Nie do powiedzenia - zdjęcie Nie do powiedzenia - zdjęcie Nie do powiedzenia - zdjęcie Nie do powiedzenia - zdjęcie Nie do powiedzenia - zdjęcie Nie do powiedzenia - zdjęcie

Średnia ocena

74 oddanych głosów

9,3 / 10

Nie do powiedzenia

HORROR nie do wyobrażenia.

LĘK nie do zniesienia.

ZAZDROŚĆ nie do wyrażenia.

MIŁOŚĆ nie do porzucenia.

NOC nie do zapomnienia.

"Nie do powiedzenia" Teatru Potem-o-tem to horror-komedia o naszych obawach i lękach. Opowieść o ukrytych, ciemnych stronach osobowości. O niespełnionych marzeniach i obezwładniającej zazdrości.

Adela, rockowa wokalistka u szczytu kariery i Jakub, kompozytor muzyki alternatywnej u kresu kariery, planują swój ślub. Z braku czasu zapraszają swoich świadków, Marlenę i Kubę, na nocne planowanie nadchodzącej uroczystości. Nie spodziewają się jednak, że niewinna impreza w ich niedawno odziedziczonym domu przekształci się w koszmar napędzany tajemniczą używką o niecodziennym działaniu.

Noc wypełniona skrywanymi dotąd koszmarnymi wizjami i potworami doprowadzi bohaterów do wydobycia na światło dzienne tego, co dotąd skrzętnie przed sobą skrywali.

27 i 29 maja w roli Kuby - Marcin Bubółka

Na scenie występują między innymi Eliza Rycembel jako ADELA, Małgorzata Mikołajczak jako MARLENA, Marcin Bubółka jako KUBA, Filip Kosior jako JAKUB, Piotr Piksa jako KUBA, Jerzy Radziwiłowicz jako WIDMO (video).

Czas trwania: 140 minut

Zwiastuny

Obsada

Jerzy Radziwiłowicz - zdjęcie

Jerzy Radziwiłowicz
WIDMO (video)

Jan Marczewski - zdjęcie

Jan Marczewski
CZŁOWIEK Z BOLĄCYM ZĘBEM (video)

Jakub Strach
KUBUŚ (video)

Realizacja

SCENARIUSZ | REŻYSERIA - Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA - Joanna Załęska

MUZYKA - Filip Grycmacher

KOSTIUMY - Irma Tylor

CHOREOGRAFIA - Natalia Kielan

ŚWIATŁO | VIDEO - Darek Redos

REALIZACJA DŹWIĘKU - Ernest Grabowski

GRAFIKA - Stefania Michera

ORGANIZACJA PRODUKCJI - Joanna Młynarska

ASYSTENT REŻYSERA - Jakub Lebiedziński

ASYSTENT SCENOGRAFA - Julia Ruszkowska

ASYSTENT KOSTIUMOGRAFKI - Mateusz Machnik

Opinie naszych widzów (45)

 • 10,0/ 10

  Super spektakl, bardzo kameralna atmosfera. Czuje się bliski kontakt aktorów z publicznością. Polecam.

  ma.....@gm...il.com / 21 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, bardzo pomysłowo napisany i zagrany. Duże znaczenie w całości miała muzyka, światło i choreografia, które idealnie dopełniały fabułę i wprowadzały widzów w oniryczny klimat. Zastosowano kilka nietuzinkowych zabiegów o których jednak nie będę pisać, aby nie psuć zabawy innym ;) Uśmiałam się setnie i świetnie bawiłam, bardzo polecam i chętnie przejdę się na inne spektakle tej grupy!

  jc.....@gm...il.com / 19 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Doskonały spektakl. Absolutnie inny niż wszystkie. Treść i przesłanie, prowokujące do zastanowienia się nad własnymi zakamarkami świadomości. Kontakt z aktorami niemal na wyciągnięcie ręki. Bardzo polecam!

  do.....@po...ta.onet.pl / 18 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Oryginalny spektakl z ciekawą grą aktorów, psychodelicznym klimatem i mroczną muzyką. "Nie do powiedzenia" zaskakuje i angażuje od początku do końca. Polecam :)

  ma.....@gm...il.com / 17 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Dawno nie widziałam tak dobrego spektaklu - bardzo polecam!

  ot.....@gm...il.com / 20 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl, świetni aktorzy

  ma.....@gm...il.com / 20 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, dużą rolę odgrywa odpowiednio dobrany dźwięk i oświetlenie, ale nie można też zapominać o bardzo dobrej grze aktorów, polecam

  ma.....@gm...il.com / 20 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobra sztruks i Super gra aktorska

  k......@....pl / 20 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny spektakt, świetni aktorzy. Idealne połączenie luźnej smiesznej i refleksyjnej tematyki z subtelną nutką grozy. Gorąco polecam wszystkim. To moja pierwsza wizyta w tym teatrze ale na pewno nie ostatnia.

  an.....@gm...il.com / 20 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl godny polecenia !!

  an.....@gm...il.com / 19 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle udział w spektaklu to wspaniałe przeżycie.

  ag.....@gm...il.com / 19 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Ciekawy pomysł na sztukę i jeszcze lepsze wykonanie, nietuzinkowa scenografia i pozostające wrażenia!

