#Na_Dorosłego - zdjęcie #Na_Dorosłego - zdjęcie #Na_Dorosłego - zdjęcie #Na_Dorosłego - zdjęcie #Na_Dorosłego - zdjęcie #Na_Dorosłego - zdjęcie

Średnia ocena

288 oddanych głosów

9,7 / 10

#Na_Dorosłego

Potem-o-tem zaprasza na ekskluzywne wydarzenie teatralne w prywatnym mieszkaniu w zabytkowej kamienicy w sercu Warszawy. Wejdziemy do budynku, do którego wstęp na co dzień jest niemożliwy. W tajnej lokalizacji aktorzy przeprowadzą widzów przez meandry pięter i korytarzy. Gwarantujemy wieczór pełen niespodzianek! Odważ się i przeżyj niepowtarzalną teatralną przygodę. Czekamy na wtajemniczonych!

„#Na_Dorosłego" to kilka emocjonalnych songów, pokręcona kredytowa fabuła i labirynt uczuciowych zawiłości. To portret pokolenia, które nieustannie zadaje sobie pytanie czym właściwie jest dorosłość.

16 lipca w roli Zuzy Pleckiej - Agata Różycka

!!!ADRES WYDARZENIA JEST POUFNY!!!

Spektakl odbędzie się w centrum Warszawy. Jednak jeśli chcesz dowiedzieć się więcej: kup bilet, wyślij maila z kodem rezerwacji na metodattg@gmail.com, a my prześlemy Ci wskazówki, które pozwolą Ci się z nami spotkać.

!!!PRZED WEJŚCIEM NA SPEKTAKL SPRAWDZIMY TWOJĄ TOŻSAMOŚĆ!!!

Aby wejść do budynku, w którym odbędzie się spektakl będziecie potrzebować dokumentu potwierdzającego tożsamość. Będziemy mogli wpuścić jedynie tych widzów, których imiona i nazwiska otrzymamy wcześniej w mailu i umieścimy na liście.

Dostęp na spektakl "#Na_Dorosłego" w skrócie:

1. Kupujesz bilet

2. Wysyłasz maila z kodem rezerwacji oraz imionami i nazwiskami osób, dla których zakupione zostały bilety na adres: metodattg@gmail.com

3. Otrzymujesz informację, która pozwoli Ci wziąć udział w spektaklu.

4. Przychodzisz w wyznaczone miejsce z biletem i dokumentem potwierdzającym przesłaną nam wcześniej tożsamość.

RODZAJE BILETÓW I PODZIAŁ NA GRUPY:

BILET VIP: elitarna ścieżka odbioru

BILET NORMALNY: klasyczna ścieżka odbioru

DOSTAWKA NA PODUSZCE: klasyczna, mniej komfortowa ścieżka odbioru

Podczas spektaklu widzowie zostaną podzieleni na grupy. Kupując bilet w tej samej taryfie (VIP lub normalnej) będzie można zająć miejsca obok siebie - nie jest konieczny zakup miejsc o sąsiednich numerach.

Na scenie występują między innymi Maria Sobocińska jako Joanna Ponichter, Filip Kosior jako Paweł Grabiański, Piotr Piksa jako Franek Sobczyk, Agata Różycka jako Zuza Plecka, Jan Marczewski jako Właściciel, Eliza Rycembel jako Zuza Plecka.

Czas trwania: 140 minut

Obsada

Maria Sobocińska - zdjęcie

Maria Sobocińska
Joanna Ponichter

Filip Kosior - zdjęcie

Filip Kosior
Paweł Grabiański

Piotr Piksa - zdjęcie

Piotr Piksa
Franek Sobczyk

Agata Różycka - zdjęcie

Agata Różycka
Zuza Plecka

Jan Marczewski - zdjęcie

Jan Marczewski
Właściciel

Eliza Rycembel - zdjęcie

Eliza Rycembel
Zuza Plecka

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Joanna Załęska

MUZYKA: Skodo

KOSTIUMY: Irma Tylor

CHOREOGRAFIA: Natalia Kielan

ŚWIATŁO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

AS. REŻYSERA: Aleksandra Uma

PROMOCJA: Joanna Młynarska

TEKSTY PIOSENEK: Skodo i Marcin Zbyszyński

Opinie naszych widzów (183)

 • 10,0/ 10

  Rewelacja!

  ka.....@....pl / 21 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Warto zobaczyć teatr inny - zaangażowany i w pełnej improwizacji . Dookoła pomieszczenia kamienicy które wstanie surowym robią wrażenie innego świata. Bardzo mi się podobało.

  r......@....com / 21 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Doskonała zabawa. Otoczka tajemniczości wokół spektaklu tylko podkręciła atmosferę:) 2,5 h świetniej zabawy, aktorstwo na najwyższym poziomie. A smaku dodawały interakcje z publicznością. Miało się poczucie bycia częścią fabuły.. polecam z całego serca.

  ar.....@tl...en.pl / 10 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Począwszy od momentu zakupienia biletu do momentu opuszczenia miejsca wydarzenia - same zaskoczenia :) Polecam tym, którzy cenią sobie niestandardowe spektakle. Cóż, sztuka niby do pośmiania się, ale trochę nie do końca.. Warto było to zobaczyć!

  Ba.....@ga...ta.pl / 10 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Polecam każdemu., zaskakująca forma, doskonała zabawa. Wspaniale spędzony wieczór.

  sy.....@po...ta.fm / 10 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Polecam. Coś innego niż tradycyjny teatr. Rewelacyjni aktorzy i pomysł na sztukę.

  as.....@gm...il.com / 08 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowite przeżycie, zabrałam mamę, żadna z nas nie wiedziała czego się spodziewać. Wydarzenie od początku do końca zaplanowane z polotem i finezją, bliski kontakt z aktorami, poczucie humoru, cała otoczka - MEGA! Jedynie druga część sztuki, trochę za bardzo przekombinowana, ale w żaden sposób nie umniejsza całości. Już szykujemy się na kolejny spektakl zespołu :)

  ig.....@....pl / 08 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Super wydarzenie, polecam!

  ma.....@gm...il.com / 17 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl z doskonałą obsadą! Byłam dwa razy i nie żałuje ;)

  an.....@gm...il.com / 11 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowite wydarzenie! Świetny spektakl+cała otoczka. Nutka niecierpliwości, co to będzie, gdzie to będzie, o co chodzi?? Byłam nastawiona sceptycznie. Przyznam, że kupiłam bilet tylko dlatego, że w dniu, w którym byłam w Warszawie NIC innego nie grali :) W ostatnim momencie byłam taka sceptyczna, że nawet myslalam o zamianie na kino... :) Nic bardziej mylnego! Oprócz tego, że spektakl jest świetny to cała reszta-miejsce, tajemnica, którą jest oiwiany i świetne powiatanie na miejscu są warte biletu! Polecam z całego serca, jako teatromanka, na co dzień wybierająca pewniaki jak Czechow w Narodowym ;)

  li.....@gm...il.com / 11 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Byłam. Doświadczyłam. (bo powiedzieć "widziałam" to jak jedynie wąchać potrawy) i przede wszystkim WRÓCĘ !! Cudowny klimat. Fantastyczni ludzie. Policzki bolą mnie od uśmiechu jeszcze na kilka godzin po spektaklu!! Udało Wam się stworzyć wspaniałe interaktywne przeżycie które zostaje i gra jeszcze długo po końcowych brawach! I nie byłabym sobą gdybym nie dodała - Filip Kosior - jakże miło było usłyszeć na żywo głos który pozwala mi zasypiać od dawna słuchająć audiobooków 🤩🤩🤩🤩 Pozdrawiam !!!

  St.....@pr...cy.pl / 10 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetne przedstawienie smutnej prozy nowoczesnego życia młodych ludzi... Wspaniała gra aktorska i bliskie obcowanie z bohaterami, a po wydarzeniu można zrobić sałatkę z "pora" otrzymanego w trakcie. :D Polecam!

  bu.....@gm...il.com / 08 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowita atmosfera i zaskakujące miejsce i forma wydarzenia. Zdecydowanie polecam. Na pewno wrócę na inny spektakl :)

  ju.....@gm...il.com / 06 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Byłem drugi raz, spektakl wciąż bardzo śmieszy i jest bardzo aktualny.

  ka.....@ga...ta.pl / 04 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowita sztuka od momentu wejścia w tajemniczą lokalizację czujesz się jak w jakimś escape roomie, troche nie do końca wiesz czy wyjdziesz z dwoma nerkami, ale spokjnie- jedynie co grozi to śmiech do rozpuku. Jak to zespół Potem-o-tem wprowadzi cię w inny wymiar teatru, staniesz się częscią sztuki, I chyba jedna z ciekawszych rozwiązań - zmiana lokalizacji i "ganianie" pobliczności po rożnych cześciach mieszkania. ABSOLUTNIE NAJLEPSZE WYDAZENIE ARTYSTYCZNE

  ba.....@gm...il.com / 04 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Niezmiennie świetny spektakl, wybitnie uzdolniona obsada. Byłam już trzy razy i napewno pójde kolejny. Zaskoczy was wszystko od samego początku po ostatnie chwile. Mało jest wydarzeń gdzie ‚experience’ zaczyna się od momentu kupienia biletu, ale to jest właśnie jedno z nich. Genialny pomysł na spektakl, po prostu musicie to przeżyć żeby zrozumieć.

  yo.....@gm...il.com / 04 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetni aktorzy, bardzo ciekawa aranżacja, interakcja z widownią, zupełnie inny, ekstremalnie ciekawy teatr :)

  co.....@gm...il.com / 02 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo polecam dla każdego - super zgrana grupa aktorska, która przedstawi skomplikowane sytuacje w humorystyczny sposób!

  su.....@gm...il.com / 02 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Rewelacja! Super pomysł!

  zu.....@gm...il.com / 02 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl przerósł nasze oczekiwania. Zajebiście aktorzy, super reżyseria, nieoczekiwane zwroty akcji. Wszystko pod płaszczem tajemnicy tajemniczego miejsca. Polecam gorąco 💪❤️

  ma.....@gm...il.com / 02 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo ciekawe niepowtarzalne wydarzenie. Zaskakujące zwroty akcji. Bardzo polecam ten spektakl.

  an.....@....pl / 02 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Absolutnie, fantastyczne przezycie. Polecam !

  eh.....@ya...oo.com / 01 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Rewelacja!

  ma.....@gm...il.com / 01 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl nietuzinkowy, barwny i zabawny !! Dynamika i scenografia nie pozwalają się w żadnym stopniu nudzić. Gra aktorka rewelacyjna !! Zdecydowanie wart polecania !!

  jb.....@gm...il.com / 01 marca 2022

 • 10,0/ 10

  MIałem obawy, czy przypadkiem wydarzenie nie będzie przerostem formy nad treścią - tajemna lokalizacja, konieczność podania hasła osobie czekającej gdzieś na mieście... Spektakl to ogień! Młodzi utalentowani ludzie. Świetnie pomyślane, świetnie napisane, świetnie zagrane. Niebanala treść, niebanalne teksty piosenek Jeśli ktoś może, niech idzie.

  m......@fa...ji.pl / 01 marca 2022

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet