Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie

Średnia ocena

84 oddanych głosów

9,6 / 10

Gluten Sex I Potem-o-tem

„Gluten Sex” to offowa megaprodukcja grupy Potem-o-tem. Spektakl rozpoczyna się od podróży autokarem, który przewozi widzów do zabytkowego pałacu pod Warszawą, gdzie kontynuowany jest spektakl.

Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy, o nazwie Gluten Sex.

WSTĘP DO AUTOKARU: od godz. 18:40

ODJAZD AUTOKARU: punktualnie o godz. 19:00

POWRÓT: Przyjazd autokaru na pl. Defilad o godz. 22:00

BILETY: Bilet normalny - 50 zł; Bilet sponsorski - 100 zł (możliwość dodatkowego wsparcia naszej działalności - gorąco zachęcamy do skorzystania z tej opcji, ponieważ działamy w pełni niezależnie i to Państwo jesteście naszym jedynym sponsorami)

Czas trwania: 180 minut

Obsada

Filip Kosior - zdjęcie

Filip Kosior
Leon Maks

Agata Różycka - zdjęcie

Agata Różycka
Róża/Maja

Skodo - zdjęcie

Skodo
DJ / Artur

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Julia Filińska

KOSTIUMY: Irma Tylor

MUZYKA: Skodo

VIDEO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

CHOREOGRAFIA: Barbara Synak

Opinie naszych widzów (36)

 • 10,0/ 10

  Absolutnie niepowtarzalne doświadczenie!

  ma.....@gm...il.com / 29 maja 2018

 • 10,0/ 10

  Fenomenalny i nowatorski :)

  Ku.....@ya...oo.com / 29 maja 2018

 • 10,0/ 10

  Znakomite, szalenie pomysłowe przedstawienie. Lekko i zabawnie o problemach i lękach dzisiejszych czasow. Świetny spektakl, jak każdy tej grupy teatralnej.

  a......@gm...il.com / 20 kwietnia 2018

 • 10,0/ 10

  Bardzo zdolni ludzie... Super pomysły, realizacja;) Brawo!

  ig.....@....pl / 09 kwietnia 2018

 • 10,0/ 10

  Ciekawa fabuła, świetna gra aktorska, dbałość o każdy szczegół - światło, muzyka, scenografia!

  Iz.....@ya...oo.com / 09 kwietnia 2018

Potem-o-tem

To niezależna grupa teatralna działająca w Warszawie od marca 2016 roku. Nasz pierwszy spektakl Pierwsza lepsza miał swoją premierę w garażu na warszawskim Powiślu. W tej malutkiej przestrzeni graliśmy Fredrę, częstując widzów winem i ciastkami. Kolejne spektakle cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Odkrywaliśmy kolejne zakamarki Warszawy, które nie były dotąd kojarzone z teatrem. "#NaDorosłego" graliśmy w dwupiętrowym mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Koszykowej, a późniejszy "Gluten Sex" w autokarze i zabytkowym pałacu pod Warszawą.

Staramy się by nasze spektakle obok unikalnych przestrzeni wyróżniała także tematyka. Każdą kolejną premierą próbujemy sportretować nasze pokolenie i powiedzieć coś na temat pędzącego świata, który je otacza. Zastanawiamy się czy we współczesnym świecie jest jeszcze miejsce na miłość i jakie formy przybiera ona obecnie. Opowiadamy o wciąż zmieniających się modach i trendach, ale również o samotności, bezradności i niedojrzałości, które nierzadko za nimi stoją. Konfrontujemy widzów z problemami codzienności przed jakimi sami stoimy na co dzień, ale przede wszystkim spełniamy swoje teatralne marzenia robiąc dokładnie takie spektakle na jakie mamy ochotę.

Nasza niezależność jest nie tylko twórcza. Póki co działamy bez państwowych dotacji i zaplecza instytucjonalnego. Spektakle finansujemy z własnych środków, a od niedawna działamy na prawach stowarzyszenia.

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,1
Średnia ocena
Komiczny, a jednocześnie poruszający poważne tematy. Duet Szczepkowskiej i Jurkowskiego genialny
- Maria

27.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
10,0
Średnia ocena
Wspaniała gra aktorska i wspaniała muzyka
- Piotr

17.05 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet