Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie

Średnia ocena

140 oddanych głosów

9,5 / 10

Gluten Sex I Potem-o-tem

„Gluten Sex” to offowa megaprodukcja grupy Potem-o-tem. Spektakl rozpoczyna się od podróży autokarem, który przewozi widzów do zabytkowego pałacu pod Warszawą, gdzie kontynuowany jest spektakl.

Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy, o nazwie Gluten Sex.

WSTĘP DO AUTOKARU: od godz. 18:40

ODJAZD AUTOKARU: punktualnie o godz. 19:00

POWRÓT: Przyjazd autokaru na pl. Defilad o godz. 22:00

BILETY: Bilet normalny- 50 zł , Bilet VIP najlepsze miejsca - 75 zł (miejsca z najlepszą widocznością w autokarze i w pałacu)

Czas trwania: 180 minut

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Julia Filińska

KOSTIUMY: Irma Tylor

MUZYKA: Skodo

VIDEO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

CHOREOGRAFIA: Barbara Synak

Opinie naszych widzów (79)

 • 10,0/ 10

  Super scenografia, pomysł - a przede wszystkim zaangażowanie alktorów

  an.....@po...ta.onet.pl / 17 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Niezwykła inteligencja Twórców, niesamowita kreatywność zaowocowała tym, że czekam na więcej,, chciałabym jeszcze dłużej tam zostać. . Zadziwiający, wciągający Świat z udziałem niesamowitych zdolnych, pracowitych i zaangażowanych, pięknych osób. Z szeroko otwartymi oczami z uśmiechem na twarzy od początku do końca przebywałam w świecie Gluten Seks. Choć o rzeczach trudnych, choć pobudzających rozważania to jednak z pozytywnymi emocjami z ogromną przyjemnością patrzyłam i uczestniczyła w Gluten Seks. Co było nie tak? 3 godziny to zdecydowanie za krótko. Powinno być dłużej aż do znudzenia, tylko czy w tym tempie z tymi ludźmi udałoby się osiągnąć stan nudy? Bez szans. Gratuluję i prośba do potem o tem proszę o więcej, róbcie tak dalej.

  Il.....@....pl / 15 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Świetne przedstawienie, w sposób niebanalny skonstruowane.

  wi.....@....pl / 14 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Doskonały spektakl!!!

  pi.....@po...ta.onet.pl / 14 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  To jeden z najlepszych spektakli, które widziałam w swoim życiu. Mimo jego niszowego charakteru, jest niesamowity, profesjonalny, dopracowany w każdym calu. W czasie jego trwania przenosimy się do przyszłości, szybko przystosowując się do realiów nowego świata - świata, gdzie wirtualna rzeczywistość zdaje się mieć coraz większy wpływ na życie jednostki. Spektakl korzysta z "nowych mediów", swoją estetyką przypominając nieco sci-fi z lat 80-tych ("Seksmisja" i charakterystyczne filmy instruktażowe z tego okresu) i tworzy przy tym fascynujący klimat. Absolutnie nie zgadzam się z opiniami dotyczącymi zbyt długiego czasu trwania; 3 godziny mijają bardzo szybko, a widz nie ma szans na znużenie. Gra aktorów jest znakomita, zwłaszcza kiedy żywy aktor rozmawia z postacią z nagrania wideo: jest naturalnie i przekonująco. Uwielbiam, kiedy spektakl jest pomysłowy, zaskakuje formą i treścią - i tak jest w tym przypadku. Na pochwałę zasługuje świetny scenariusz - bystry, mądry, złożony, zabawny - oraz reżyseria. Marcin Zbyszyński to niesamowicie zdolny człowiek i wyrażam gorącą nadzieję, że będzie miał w przyszłości duży wpływ na polską scenę teatralną - bo czegoś tak dobrego jak "Gluten Sex" nie znajdziemy w większości teatrów o milionowych dotacjach. Tu mamy przede wszystkim dobry, świeży pomysł, widoczny w każdej sekundzie spektaklu. Jeżeli jeszcze go nie widzieliście - kupujcie bilety, a będziecie pod wrażeniem jeszcze długi czas po przedstawieniu.

  a......@gm...il.com / 13 czerwca 2019

Potem-o-tem

To niezależna grupa teatralna działająca w Warszawie od marca 2016 roku. Nasz pierwszy spektakl Pierwsza lepsza miał swoją premierę w garażu na warszawskim Powiślu. W tej malutkiej przestrzeni graliśmy Fredrę, częstując widzów winem i ciastkami. Kolejne spektakle cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Odkrywaliśmy kolejne zakamarki Warszawy, które nie były dotąd kojarzone z teatrem. "#NaDorosłego" graliśmy w dwupiętrowym mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Koszykowej, a późniejszy "Gluten Sex" w autokarze i zabytkowym pałacu pod Warszawą.

Staramy się by nasze spektakle obok unikalnych przestrzeni wyróżniała także tematyka. Każdą kolejną premierą próbujemy sportretować nasze pokolenie i powiedzieć coś na temat pędzącego świata, który je otacza. Zastanawiamy się czy we współczesnym świecie jest jeszcze miejsce na miłość i jakie formy przybiera ona obecnie. Opowiadamy o wciąż zmieniających się modach i trendach, ale również o samotności, bezradności i niedojrzałości, które nierzadko za nimi stoją. Konfrontujemy widzów z problemami codzienności przed jakimi sami stoimy na co dzień, ale przede wszystkim spełniamy swoje teatralne marzenia robiąc dokładnie takie spektakle na jakie mamy ochotę.

Nasza niezależność jest nie tylko twórcza. Póki co działamy bez państwowych dotacji i zaplecza instytucjonalnego. Spektakle finansujemy z własnych środków, a od niedawna działamy na prawach stowarzyszenia.

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,5
Średnia ocena

06.07 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,1
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy!
- Katarzyna

24.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet