Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie

Średnia ocena

159 oddanych głosów

9,4 / 10

Gluten Sex I Potem-o-tem

„Gluten Sex” to offowa megaprodukcja grupy Potem-o-tem. Spektakl rozpoczyna się od podróży autokarem, który przewozi widzów do zabytkowego pałacu pod Warszawą, gdzie kontynuowany jest spektakl.

Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy, o nazwie Gluten Sex.

WSTĘP DO AUTOKARU: od godz. 18:40

ODJAZD AUTOKARU: punktualnie o godz. 19:00

POWRÓT: Przyjazd autokaru na pl. Defilad o godz. 22:00

BILETY: Bilet normalny- 50 zł , Bilet VIP najlepsze miejsca - 75 zł (miejsca z najlepszą widocznością w autokarze i w pałacu)

W spektaklu występują między innymi Wojciech Malajkat jako Znany aktor, Piotr Piksa jako Julian, Maria Sobocińska jako Hela, Filip Kosior jako Leon Maks, Marta Wągrocka jako Pola Data, Katarzyna Obidzińska jako Pola Data, Agata Różycka jako Róża/Maja, Skodo jako DJ / Artur.

Czas trwania: 180 minut

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Julia Filińska

KOSTIUMY: Irma Tylor

MUZYKA: Skodo

VIDEO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

CHOREOGRAFIA: Barbara Synak

Opinie naszych widzów (90)

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl, tego się nie da zapomnieć! Genialne doświadczenie!

  an.....@gm...il.com / 15 września 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe spędzony wieczór:) Świetnie zagrany i zrealizowany spektakl. Nowatorski, pełen fajnych pomysłów. To mój drugi spektakl Potem-o-tem. Również tym razem daję 10/10.

  M.....@sp...re.pl / 13 września 2019

 • 10,0/ 10

  Zaskakujący, nieprzewidywalny, świetnie spędzone 3 godziny. Dobra robota. Polecam!

  ma.....@gm...il.com / 13 września 2019

 • 10,0/ 10

  Cóż, na szczęście smaki wprost z SPC wynagradzają wszelkie wady, niedociągnięcia i słabości organizacyjne. PS nie no, spektakl sztosik.

  ma.....@gm...il.com / 13 września 2019

 • 10,0/ 10

  To jest taki typ spektaklu, że – oglądając go po raz drugi – żałowałam, że nie można go „odzobaczyć”, żeby z każdym kolejnym razem na nowo przeżywać te wszystkie niespodzianki, żeby na nowo zostać powaloną z nóg doskonale niekonwencjonalną formą. Niemniej jednak, pozbawienie elementu zaskoczenia nie odebrało ani odrobiny przyjemności z udziału w Glutenie, ani odrobiny frajdy z tej niecodziennej wędrówki po meandrach wirtualnej rzeczywistości, ani odrobiny śmiechu, ni wzruszeń. Wręcz przeciwnie – wzmogło apetyt na więcej! Więcej Glutenu, więcej Potemów, więcej spotkań z tymi genialnymi aktorami i przełomowym reżyserem, więcej tak fantastycznych produkcji! Wspaniała robota!

  to.....@gm...il.com / 12 września 2019

 • 10,0/ 10

  Polecam, dobra energia i pomysł.

  kr.....@....pl / 12 września 2019

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny, przezabawny, niezwykle ciekawy i interaktywny spektakl

  al.....@gm...il.com / 12 września 2019

 • 10,0/ 10

  Zaskoczenie od samego początku! Spektakl - otkrycie, doznania których jeszcze nigdy dotąd nie doświadczyłem! Teksty, muzyka, gra aktorska, nieoklepane pomysły i sposób przekazu, to wszystko zmienia stereotyp tradycyjnego teatru. Rozbawia, rozbraja, odprężą, otwiera okno na świat przyszłości.

  bi.....@su...ki.net / 26 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Byłam dwa razy na spektaklu "Gluten sex" i zawsze świetnie się bawiłam. Osoby z którymi byłam również były zachwycone.. spektakl świetnie integruje uczestników tj widownię. Pomysł doskonały. I świetni aktorzy. Spektakl okazał się wspaniałym prezentem urodzinowym dla mojej przyjaciółki.

  ma.....@....pl / 23 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Super scenografia, pomysł - a przede wszystkim zaangażowanie alktorów

  an.....@po...ta.onet.pl / 17 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Niezwykła inteligencja Twórców, niesamowita kreatywność zaowocowała tym, że czekam na więcej,, chciałabym jeszcze dłużej tam zostać. . Zadziwiający, wciągający Świat z udziałem niesamowitych zdolnych, pracowitych i zaangażowanych, pięknych osób. Z szeroko otwartymi oczami z uśmiechem na twarzy od początku do końca przebywałam w świecie Gluten Seks. Choć o rzeczach trudnych, choć pobudzających rozważania to jednak z pozytywnymi emocjami z ogromną przyjemnością patrzyłam i uczestniczyła w Gluten Seks. Co było nie tak? 3 godziny to zdecydowanie za krótko. Powinno być dłużej aż do znudzenia, tylko czy w tym tempie z tymi ludźmi udałoby się osiągnąć stan nudy? Bez szans. Gratuluję i prośba do potem o tem proszę o więcej, róbcie tak dalej.

