Nie do powiedzenia - zdjęcie Nie do powiedzenia - zdjęcie Nie do powiedzenia - zdjęcie Nie do powiedzenia - zdjęcie Nie do powiedzenia - zdjęcie Nie do powiedzenia - zdjęcie

Średnia ocena

45 oddanych głosów

9,3 / 10

Nie do powiedzenia

HORROR nie do wyobrażenia.

LĘK nie do zniesienia.

ZAZDROŚĆ nie do wyrażenia.

MIŁOŚĆ nie do porzucenia.

NOC nie do zapomnienia.

"Nie do powiedzenia" Teatru Potem-o-tem to horror-komedia o naszych obawach i lękach. Opowieść o ukrytych, ciemnych stronach osobowości. O niespełnionych marzeniach i obezwładniającej zazdrości.

Adela, rockowa wokalistka u szczytu kariery i Jakub, kompozytor muzyki alternatywnej u kresu kariery, planują swój ślub. Z braku czasu zapraszają swoich świadków, Marlenę i Kubę, na nocne planowanie nadchodzącej uroczystości. Nie spodziewają się jednak, że niewinna impreza w ich niedawno odziedziczonym domu przekształci się w koszmar napędzany tajemniczą używką o niecodziennym działaniu.

Noc wypełniona skrywanymi dotąd koszmarnymi wizjami i potworami doprowadzi bohaterów do wydobycia na światło dzienne tego, co dotąd skrzętnie przed sobą skrywali.

16,17.12 w roli Kuby - Piotr Piksa

______________________________________________________________________________________________________

COVID INFORMACJA: Drodzy Widzowie, w trosce o Wasze bezpieczeństwo podczas spektaklu wdrażamy nowe zasady sanitarne. Do Waszej dyspozycji udostępnimy płyny do dezynfekcji. Cała sala oraz wszystkie przedmioty, które otrzymacie od nas podczas spektaklu będą zdezynfekowane. Liczba miejsc dostępnych na widowni została ograniczona. Będziemy również dbać o przestrzeganie obowiązku zasłaniania ust i nosa przez wszystkich widzów oraz członków obsługi spektaklu.

Na scenie występują między innymi Eliza Rycembel jako ADELA, Małgorzata Mikołajczak jako MARLENA, Marcin Bubółka jako KUBA, Filip Kosior jako JAKUB, Jerzy Radziwiłowicz jako WIDMO (video), Jan Marczewski jako CZŁOWIEK Z BOLĄCYM ZĘBEM (video).

Czas trwania: 140 minut

Zwiastuny

Obsada

Jerzy Radziwiłowicz - zdjęcie

Jerzy Radziwiłowicz
WIDMO (video)

Jan Marczewski - zdjęcie

Jan Marczewski
CZŁOWIEK Z BOLĄCYM ZĘBEM (video)

Jakub Strach
KUBUŚ (video)

Realizacja

SCENARIUSZ | REŻYSERIA - Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA - Joanna Załęska

MUZYKA - Filip Grycmacher

KOSTIUMY - Irma Tylor

CHOREOGRAFIA - Natalia Kielan

ŚWIATŁO | VIDEO - Darek Redos

REALIZACJA DŹWIĘKU - Ernest Grabowski

GRAFIKA - Stefania Michera

ORGANIZACJA PRODUKCJI - Joanna Młynarska

ASYSTENT REŻYSERA - Jakub Lebiedziński

ASYSTENT SCENOGRAFA - Julia Ruszkowska

ORGANIZACJA PRODUKCJI - Mateusz Machnik

Opinie naszych widzów (30)

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl!

  We.....@on...et.pl / 12 października 2021

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorska, innowacyjny projekt ,mocno przedstawiony temat( szacunek) dla WAS wszystkich. Przekaz, muzyka, gra, wyrazistość spektaklu, jestem pod wrażeniem. Trzeba zobaczyć!Polecam!

  zg.....@tl...en.pl / 11 października 2021

 • 10,0/ 10

  Teatr Soho, w którym miałam okazję zobaczyć spektakl jest kameralnym miejscem, z klimatem. Sztuka świetnie zagrana, fajne efekty sceniczne i dźwiękowe. Rewelacyjna atmosfera. Polecam.

  km.....@gm...il.com / 11 października 2021

 • 10,0/ 10

  Polecam, też drugi spektakl potem potem które obejrzałam i na pewno wybiorę się na kolejne. Rewelacyjny aktorstwo. Fabuła ciekawa i nieoczywiste

  fe.....@gm...il.com / 10 października 2021

 • 10,0/ 10

  Ja tam ich uwielbiam.

  ry.....@gm...il.com / 10 października 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniała gra aktorska i doskonała oprawa muzyczna:))

  dr.....@gm...il.com / 29 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl ŚWIETNY, polecam tym, który patrzą a nie tylko widzą i próbują zrozumieć, swoje otoczenie na co dzień, szczególnie w dużej aglomeracji. Wydarzenie ma miejsce w kameralnym otoczeniu, z nieliczną publiką, w wąskim gronie młodych, ambitnych i zdolnych aktorów. Przenośmy się do mieszkania i na spotkania ze znajomymi - bliskimi. Brzmi znajomo, prawda ? Jest pizza, piwko, wino, jest rozmowa, integracja, są "dodatki specjalne" i przełom w spojrzeniu na historie owianą niedopowiedzeniami. Przerwa w blisko 2 godzinnej sztuce, umożliwia zauważenie zmiany w oglądzie sytuacji niedopowiedzeń. Jak w tytule sztuki. Niecodzienne rozwiązanie gry aktorskiej w trybie online - jak to w czasach pandemii - (śmiech) - doskonały pomysł na stworzenie postaci poza pierwszym planem. Dobrze przedstawiony obraz ludzi w wieku kiedy kształtują i planują swoją rzeczywistość lepszego jutra lub "na co dzień". Ciekawe rozwiązanie połączenia gry aktorskiej z umiejętnościami zaplecza ekipy, dbającej o doskonałe dopasowanie z efektami audio wizualnymi, co w ostatecznie dodaje całości sztuki pikanterii i wisienki na torcie, którą publika "konsumuje" wraz z udziałem w wydarzeniu. Tło całej fabuły wypełnia lekka mgła formy opartej na działaniu substancji psychodelicznej. "Nie do powiedzenia" i nie do opowiedzenia. Do zobaczenia - bo życzę wam obejrzenia tego spektaklu. Polecam !!!

  zy.....@gm...il.com / 23 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Teatr młodych aktorów przedstawiający problemy młodych ludzi wchodzących w świat dorosłości i prawdopodobnie przedstawienia są według własnych scenariuszy.

  k_.....@....pl / 22 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Fajna atmosfera, gra aktorska na wysokim poziomie, zdecydowanie godne polecenia !!!

  pa.....@....pl / 20 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl, na który zdecydowanie warto się wybrać. Zabawny, przerażający, zaskakujący, niebanalny. Niespodzianka dla widzów zdecydowanie genialny pomysł. Zdecydowanie polecam.

  ba.....@....pl / 18 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Znakomity scenariusz, wyjątkowa obsada i jak zwykle spektakl przemyślany i dopracowany technicznie w każdym calu. Spektakle Potem-o-tem są jedyne w sowim rodzaju! 2 godziny z pewnością "nie do powiedzenia", to trzeba zobaczyć na żywo! :D

  ma.....@gm...il.com / 15 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Zupełnie nowa i inna odsłona Potem-o-tem. Spektakl, na którym nie wiedziałam czy bardziej się bać, czy śmiać. Oceniam na duży plus i świetnie, że idąc do Was na spektakl nie wiadomo czego się spodziewać. Nie zawiedliśmy się, a spektakl wybrzmiewał w nas jeszcze bardzo długo.

  ma.....@gm...il.com / 15 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Fajna energia aktorów i miejsca, Polecam serdecznie wszytskim szukającym kameralnych spekrakli :)

  an.....@gm...il.com / 14 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Świetna obsada, szalone pomysły, muzyka na żywo, bardzo ciekawy sposób opowiadania historii. Zdecydowanie warto!

  za.....@gm...il.com / 14 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl zaskakujący, od pierwszej minuty angażuje widza. Fantastyczna grupa młodych, zdolnych aktorów, nietypowa konwencja, kilka humorystycznych elementów. Polecam, dla tych, których poszukują świeżej odsłony teatru :)

  mi.....@in...ia.pl / 14 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Jeśli ktoś nie wie jeszcze jak zainwestować pieniądze w kulturę to polecam gorąco teatr Potem-o tem . Absolutnie wybitna grupa ludzi , niesamowite wrażenia artystyczne , magia teatru ...

  pi.....@gm...il.com / 13 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo ciekawy, warty uwagi. Losy bohaterów wciągają nas we własne wspomnienia odnośnie niezrealizowanych pragnień, marzeń. Aktorzy odzwierciedlają emocje zawiedzenia tym że rzeczywistość nie spełnia ich oczekiwań i nieumiejętność radzenia sobie z emocjami - wypierania ich poprzez zażywanie substancji zmieniających percepcje. Z jednej strony widoczny dramatyzm sytuacji może nas przytłaczać. Lecz świadomy obserwator dostrzegając swoją tendencję do pewnych zachowań którą reprezentują odgrywane postacie poza sobą może dzięki temu zabiegowi przyjrzeć się z dystansu zastanowić się nad tym jak lepiej radzić sobie z sytuacjami które nie są dal nas komfortowe.. Dziękuje za inspiracje do zmiany na lepsze. Kacper

  ka.....@gm...il.com / 13 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Jak zawsze świetnie się bawiliśmy. Jesteśmy wiernymi fanami Potemotem. Bardzo dobrze napisane.

  Ma.....@gm...il.com / 13 czerwca 2021

 • 9,0/ 10

  ciekawa forma , treść oraz bardziej niż przyzwoite aktorstwo

  ro.....@....pl / 11 października 2021

 • 9,0/ 10

  Mały kameralny teatr.

  se.....@po...ta.onet.pl / 21 lipca 2021

 • 9,0/ 10

  Świetny spektakl, Intrygujący scenariusz, zachwycająca gra młodych, ambitnych aktorów. Wspaniała rola Elizy Rycembel ale nie tylko, Małgorzata Mikołajczak, czy Filip Kosior oraz inni aktorzy inspirują kunsztem pomimo młodego wieku.

  Wa.....@gm...il.com / 19 lipca 2021

 • 9,0/ 10

  Potem-o-tem jak zawsze w formie! Spektakl inny niż dotychczas prezentowane przez grupę pomysły, ale równie wciągający i zdecydowanie wart polecenia

  to.....@gm...il.com / 19 lipca 2021

 • 9,0/ 10

  Było super! Aktorzy przekonująco grali, spektakl był oparty na intrygującej fabule, a pani Eliza Rycembel przepięknie śpiewała. Dialogi były skonstruowane tak, aby uwydatnić kontrasty w cechach charakterów. Dzięki temu sceny były jednocześnie straszne, trzymające w napięciu oraz komiczne.

  ja.....@....pl / 18 lipca 2021

 • 9,0/ 10

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona spektaklem. Kupiłam bilety w ciemno i okazało się, że grupa młodych aktorów świetnie radzi sobie zarówno z grą aktorską jak i z tym, aby przekazać coś w ciekawy, niebanalny sposób. Na pewno obejrzę inne spektakle Potem-o-tem, bo widzę, że tematy innych spektakli są interesujące. Cieszę się, że są ludzie, którzy tworzą coś prawdziwego i aktorstwo to dla nich coś więcej niż seriale typu na wspólnej. Liczę, że grupa przedstawi jeszcze wiele, wiele problemów/tematów na swój indywidualny sposób.

  pa.....@gm...il.com / 16 czerwca 2021

 • 9,0/ 10

  Fajne spektakl, czekam na kolejne pomysły grupy.

  ka.....@ga...ta.pl / 14 czerwca 2021

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.