Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie

Średnia ocena

124 oddanych głosów

9,5 / 10

Gluten Sex I Potem-o-tem

„Gluten Sex” to offowa megaprodukcja grupy Potem-o-tem. Spektakl rozpoczyna się od podróży autokarem, który przewozi widzów do zabytkowego pałacu pod Warszawą, gdzie kontynuowany jest spektakl.

Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy, o nazwie Gluten Sex.

WSTĘP DO AUTOKARU: od godz. 18:40

ODJAZD AUTOKARU: punktualnie o godz. 19:00

POWRÓT: Przyjazd autokaru na pl. Defilad o godz. 22:00

BILETY: Bilet normalny- 50 zł , Bilet VIP najlepsze miejsca - 75 zł (miejsca z najlepszą widocznością w autokarze i w pałacu)

Czas trwania: 180 minut

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Julia Filińska

KOSTIUMY: Irma Tylor

MUZYKA: Skodo

VIDEO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

CHOREOGRAFIA: Barbara Synak

Opinie naszych widzów (67)

 • 10,0/ 10

  Filip Kosior - najlepszy aktor młodego pokolenia ever 💪🏽

  ma.....@gm...il.com / 03 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Powiew świeżości Grupa potem-o-tem uwiodła mnie Powierzchniami Gładkimi, więc już miałem wysokie oczekiwania. Ten spektakl je całkowicie spełnił. Widać ile pracy wkładają w to całe przedsięwzięcie i widać niesamowite tego efekty. Do tego bardzo aktualna tematyka przedstawiona w niekonwencjonalny sposób. Fajnie też jest się poczuć trochę jako część przedstawienia. Dla mnie, zupełnie nowy teatr, z pewnością będę wyczekiwał kolejnych superprodukcji ;)

  go.....@gm...il.com / 29 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Zaskoczyliście mnie. Spodziewałem się ciekawego doświadczenia, a Wy to przebiliście. Forma, zwroty akcji, przesłanie, dekoracje i miejsce, wszystko pasowało i było na 110%. Co więcej, te wszystkie bodźcem i atrakcje, nie przesłoniły świetnej gry aktorskiej. Oglądało i przeżywało się to niesamowicie. I jeszcze ta atmosfera którą stworzyliście. Kontakt z publicznością na poziomie mistrzostwa, luźno ale jednak zdecydowanie do celu w kontekście fabuły. Profeska Kochani, profeska! Do zobaczenia na innych Waszych produkcjach.

  ar.....@gm...il.com / 26 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Zabawa teatrem. Coś zupełnie innego. Warto zobaczyć! Jestem pełna uznania dla zespołu za gotowość do eksperymentowania. Widać było, że aktorzy dobrze się bawią.

  kl.....@gm...il.com / 25 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Wyjątkowy spektakl. Coś nowego rzadko spotykanego, świetny nowatorski pomysł. Zagrany bardzo dobrze. Polecam.

  ja.....@po...st.pl / 24 kwietnia 2019

Potem-o-tem

To niezależna grupa teatralna działająca w Warszawie od marca 2016 roku. Nasz pierwszy spektakl Pierwsza lepsza miał swoją premierę w garażu na warszawskim Powiślu. W tej malutkiej przestrzeni graliśmy Fredrę, częstując widzów winem i ciastkami. Kolejne spektakle cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Odkrywaliśmy kolejne zakamarki Warszawy, które nie były dotąd kojarzone z teatrem. "#NaDorosłego" graliśmy w dwupiętrowym mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Koszykowej, a późniejszy "Gluten Sex" w autokarze i zabytkowym pałacu pod Warszawą.

Staramy się by nasze spektakle obok unikalnych przestrzeni wyróżniała także tematyka. Każdą kolejną premierą próbujemy sportretować nasze pokolenie i powiedzieć coś na temat pędzącego świata, który je otacza. Zastanawiamy się czy we współczesnym świecie jest jeszcze miejsce na miłość i jakie formy przybiera ona obecnie. Opowiadamy o wciąż zmieniających się modach i trendach, ale również o samotności, bezradności i niedojrzałości, które nierzadko za nimi stoją. Konfrontujemy widzów z problemami codzienności przed jakimi sami stoimy na co dzień, ale przede wszystkim spełniamy swoje teatralne marzenia robiąc dokładnie takie spektakle na jakie mamy ochotę.

Nasza niezależność jest nie tylko twórcza. Póki co działamy bez państwowych dotacji i zaplecza instytucjonalnego. Spektakle finansujemy z własnych środków, a od niedawna działamy na prawach stowarzyszenia.

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,2
Średnia ocena
Bardzo zabawna, ale jednocześnie głęboko refleksyjna sztuka. Fantastycznie zagrana. Nic dziwnego, że bawi widownię od 1997 roku
- Ewa

12.06 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.