#Na_Dorosłego - zdjęcie #Na_Dorosłego - zdjęcie #Na_Dorosłego - zdjęcie #Na_Dorosłego - zdjęcie #Na_Dorosłego - zdjęcie #Na_Dorosłego - zdjęcie

Średnia ocena

305 oddanych głosów

9,7 / 10

#Na_Dorosłego

Potem-o-tem zaprasza na ekskluzywne wydarzenie teatralne w prywatnym mieszkaniu w zabytkowej kamienicy w sercu Warszawy. Wejdziemy do budynku, do którego wstęp na co dzień jest niemożliwy. W tajnej lokalizacji aktorzy przeprowadzą widzów przez meandry pięter i korytarzy. Gwarantujemy wieczór pełen niespodzianek! Odważ się i przeżyj niepowtarzalną teatralną przygodę. Czekamy na wtajemniczonych!

„#Na_Dorosłego" to kilka emocjonalnych songów, pokręcona kredytowa fabuła i labirynt uczuciowych zawiłości. To portret pokolenia, które nieustannie zadaje sobie pytanie czym właściwie jest dorosłość.

16 lipca w roli Zuzy Pleckiej - Agata Różycka

!!!ADRES WYDARZENIA JEST POUFNY!!!

Spektakl odbędzie się w centrum Warszawy. Jednak jeśli chcesz dowiedzieć się więcej: kup bilet, wyślij maila z kodem rezerwacji na metodattg@gmail.com, a my prześlemy Ci wskazówki, które pozwolą Ci się z nami spotkać.

!!!PRZED WEJŚCIEM NA SPEKTAKL SPRAWDZIMY TWOJĄ TOŻSAMOŚĆ!!!

Aby wejść do budynku, w którym odbędzie się spektakl będziecie potrzebować dokumentu potwierdzającego tożsamość. Będziemy mogli wpuścić jedynie tych widzów, których imiona i nazwiska otrzymamy wcześniej w mailu i umieścimy na liście.

Dostęp na spektakl "#Na_Dorosłego" w skrócie:

1. Kupujesz bilet

2. Wysyłasz maila z kodem rezerwacji oraz imionami i nazwiskami osób, dla których zakupione zostały bilety na adres: metodattg@gmail.com

3. Otrzymujesz informację, która pozwoli Ci wziąć udział w spektaklu.

4. Przychodzisz w wyznaczone miejsce z biletem i dokumentem potwierdzającym przesłaną nam wcześniej tożsamość.

RODZAJE BILETÓW I PODZIAŁ NA GRUPY:

BILET VIP: elitarna ścieżka odbioru

BILET NORMALNY: klasyczna ścieżka odbioru

DOSTAWKA NA PODUSZCE: klasyczna, mniej komfortowa ścieżka odbioru

Podczas spektaklu widzowie zostaną podzieleni na grupy. Kupując bilet w tej samej taryfie (VIP lub normalnej) będzie można zająć miejsca obok siebie - nie jest konieczny zakup miejsc o sąsiednich numerach.

Na scenie występują między innymi Maria Sobocińska jako Joanna Ponichter, Filip Kosior jako Paweł Grabiański, Piotr Piksa jako Franek Sobczyk, Agata Różycka jako Zuza Plecka, Jan Marczewski jako Właściciel, Eliza Rycembel jako Zuza Plecka.

Czas trwania: 140 minut

Obsada

Maria Sobocińska - zdjęcie

Maria Sobocińska
Joanna Ponichter

Filip Kosior - zdjęcie

Filip Kosior
Paweł Grabiański

Piotr Piksa - zdjęcie

Piotr Piksa
Franek Sobczyk

Agata Różycka - zdjęcie

Agata Różycka
Zuza Plecka

Jan Marczewski - zdjęcie

Jan Marczewski
Właściciel

Eliza Rycembel - zdjęcie

Eliza Rycembel
Zuza Plecka

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Joanna Załęska

MUZYKA: Skodo

KOSTIUMY: Irma Tylor

CHOREOGRAFIA: Natalia Kielan

ŚWIATŁO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

AS. REŻYSERA: Aleksandra Uma

PROMOCJA: Joanna Młynarska

TEKSTY PIOSENEK: Skodo i Marcin Zbyszyński

Opinie naszych widzów (194)

