutego 2018

 • 9,0/ 10

  Bardzo ciekawy film, pełen muzyki.

  pr.....@po...ta.onet.pl / 08 lipca 2019

PROM Kultury Saska Kępa

Budynek PROMu Kultury Saska Kępa, o powierzchni ponad 1600 metrów kwadratowych, nawiązuje stylem do funkcjonalizmu, obecnego w zabudowie Saskiej Kępy z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Przeszklona elewacja i architektura wpisują się w charakter zabudowy Saskiej Kępy, tworząc jej harmonijne dopełnienie i zamknięcie istniejącego układu urbanistycznego.

Na parterze znajdują się: galeria sztuki, przestrzeń kawiarni, sala konferencyjna oraz sala taneczna o rozsuwanych ścianach. Na pierwszym piętrze: Sala Widowiskowa na sto pięćdziesiąt miejsc ze sceną, ekranem do projekcji filmowych, profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, a także garderoby dla Artystów i zaplecze sceny. Dach budynku tworzy taras w układzie amfiteatralnym z powierzchnią widokową i kawiarnią letnią.

Adres i dojazd

ul. Brukselska 23
03-973 Warszawa

http://promkultury.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,0
Średnia ocena

24.07 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Film

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.