Po(*)łączność - zdjęcie Po(*)łączność - zdjęcie Po(*)łączność - zdjęcie Po(*)łączność - zdjęcie Po(*)łączność - zdjęcie Po(*)łączność - zdjęcie Po(*)łączność - zdjęcie

Średnia ocena

45 oddanych głosów

9,3 / 10

Po(*)łączność

„Po(*)łączność” to wizja 200 lat najbliższej przyszłości. Opowieść o świecie bardzo odległym, ale i dalece znajomym. Erę polaryzacji społecznej zastąpiła multilaryzacja. Stron konfliktu jest już tak wiele, że mało kto potrafi je jeszcze zliczyć. Słowo „kompromis” dawno wyszło z użycia, a cała ludzkość stała się synonimem wirtualnej rzeczywistości, nazywanej Po(*)łącznością.

Jak to się stało? Co do tego doprowadziło? I kiedy będzie za późno, by powstrzymać ten proces? Po(*)łączność kompleksowo odpowie Wam na wszystkie te pytania. Fabuła spektaklu opowiadana będzie od końca. Zaczniemy od roku 2225 i scena po scenie będziemy zbliżać się do współczesności, odkrywając kolejne tajemnice przyszłości. Na tym jednak nie koniec…

Rezerwujcie wieczór, zapnijcie pasy i szykujcie się na błyskawiczną podróż po czwartym wymiarze rzeczywistości. Poruszać będziemy się z prędkością światła, więc spektakl potrwa 120 lub 180 minut. Decyzja będzie należała do Was.

!UWAGA! W spektaklu wykorzystywane jest światło stroboskopowe.

Scena: TEATR SOHO, ul. Mińska 25 bud.74 (na terenie Soho Factory). Zachęcamy do przyjścia 10 minut przed spektaklem, ze względu na trudności jakie potrafi sprawić odnalezienie teatru na terenie Soho Factory. Druga część spektaklu odbywa się w plenerze. Bardzo prosimy uwzględnić ten fakt przy doborze wieczornej garderoby.

________________________________________________________________________________

COVID INFORMACJA: Drodzy Widzowie, w trosce o Wasze bezpieczeństwo podczas spektaklu wdrażamy nowe zasady sanitarne. Do Waszej dyspozycji udostępnimy płyny do dezynfekcji. Cała sala oraz wszystkie przedmioty, które otrzymacie od nas podczas spektaklu będą zdezynfekowane. Liczba miejsc dostępnych na widowni została ograniczona. Będziemy również dbać o przestrzeganie obowiązku zasłaniania ust i nosa przez wszystkich widzów oraz członków obsługi spektaklu.

Na scenie występuje Filip Kosior, Anna Mrozowska, Agata Różycka, Ewa Jakubowicz.

Źródło zdjęcia: Darek Redos i Paulina Kardas

Zwiastuny

Realizacja

SCENARIUSZ / REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Joanna Załęska

KOSTIUMY: Irma Tylor

MUZYKA: Filip Grycmacher

CHOREOGRAFIA: Natalia Kielan

ASYSTENT SCENOGRAFKI: Julia Ruszkowska

ŚWIATŁO / VIDEO: Darek Redos

DŹWIĘK: Ernest Grabowski

GRAFIKA: Stefania Michera

ORGANIZACJA PRODUKCJI: Marta Kozłowska, Joanna Młynarska

Opinie naszych widzów (23)

 • 10,0/ 10

  Przedstawienie przemyślane i bardzo dobrze zrealizowane i zagrane. Bardzo nam się podobało. Na pewno wybierzemy się na inne spektakle Potem-o-tem.

  sz.....@gm...il.com / 09 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Świetne przedstawienie!!! Ostatni element wiążący się z wyjściem na zewnątrz pozostawia doskonałe samopoczucie :-)

  su.....@gm...il.com / 09 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Super spektakl , fajny do myślenia , grają piekni aktorzy , dosłownie piękni i świetni skorzy . I na koniec hapenning super sie ubawiłyśmy

  em.....@....pl / 09 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Superb!

  an.....@gm...il.com / 09 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  W przystepny sposób podane trudne tematy. Jest absurdalnie, czasem śmiesznie i pozostawia z przemyśleniami. Do obejrzenia dla nastolatka i dorosłego widza.

  ka.....@in...ia.pl / 08 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjna zabawa! Polecam.

  ab.....@gm...il.com / 08 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Bez nudy ,prawdziwie inne spojrzenie na wspóczesność i jej konsekwencje.Przyjemne podsumowanie happeningiem.

  kw.....@gm...il.com / 08 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Z czystym sumieniem mogę polecić spektakl "PO(*)ŁĄCZNOŚĆ" teatru Potem-o--tem. To jest dosłownie i w przenośni podróż w czasie z elementami terapeutycznymi:)

  s......@gm...il.com / 08 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl , nowatorskie spojrzenie, inteligencja i wspaniała gra aktorów. Dziękujemy Panu Filipowi Kosiorowi za poprowadzenie bardzo motywujacej demonstracji :)

  i......@....pl / 07 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Nie łatwa sztuka. Bardzo dobra, dająca do myślenia i świetnie zagrana

  al.....@gm...il.com / 07 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Niezwykle oryginalne i ciekawe doznanie... Grupa Młodych Ludzi z talentem aktorskim. Po przedstawieniu niespodzianka😉. Zarezerwujcie czas na refleksję... Trzeba ją podjąć po obejrzeniu.

  m......@....pl / 07 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Świetnie pokazana hipotetyczna wizja świata,

  ka.....@ga...ta.pl / 07 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny pomysł i znakomite wykonanie. A co najważniejsze pod prąd ogłupiającym tendencjom i politycznej poprawności. Szczerze polecam. Może jest jeszcze jakaś nadzieja, choć raczej wątpię.

  za.....@....pl / 07 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna gra aktorów. Świetna płynna , zaskakującą fabuła wymagająca pewnego wysiłku intelektualnego :) , ale także dająca olbrzymią satysfakcję i powód do refleksji dokąd zmierzamy jako gatunek. Mariaż oprawy dźwiękowej z wizualną jest niezwykle przyjemny. Jest to dość mroczna podróż w czasie z humorystycznymi elementami jakże charakterystycznymi dla stylu potem-o-tem.

  de.....@po...ta.onet.pl / 06 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Fenomenalny spektakl zasługujący na większy rozgłos i publikę! Wspaniali aktorzy! Ich głosy, grane postaci - coś niebywałego! Poszłabym jeszcze raz! <3

  pa.....@gm...il.com / 06 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowita sztuka, zarówno pod względem wizualnym, jak i treści. Mistrzowska gra aktorska. Polecam!

  aj.....@gm...il.com / 06 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Natychmiast zakazać pokazywania takich przezabawnych i jednocześnie refleksyjnych TREŚCI młodzieży! Nie daj Boże zaczną samodzielnie myśleć i zastanawiać się nad sobą i swoim miejscem w zmieniającym się świecie! To mówiłam jak, kurator łoświaty... :)

  su.....@....pl / 06 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo inteligentny spektakl. Przenikliwe i błyskotliwe obserwacje dotyczące naszego świata. Prowokujący do myślenia. Oryginalny. Świetnie zagrane. Najlepszy spektakl grupy Potem-o-tem!

  jk.....@gm...il.com / 06 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Ciekawa koncepcja, świetna realizacja 😀

  ch.....@gm...il.com / 05 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl

  K......@gm...il.com / 05 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  ...KIEDY NASTĘPNA PREMIERA???

  ma.....@gm...il.com / 05 grudnia 2021

 • 3,0/ 10

  szczerze, nie potrafie określić czy podobał mi się spektakl. Jestem bardzo zmieszana, niby wydarzenia pokazane chronologicznie, a jednak w moim odczuciu chaotycznie. Pomysł sam w sobie super, ale przekaz do mnie nie trafił. Znajomi mieli takie samo odczucie.

  po.....@....pl / 07 stycznia 2022

 • 1,0/ 10

  Marcin Zbyszyński pisze teksty wszystkich sztuk (z wyjątkiem o ile się nie mylę "Pierwszej lepszej") dla Potem-o-Tem. Wszystkie też reżyseruje. I niestety potknął się na próbie, takie mam wrażenie, wyrażenia jakiegoś tajemnego krzyku bólu istnienia. Po(*)łączność jest miałka, płytka, naiwna i niespójna. Reżysersko też żadna. Oglądając to ma się wrażenie, że znani z poprzednich, świetnych produkcji Aktorzy, zostali wtłoczeni w sztampę, nie swoje kostiumy i nie swój styl. Potem-o-Tem na wyraźnym wirażu. Oby to był tylko wiraż...

  ja.....@sz...ek.pl / 09 stycznia 2022

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.