 • 10,0/ 10

  Genialna sztuka! Super kontakt z widzem! Bardzo polecam każdemu dorosłemu :)

  ew.....@gm...il.com / 27 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Tajemniczo, z lekką nutką stand-up'u, bardzo śmiesznie, nowatorsko, aktorsko też na najwyższym poziomie - sztuka jak żadna inna. Ocena 20/10. Polecam wszystkim!

  sy.....@gm...il.com / 19 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Zaskakujące, niesamowite, zabawne, atmosfera fantastyczna, aktorzy nie tylko świetnie zagrali ale są także miłymi i empatycznym ludźmi, fantastycznie spędziłam czas

  mo.....@po...ta.onet.pl / 18 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny pomysł, super dialogi, bardzo dobre aktorstwo, przesympatyczna atmosfera, niespodzianki, brak zadęcia. Naprawdę warto!!!

  kr.....@gm...il.com / 17 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Trudno było mi uwierzyć, że w ramach scenariusza można stworzyć coś TAK ZABAWNEGO. Atmosfera otwartości, bezpośredni kontakt z artystami (i to jakimi!). Niebanalna fabuła i niezwykła forma. Wszystko to złożyło się na niezapomniane przeżycie. Nie wybrać się na spektakl, mając taką możliwość, to ogromna strata, Polecam każdemu. Widzę Potem-o-tem? Idę w ciemno, na cokolwiek.

  jd.....@gm...il.com / 17 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, polecam :)

  ag.....@gm...il.com / 17 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl! Dawno tak dobrze się nie bawiłam, a brzuch jeszcze dziś boli mnie od smiechu 🙂 rewelacyjni aktorzy, super pomysł. Jednym słowem GENIALNE! Ps. Nie bójcie się, pani z żółtą parasolką nie wywiezie was z Polski 😉

  ra.....@gm...il.com / 17 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Genialny spektakl w oryginalnej formule. Dawno się tak nie uśmiałam. Polecam gorąco bo naprawdę warto.

  js.....@ga...ta.pl / 17 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Kto by się spodziewał, ze TR ma tyle luzu i poczucia humoru żeby wejść w taką kooperatywę; fantastyczne przedstawienie , potem o tem - kupujcie bilety na wszystko co grają!

  Bo.....@gm...il.com / 17 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Rewelacja!

  ka.....@....pl / 21 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Warto zobaczyć teatr inny - zaangażowany i w pełnej improwizacji . Dookoła pomieszczenia kamienicy które wstanie surowym robią wrażenie innego świata. Bardzo mi się podobało.

  r......@....com / 21 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Doskonała zabawa. Otoczka tajemniczości wokół spektaklu tylko podkręciła atmosferę:) 2,5 h świetniej zabawy, aktorstwo na najwyższym poziomie. A smaku dodawały interakcje z publicznością. Miało się poczucie bycia częścią fabuły.. polecam z całego serca.

  ar.....@tl...en.pl / 10 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Począwszy od momentu zakupienia biletu do momentu opuszczenia miejsca wydarzenia - same zaskoczenia :) Polecam tym, którzy cenią sobie niestandardowe spektakle. Cóż, sztuka niby do pośmiania się, ale trochę nie do końca.. Warto było to zobaczyć!

  Ba.....@ga...ta.pl / 10 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Polecam każdemu., zaskakująca forma, doskonała zabawa. Wspaniale spędzony wieczór.

  sy.....@po...ta.fm / 10 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Polecam. Coś innego niż tradycyjny teatr. Rewelacyjni aktorzy i pomysł na sztukę.

  as.....@gm...il.com / 08 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowite przeżycie, zabrałam mamę, żadna z nas nie wiedziała czego się spodziewać. Wydarzenie od początku do końca zaplanowane z polotem i finezją, bliski kontakt z aktorami, poczucie humoru, cała otoczka - MEGA! Jedynie druga część sztuki, trochę za bardzo przekombinowana, ale w żaden sposób nie umniejsza całości. Już szykujemy się na kolejny spektakl zespołu :)

  ig.....@....pl / 08 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Super wydarzenie, polecam!

  ma.....@gm...il.com / 17 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl z doskonałą obsadą! Byłam dwa razy i nie żałuje ;)

  an.....@gm...il.com / 11 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowite wydarzenie! Świetny spektakl+cała otoczka. Nutka niecierpliwości, co to będzie, gdzie to będzie, o co chodzi?? Byłam nastawiona sceptycznie. Przyznam, że kupiłam bilet tylko dlatego, że w dniu, w którym byłam w Warszawie NIC innego nie grali :) W ostatnim momencie byłam taka sceptyczna, że nawet myslalam o zamianie na kino... :) Nic bardziej mylnego! Oprócz tego, że spektakl jest świetny to cała reszta-miejsce, tajemnica, którą jest oiwiany i świetne powiatanie na miejscu są warte biletu! Polecam z całego serca, jako teatromanka, na co dzień wybierająca pewniaki jak Czechow w Narodowym ;)

  li.....@gm...il.com / 11 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Byłam. Doświadczyłam. (bo powiedzieć "widziałam" to jak jedynie wąchać potrawy) i przede wszystkim WRÓCĘ !! Cudowny klimat. Fantastyczni ludzie. Policzki bolą mnie od uśmiechu jeszcze na kilka godzin po spektaklu!! Udało Wam się stworzyć wspaniałe interaktywne przeżycie które zostaje i gra jeszcze długo po końcowych brawach! I nie byłabym sobą gdybym nie dodała - Filip Kosior - jakże miło było usłyszeć na żywo głos który pozwala mi zasypiać od dawna słuchająć audiobooków 🤩🤩🤩🤩 Pozdrawiam !!!

  St.....@pr...cy.pl / 10 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetne przedstawienie smutnej prozy nowoczesnego życia młodych ludzi... Wspaniała gra aktorska i bliskie obcowanie z bohaterami, a po wydarzeniu można zrobić sałatkę z "pora" otrzymanego w trakcie. :D Polecam!

  bu.....@gm...il.com / 08 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowita atmosfera i zaskakujące miejsce i forma wydarzenia. Zdecydowanie polecam. Na pewno wrócę na inny spektakl :)

  ju.....@gm...il.com / 06 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Byłem drugi raz, spektakl wciąż bardzo śmieszy i jest bardzo aktualny.

  ka.....@ga...ta.pl / 04 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowita sztuka od momentu wejścia w tajemniczą lokalizację czujesz się jak w jakimś escape roomie, troche nie do końca wiesz czy wyjdziesz z dwoma nerkami, ale spokjnie- jedynie co grozi to śmiech do rozpuku. Jak to zespół Potem-o-tem wprowadzi cię w inny wymiar teatru, staniesz się częscią sztuki, I chyba jedna z ciekawszych rozwiązań - zmiana lokalizacji i "ganianie" pobliczności po rożnych cześciach mieszkania. ABSOLUTNIE NAJLEPSZE WYDAZENIE ARTYSTYCZNE

  ba.....@gm...il.com / 04 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Niezmiennie świetny spektakl, wybitnie uzdolniona obsada. Byłam już trzy razy i napewno pójde kolejny. Zaskoczy was wszystko od samego początku po ostatnie chwile. Mało jest wydarzeń gdzie ‚experience’ zaczyna się od momentu kupienia biletu, ale to jest właśnie jedno z nich. Genialny pomysł na spektakl, po prostu musicie to przeżyć żeby zrozumieć.

  yo.....@gm...il.com / 04 marca 2022

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.