  Il.....@....pl / 15 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Świetne przedstawienie, w sposób niebanalny skonstruowane.

  wi.....@....pl / 14 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Doskonały spektakl!!!

  pi.....@po...ta.onet.pl / 14 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  To jeden z najlepszych spektakli, które widziałam w swoim życiu. Mimo jego niszowego charakteru, jest niesamowity, profesjonalny, dopracowany w każdym calu. W czasie jego trwania przenosimy się do przyszłości, szybko przystosowując się do realiów nowego świata - świata, gdzie wirtualna rzeczywistość zdaje się mieć coraz większy wpływ na życie jednostki. Spektakl korzysta z "nowych mediów", swoją estetyką przypominając nieco sci-fi z lat 80-tych ("Seksmisja" i charakterystyczne filmy instruktażowe z tego okresu) i tworzy przy tym fascynujący klimat. Absolutnie nie zgadzam się z opiniami dotyczącymi zbyt długiego czasu trwania; 3 godziny mijają bardzo szybko, a widz nie ma szans na znużenie. Gra aktorów jest znakomita, zwłaszcza kiedy żywy aktor rozmawia z postacią z nagrania wideo: jest naturalnie i przekonująco. Uwielbiam, kiedy spektakl jest pomysłowy, zaskakuje formą i treścią - i tak jest w tym przypadku. Na pochwałę zasługuje świetny scenariusz - bystry, mądry, złożony, zabawny - oraz reżyseria. Marcin Zbyszyński to niesamowicie zdolny człowiek i wyrażam gorącą nadzieję, że będzie miał w przyszłości duży wpływ na polską scenę teatralną - bo czegoś tak dobrego jak "Gluten Sex" nie znajdziemy w większości teatrów o milionowych dotacjach. Tu mamy przede wszystkim dobry, świeży pomysł, widoczny w każdej sekundzie spektaklu. Jeżeli jeszcze go nie widzieliście - kupujcie bilety, a będziecie pod wrażeniem jeszcze długi czas po przedstawieniu.

  a......@gm...il.com / 13 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Drugie spotkanie z Potem-o-tem i drugi strzał w dziesiątkę. Wszystko tu jest świetne. Pomysł, tekst, aktorstwo, cała otoczka scenograficzno - topograficzna ;) takich ludzi trzeba chwalić ! Takich ludzi trzeba wspierać ! Na takich ludzi trzeba kupować bilety !

  da.....@gm...il.com / 13 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  FAN-TA-STY-CZNY GE-NIAL-NY PO-RY-WA-JĄ-CY

  ma.....@gm...il.com / 13 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Młodzi, zdolni, super kreatywni!!! Polecam każdą ich produkcje!

  Ma.....@gm...il.com / 13 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  To było fantastyczne doświadczenie! Zaskakujące, ciekawe i zabawne. Świetna gra aktorska.

  do.....@....pl / 12 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Niestandardowe przedstawienie, gdzie akcja rozgrywa się już w autokarze.

  ko.....@gm...il.com / 12 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Innowacyjny, odwazny teatr!!!

  Do.....@fu...cy.org / 12 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Filip Kosior - najlepszy aktor młodego pokolenia ever 💪🏽

  ma.....@gm...il.com / 03 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Powiew świeżości Grupa potem-o-tem uwiodła mnie Powierzchniami Gładkimi, więc już miałem wysokie oczekiwania. Ten spektakl je całkowicie spełnił. Widać ile pracy wkładają w to całe przedsięwzięcie i widać niesamowite tego efekty. Do tego bardzo aktualna tematyka przedstawiona w niekonwencjonalny sposób. Fajnie też jest się poczuć trochę jako część przedstawienia. Dla mnie, zupełnie nowy teatr, z pewnością będę wyczekiwał kolejnych superprodukcji ;)

  go.....@gm...il.com / 29 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Zaskoczyliście mnie. Spodziewałem się ciekawego doświadczenia, a Wy to przebiliście. Forma, zwroty akcji, przesłanie, dekoracje i miejsce, wszystko pasowało i było na 110%. Co więcej, te wszystkie bodźcem i atrakcje, nie przesłoniły świetnej gry aktorskiej. Oglądało i przeżywało się to niesamowicie. I jeszcze ta atmosfera którą stworzyliście. Kontakt z publicznością na poziomie mistrzostwa, luźno ale jednak zdecydowanie do celu w kontekście fabuły. Profeska Kochani, profeska! Do zobaczenia na innych Waszych produkcjach.

  ar.....@gm...il.com / 26 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Zabawa teatrem. Coś zupełnie innego. Warto zobaczyć! Jestem pełna uznania dla zespołu za gotowość do eksperymentowania. Widać było, że aktorzy dobrze się bawią.

  kl.....@gm...il.com / 25 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Wyjątkowy spektakl. Coś nowego rzadko spotykanego, świetny nowatorski pomysł. Zagrany bardzo dobrze. Polecam.

  ja.....@po...st.pl / 24 kwietnia 2019

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.