Powierzchnie gładkie - zdjęcie Powierzchnie gładkie - zdjęcie Powierzchnie gładkie - zdjęcie Powierzchnie gładkie - zdjęcie Powierzchnie gładkie - zdjęcie Powierzchnie gładkie - zdjęcie Powierzchnie gładkie - zdjęcie

Średnia ocena

285 oddanych głosów

9,3 / 10

Powierzchnie gładkie

„POWIERZCHNIE GŁADKIE: to takie powierzchnie, które nie rozpraszają światła.

RELACJE GŁADKIE: to takie relacje, które nie rozpraszają ludzi.

OSOBY GŁADKIE: to takie osoby, których nie rozpraszają relacje.

18 i 19 lutego w roli Wysoka.Do.Nieba - Maria Sobocińska

Freewolny traci kontakt z dziewczyną, w której zakochał się podczas video sesji na czacie. Za wszelką cenę próbuje odnaleźć sposób, by do niej dotrzeć. Podczas nocnych poszukiwań w meandrach sieci będzie musiał przełamać kompleksy i skonfrontować się z bolesną przeszłością. Historia o miłości, strachu, niepewności, kłamstwie i autokreacji — o tym, co daje i zabiera nam internet.”

_____________________________________________________________________________________

COVID INFORMACJA: Drodzy Widzowie, w trosce o Wasze bezpieczeństwo podczas spektaklu wdrażamy nowe zasady sanitarne. Do Waszej dyspozycji udostępnimy płyny do dezynfekcji. Cała sala oraz wszystkie przedmioty, które otrzymacie od nas podczas spektaklu będą zdezynfekowane. Liczba miejsc dostępnych na widowni została ograniczona. Będziemy również dbać o przestrzeganie obowiązku zasłaniania ust i nosa przez wszystkich widzów oraz członków obsługi spektaklu.

Na scenie występują między innymi Filip Kosior jako Freewolny (Obsada live), Agata Różycka jako Iza.Łęcka (Obsada live), Eliza Rycembel jako Jestem.Tutaj.Pierwszy.Raz (Obsada live), Maria Sobocińska jako Wysoka.Do.Nieba (Obsada live), Skodo jako Spoti (Obsada live), Jerzy Radziwiłowicz jako Alfa.Romeo (Obsada online).

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: https://darekredos.com/

Zwiastuny

Obsada

Filip Kosior - zdjęcie

Filip Kosior
Freewolny (Obsada live)

Agata Różycka - zdjęcie

Agata Różycka
Iza.Łęcka (Obsada live)

Eliza Rycembel - zdjęcie

Eliza Rycembel
Jestem.Tutaj.Pierwszy.Raz (Obsada live)

Maria Sobocińska - zdjęcie

Maria Sobocińska
Wysoka.Do.Nieba (Obsada live)

Skodo - zdjęcie

Skodo
Spoti (Obsada live)

Jerzy Radziwiłowicz - zdjęcie

Jerzy Radziwiłowicz
Alfa.Romeo (Obsada online)

Piotr Piksa - zdjęcie

Piotr Piksa
Wojtek.Bez.Portek (Obsada online)

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Julia Filińska

MUZYKA: Skodo

KOSTIUMY: Irma Tylor

VIDEO/ ŚWIATŁO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

ASYSTENT REŻYSERA: Jakub Lebiedziński

Opinie naszych widzów (126)

 • 10,0/ 10

  W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest znaleźć miłość. Nie, to nie tak. Nie znajdziesz miłości w drugim człowieku, jeśli najpierw nie pokochasz siebie. Nie zagłębisz się w relację ze sobą. Wtedy każda próba poznania kogoś, kto Cię pokocha skończy się milionem prób na wirtualnym czacie miłości. I nie wyjdzie poza płaski ekran monitora. Chłonęłam tę opowieść całą sobą i na długo we mnie pozostanie. Sprawdźcie, jakie uczucia w Was obudzi.

  ur.....@gm...il.com / 09 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniała atmosfera, aranżacja no i gra aktorów. Poruszone ciekawe i aktualne tematy, są przedstawione zabawnie. . Polecam i innym i wracam na kolejne spektakle

  ma.....@gm...il.com / 08 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Udany wieczór. Bardzo lubię niezależne inicjatywy tego typu: profesjonalizm, zaangażowanie i ciekawa realizacja. Polecam.

  di.....@gm...il.com / 07 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  To trzeci spektakl grupy potem otem, na który przyszłam i jestem oczarowana. Za każdym razem jest super atmosfera, a spektakl "Powierzchnie gładkie" przebił oczekiwania. Ogromny plus za zaskakiwanie widza, humor i gre aktorską. Na pewno wyniore sie na kolejne spaktakle i licze na wiele nowych ;)

  pa.....@gm...il.com / 27 września 2021

 • 10,0/ 10

  Przygotowany w sam raz na zdalne czasy

  ba.....@....edu.pl / 20 maja 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo mocno polecam!!!

  je.....@gm...il.com / 02 kwietnia 2021

 • 10,0/ 10

  10/10 . Spektakl ciekawy. Bardzo na czasie. Uwielbiam Was. Pozdrawiam

  go.....@....pl / 16 lutego 2021

 • 10,0/ 10

  Jeden z najnepszych spektakli on-line jaki widziałam! Współczesny i nowoczesny tragiczny romantyzm

  Jo.....@gm...il.com / 06 lutego 2021

 • 10,0/ 10

  Trafne wnioski z obserwacji rzeczywistości. Świetny język, doskonałe ujęcie problemu. Całość dopełnia światło i kostiumy, w których też da się odczytać przekaz. Tak powinien wyglądać współczesny teatr!

  ma.....@gm...il.com / 14 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  fajny pomysl i rewelacyjne wykonanie

  mi.....@gm...il.com / 14 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Widziałam ten spektakl w wersji tradycyjnej i online. Każdą odebrałam inaczej, ale każdą oceniam na 10. Świetne przedstawienie, fantastyczni aktorzy. Polecam

  ka.....@on...et.eu / 12 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Git

  ol.....@....pl / 11 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjna zabawa formą (specjalne smaczki m.in. dla wielbicieli tragedii antycznej) połączona z frapującą i niezwykle aktualną treścią!

  an.....@gm...il.com / 11 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo na czasie. Pokazuje miałkośc relacji zawiązywanych w Internecie, a jednocześnie uświadamia, że z tego wynalazku trzeba korzystać rozważnie i w sposób kontrolowany.

  ma.....@gm...il.com / 09 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Rewelacja

  ka.....@ya...oo.pl / 04 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny spektakl opowiadających o życiu w konfrontacji świata wirtualnego z realistycznym . Oprócz treści , doskonały pomysł, aby udać się do teatru nie wychodząc z domu. Polecam!

  ad.....@in...ia.pl / 04 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe przełożenie teatralnego spektaklu na widowisko online.

  kr.....@gm...il.com / 04 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Interesujący, nakłania do refleksji. Cieszę się z możliwości obejrzenia "Powierzchni gładkich" w wersji filmowej. Polecam

  ma.....@gm...il.com / 04 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Nie mogłam zobaczyć nagrania, nie uruchamiał się.

  ye.....@gm...il.com / 04 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo interesujący, obejrzałam z uwagą. Podobała mi się tematyka (bardzo na czasie), język, gra aktorów, zdjęcia, Nadmieniam, że jestem seniorką i nie żałuję, że poświęciłam czas w wieczór sylwestrowy. Gratuluję Twórcom i czekam na kolejne przedstawienia!

  ma.....@....pl / 04 stycznia 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl w pełni zrozumiały dla młodszego pokolenia lub dla wyznawców społeczności sieciowej. Starsi zadadzą sobie pytanie czemu tak. Tym bardziej fascynujący opis sposobu bycia i myślenia. Dzięki Paniom i Panom za grę!!

  de.....@po...ta.onet.pl / 02 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Świetny sposób na wspólne spędzenie wieczoru!!! Rewelacyjny, klimatyczny spektakl!!!

  kp.....@....pl / 02 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Świetny pomysł, tekst, diagnoza społeczna, gra aktorska, zgrabnie skonstruowane. Przejmujące. Lęk przed wejściem świat Innego; lęk przed odrzuceniem, przed konfrontacją z tym co nie przylega idealnie do mnie, typowy dla nastolatków z ich kruchym narcyzmem, staje się pomału udziałem młodych dorosłych i całkiem dorosłych.. Żyjemy w czasach gdy tożsamość jest coraz bardziej czymś w rodzaju witryny sklepowej, a nie tym co jest ugruntowane w doświadczeniu wewnętrznym na styku kontaktu z otoczeniem i sobą samym. Bez tego trudno wyjść na przeciw drugiemu człowiekowi i wytrzymać jego inność, to że ma własne pragnienia, własne lęki i sposoby radzenia sobie z nimi. Ten spektakl genialnie to opowiada. Z wielką przyjemnością słuchałam też tekstu, który jest pisany (i mówiony) uproszczonym językiem młodzieżowym a zarazem frazowany na wzór klasyki. Prawdziwa uczta dla ucha , dla oka i ducha. Pan Radziwiłowicz klasa sama w sobie, ale pozostali aktorzy też nie ustępują pola.. Dziękuję!

  kr.....@....pl / 02 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Jestem pod wrażeniem, nie mogłam oderwać się od spektaklu, podziwiam kreatywność i kunszt młodych artystów

  da.....@....pl / 02 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Swietna inscenizacja, bardzo pomysłowa realizacja video, każda postać bardzo dobrze zagrana - brawa dla aktorów i podwójne dla mojej ulubionej Elizy Rycembel , ale naprawdę każdy był świetny. Gratulacje i uznanie dla reżysera i autora scenariusza Marcina Zbyszyńskiego. BRAWO !!!

  ki.....@ga...ta.pl / 02 stycznia 2020

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.