Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie Gluten Sex I Potem-o-tem - zdjęcie

Średnia ocena

171 oddanych głosów

9,4 / 10

Gluten Sex I Potem-o-tem

„Gluten Sex” to offowa megaprodukcja grupy Potem-o-tem. Spektakl rozpoczyna się od podróży autokarem, który przewozi widzów do zabytkowego pałacu pod Warszawą, gdzie kontynuowany jest spektakl.

Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy, o nazwie Gluten Sex.

WSTĘP DO AUTOKARU: od godz. 18:40

ODJAZD AUTOKARU: punktualnie o godz. 19:00

POWRÓT: Przyjazd autokaru na pl. Defilad o godz. 22:00

BILETY: Bilet normalny- 50 zł , Bilet VIP najlepsze miejsca - 75 zł (miejsca z najlepszą widocznością w autokarze i w pałacu)

W najbliższych spektaklach w roli Poli Daty wystąpią:

10.01- Katarzyna Obidzińska

11.01 - Katarzyna Obidzińska

12.01 - Katarzyna Obidzińska

W spektaklu występują między innymi Wojciech Malajkat jako Znany aktor, Piotr Piksa jako Julian, Maria Sobocińska jako Hela, Filip Kosior jako Leon Maks, Marta Wągrocka jako Pola Data.

Czas trwania: 180 minut

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Julia Filińska

KOSTIUMY: Irma Tylor

MUZYKA: Skodo

VIDEO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

CHOREOGRAFIA: Barbara Synak

Opinie naszych widzów (96)

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorska, a do tego niestandardowa formuła spektaklu. Polecam.

  ag.....@gm...il.com / 04 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo oryginalne i niekonwencjonalne podejście do teatru. Gorąco polecam Potem-o-tem!!! Na pewno wybiorę się na kolejny spektakl;)

  dz.....@gm...il.com / 03 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Jak dla mnie RE-WE-LA-CJA ! Jestem zachwycona :) Coś nowego, świeżego, nieprzewidywalnego, przekaz w bardzo Ciekawej formie. Grupa Potem-o-tem ma bardzo ciekawy pomysł na siebie, popieram ich w 100 %. Wracając ze spektaklu kupiłam bilet na kolejne:)

  po.....@....pl / 01 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl, tego się nie da zapomnieć! Genialne doświadczenie!

  an.....@gm...il.com / 15 września 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe spędzony wieczór:) Świetnie zagrany i zrealizowany spektakl. Nowatorski, pełen fajnych pomysłów. To mój drugi spektakl Potem-o-tem. Również tym razem daję 10/10.

  M.....@sp...re.pl / 13 września 2019

 • 10,0/ 10

  Zaskakujący, nieprzewidywalny, świetnie spędzone 3 godziny. Dobra robota. Polecam!

  ma.....@gm...il.com / 13 września 2019

 • 10,0/ 10

  Cóż, na szczęście smaki wprost z SPC wynagradzają wszelkie wady, niedociągnięcia i słabości organizacyjne. PS nie no, spektakl sztosik.

  ma.....@gm...il.com / 13 września 2019

 • 10,0/ 10

  To jest taki typ spektaklu, że – oglądając go po raz drugi – żałowałam, że nie można go „odzobaczyć”, żeby z każdym kolejnym razem na nowo przeżywać te wszystkie niespodzianki, żeby na nowo zostać powaloną z nóg doskonale niekonwencjonalną formą. Niemniej jednak, pozbawienie elementu zaskoczenia nie odebrało ani odrobiny przyjemności z udziału w Glutenie, ani odrobiny frajdy z tej niecodziennej wędrówki po meandrach wirtualnej rzeczywistości, ani odrobiny śmiechu, ni wzruszeń. Wręcz przeciwnie – wzmogło apetyt na więcej! Więcej Glutenu, więcej Potemów, więcej spotkań z tymi genialnymi aktorami i przełomowym reżyserem, więcej tak fantastycznych produkcji! Wspaniała robota!

  to.....@gm...il.com / 12 września 2019

 • 10,0/ 10

  Polecam, dobra energia i pomysł.

  kr.....@....pl / 12 września 2019

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny, przezabawny, niezwykle ciekawy i interaktywny spektakl

  al.....@gm...il.com / 12 września 2019

 • 10,0/ 10

  Zaskoczenie od samego początku! Spektakl - otkrycie, doznania których jeszcze nigdy dotąd nie doświadczyłem! Teksty, muzyka, gra aktorska, nieoklepane pomysły i sposób przekazu, to wszystko zmienia stereotyp tradycyjnego teatru. Rozbawia, rozbraja, odprężą, otwiera okno na świat przyszłości.

  bi.....@su...ki.net / 26 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Byłam dwa razy na spektaklu "Gluten sex" i zawsze świetnie się bawiłam. Osoby z którymi byłam również były zachwycone.. spektakl świetnie integruje uczestników tj widownię. Pomysł doskonały. I świetni aktorzy. Spektakl okazał się wspaniałym prezentem urodzinowym dla mojej przyjaciółki.

  ma.....@....pl / 23 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Super scenografia, pomysł - a przede wszystkim zaangażowanie alktorów

  an.....@po...ta.onet.pl / 17 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Niezwykła inteligencja Twórców, niesamowita kreatywność zaowocowała tym, że czekam na więcej,, chciałabym jeszcze dłużej tam zostać. . Zadziwiający, wciągający Świat z udziałem niesamowitych zdolnych, pracowitych i zaangażowanych, pięknych osób. Z szeroko otwartymi oczami z uśmiechem na twarzy od początku do końca przebywałam w świecie Gluten Seks. Choć o rzeczach trudnych, choć pobudzających rozważania to jednak z pozytywnymi emocjami z ogromną przyjemnością patrzyłam i uczestniczyła w Gluten Seks. Co było nie tak? 3 godziny to zdecydowanie za krótko. Powinno być dłużej aż do znudzenia, tylko czy w tym tempie z tymi ludźmi udałoby się osiągnąć stan nudy? Bez szans. Gratuluję i prośba do potem o tem proszę o więcej, róbcie tak dalej.

  Il.....@....pl / 15 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Świetne przedstawienie, w sposób niebanalny skonstruowane.

  wi.....@....pl / 14 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Doskonały spektakl!!!

  pi.....@po...ta.onet.pl / 14 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  To jeden z najlepszych spektakli, które widziałam w swoim życiu. Mimo jego niszowego charakteru, jest niesamowity, profesjonalny, dopracowany w każdym calu. W czasie jego trwania przenosimy się do przyszłości, szybko przystosowując się do realiów nowego świata - świata, gdzie wirtualna rzeczywistość zdaje się mieć coraz większy wpływ na życie jednostki. Spektakl korzysta z "nowych mediów", swoją estetyką przypominając nieco sci-fi z lat 80-tych ("Seksmisja" i charakterystyczne filmy instruktażowe z tego okresu) i tworzy przy tym fascynujący klimat. Absolutnie nie zgadzam się z opiniami dotyczącymi zbyt długiego czasu trwania; 3 godziny mijają bardzo szybko, a widz nie ma szans na znużenie. Gra aktorów jest znakomita, zwłaszcza kiedy żywy aktor rozmawia z postacią z nagrania wideo: jest naturalnie i przekonująco. Uwielbiam, kiedy spektakl jest pomysłowy, zaskakuje formą i treścią - i tak jest w tym przypadku. Na pochwałę zasługuje świetny scenariusz - bystry, mądry, złożony, zabawny - oraz reżyseria. Marcin Zbyszyński to niesamowicie zdolny człowiek i wyrażam gorącą nadzieję, że będzie miał w przyszłości duży wpływ na polską scenę teatralną - bo czegoś tak dobrego jak "Gluten Sex" nie znajdziemy w większości teatrów o milionowych dotacjach. Tu mamy przede wszystkim dobry, świeży pomysł, widoczny w każdej sekundzie spektaklu. Jeżeli jeszcze go nie widzieliście - kupujcie bilety, a będziecie pod wrażeniem jeszcze długi czas po przedstawieniu.

  a......@gm...il.com / 13 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Drugie spotkanie z Potem-o-tem i drugi strzał w dziesiątkę. Wszystko tu jest świetne. Pomysł, tekst, aktorstwo, cała otoczka scenograficzno - topograficzna ;) takich ludzi trzeba chwalić ! Takich ludzi trzeba wspierać ! Na takich ludzi trzeba kupować bilety !

  da.....@gm...il.com / 13 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  FAN-TA-STY-CZNY GE-NIAL-NY PO-RY-WA-JĄ-CY

  ma.....@gm...il.com / 13 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Młodzi, zdolni, super kreatywni!!! Polecam każdą ich produkcje!

  Ma.....@gm...il.com / 13 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  To było fantastyczne doświadczenie! Zaskakujące, ciekawe i zabawne. Świetna gra aktorska.

  do.....@....pl / 12 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Niestandardowe przedstawienie, gdzie akcja rozgrywa się już w autokarze.

  ko.....@gm...il.com / 12 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Innowacyjny, odwazny teatr!!!

  Do.....@fu...cy.org / 12 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Filip Kosior - najlepszy aktor młodego pokolenia ever 💪🏽

  ma.....@gm...il.com / 03 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Powiew świeżości Grupa potem-o-tem uwiodła mnie Powierzchniami Gładkimi, więc już miałem wysokie oczekiwania. Ten spektakl je całkowicie spełnił. Widać ile pracy wkładają w to całe przedsięwzięcie i widać niesamowite tego efekty. Do tego bardzo aktualna tematyka przedstawiona w niekonwencjonalny sposób. Fajnie też jest się poczuć trochę jako część przedstawienia. Dla mnie, zupełnie nowy teatr, z pewnością będę wyczekiwał kolejnych superprodukcji ;)

  go.....@gm...il.com / 29 kwietnia 2019

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Kup bilet