  Su.....@gm...il.com / 19 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny, zaskakujący, czarujący. Wcale nie powoduje, że się zapomina ;). Chyba że bym wzięła to, czego jednak nie wzięłam. Ale dziękuję! Także... pozostaje na długo w pamięci. Muzyka na żywo. Wybitna gra aktorska. Lekkość tworzenia i łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością. Polecam. Chyba pójdę jeszcze raz :).

  ma.....@gm...il.com / 28 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl!!!!!!!!!!!!!

  ma.....@gm...il.com / 18 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl!

  We.....@on...et.pl / 12 października 2021

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorska, innowacyjny projekt ,mocno przedstawiony temat( szacunek) dla WAS wszystkich. Przekaz, muzyka, gra, wyrazistość spektaklu, jestem pod wrażeniem. Trzeba zobaczyć!Polecam!

  zg.....@tl...en.pl / 11 października 2021

 • 10,0/ 10

  Teatr Soho, w którym miałam okazję zobaczyć spektakl jest kameralnym miejscem, z klimatem. Sztuka świetnie zagrana, fajne efekty sceniczne i dźwiękowe. Rewelacyjna atmosfera. Polecam.

  km.....@gm...il.com / 11 października 2021

 • 10,0/ 10

  Polecam, też drugi spektakl potem potem które obejrzałam i na pewno wybiorę się na kolejne. Rewelacyjny aktorstwo. Fabuła ciekawa i nieoczywiste

  fe.....@gm...il.com / 10 października 2021

 • 10,0/ 10

  Ja tam ich uwielbiam.

  ry.....@gm...il.com / 10 października 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniała gra aktorska i doskonała oprawa muzyczna:))

  dr.....@gm...il.com / 29 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl ŚWIETNY, polecam tym, który patrzą a nie tylko widzą i próbują zrozumieć, swoje otoczenie na co dzień, szczególnie w dużej aglomeracji. Wydarzenie ma miejsce w kameralnym otoczeniu, z nieliczną publiką, w wąskim gronie młodych, ambitnych i zdolnych aktorów. Przenośmy się do mieszkania i na spotkania ze znajomymi - bliskimi. Brzmi znajomo, prawda ? Jest pizza, piwko, wino, jest rozmowa, integracja, są "dodatki specjalne" i przełom w spojrzeniu na historie owianą niedopowiedzeniami. Przerwa w blisko 2 godzinnej sztuce, umożliwia zauważenie zmiany w oglądzie sytuacji niedopowiedzeń. Jak w tytule sztuki. Niecodzienne rozwiązanie gry aktorskiej w trybie online - jak to w czasach pandemii - (śmiech) - doskonały pomysł na stworzenie postaci poza pierwszym planem. Dobrze przedstawiony obraz ludzi w wieku kiedy kształtują i planują swoją rzeczywistość lepszego jutra lub "na co dzień". Ciekawe rozwiązanie połączenia gry aktorskiej z umiejętnościami zaplecza ekipy, dbającej o doskonałe dopasowanie z efektami audio wizualnymi, co w ostatecznie dodaje całości sztuki pikanterii i wisienki na torcie, którą publika "konsumuje" wraz z udziałem w wydarzeniu. Tło całej fabuły wypełnia lekka mgła formy opartej na działaniu substancji psychodelicznej. "Nie do powiedzenia" i nie do opowiedzenia. Do zobaczenia - bo życzę wam obejrzenia tego spektaklu. Polecam !!!

  zy.....@gm...il.com / 23 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Teatr młodych aktorów przedstawiający problemy młodych ludzi wchodzących w świat dorosłości i prawdopodobnie przedstawienia są według własnych scenariuszy.

  k_.....@....pl / 22 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Fajna atmosfera, gra aktorska na wysokim poziomie, zdecydowanie godne polecenia !!!

  pa.....@....pl / 20 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl, na który zdecydowanie warto się wybrać. Zabawny, przerażający, zaskakujący, niebanalny. Niespodzianka dla widzów zdecydowanie genialny pomysł. Zdecydowanie polecam.

  ba.....@....pl / 18 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Znakomity scenariusz, wyjątkowa obsada i jak zwykle spektakl przemyślany i dopracowany technicznie w każdym calu. Spektakle Potem-o-tem są jedyne w sowim rodzaju! 2 godziny z pewnością "nie do powiedzenia", to trzeba zobaczyć na żywo! :D

  ma.....@gm...il.com / 15 czerwca 2021

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.