Gluten Sex - zdjęcie Gluten Sex - zdjęcie Gluten Sex - zdjęcie Gluten Sex - zdjęcie Gluten Sex - zdjęcie Gluten Sex - zdjęcie Gluten Sex - zdjęcie Gluten Sex - zdjęcie Gluten Sex - zdjęcie

Średnia ocena

326 oddanych głosów

9,3 / 10

Gluten Sex

Teatralna megaprodukcja Teatru Potem-o-tem. Grupa 60 widzów, w towarzystwie szalonego informatyka, udaje się autokarem do zabytkowego pałacu pod Warszawą na wirtualne wesele. Jeśli powiemy Wam, że to dopiero początek, to macie już pewność, że czeka Was nietypowe doświadczenie...

Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy o nazwie Gluten Sex. Pierwszym testerem programu jest Julian, który dzięki Gluten Sex doświadczy wesela, którego nie było mu dane przeżyć w rzeczywistości.

Widzowie spektaklu przyjmują rolę potencjalnych inwestorów programu Gluten Sex i przyglądają się wirtualnemu weselu, stając się biernymi uczestnikami wydarzeń. Twórca programu nie wie jednak, że jeden z widzów planuje hakerski atak na program.

„Gluten Sex” to opowieść o samotności i próbie kompensowania rzeczywistości w wirtualnym świecie. To wizja niedalekiej przyszłości, w której zamknięci we własnych pokojach możemy przeżywać życie o jakim marzyliśmy.

Uwaga:

W październikowych spektaklach w roli w roli Poli Daty - Marta Wągrocka.

Spektakl powstał we współpracy z Pałacem Lasotów.

Spektakl rozpoczyna się w autokarze, zaparkowanym na pl. Defilad, od strony Alei Jerozolimskich

(na przeciwko Kinoteki)

ZBIÓRKA: od godz. 19:10

ODJAZD AUTOKARU: punktualnie o godz. 19:30

Na scenie występują między innymi Wojciech Malajkat jako Znany aktor, Piotr Piksa jako Julian, Maria Sobocińska jako Hela, Filip Kosior jako Leon Maks, Marta Wągrocka jako Pola Data, Katarzyna Obidzińska jako Pola Data.

Czas trwania: 180 minut
Źródło zdjęcia:

Zwiastuny

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Julia Filińska

KOSTIUMY: Irma Tylor

MUZYKA: Piotr Skodowski

VIDEO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

CHOREOGRAFIA: Barbara Synak

Opinie naszych widzów (180)

 • 10,0/ 10

  Świetny, niestandardowy spektakl.

  pa.....@ou...ok.com / 23 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Teatr wyłażący z ciasnych ram naszych przyzwyczajeń, swobodny, szalony, radośnie aktorski. Dający wytchnienie, lekko kąśliwy, ważny.

  te.....@....pl / 22 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo sympatyczni artyści, wciągająca akcją, przepiękny pałac Lasotów, po prostu cudne widowisko. Bardzo dziękuję za dobrą ,, weselną " zabawę. E.B.

  el.....@gm...il.com / 20 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Mega :)

  su.....@gm...il.com / 20 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Dawno, nie spotkałem się z tak świetnym pomysłem na zorganizowanie wydarzenia jakim jest GLUTEN SEX. Potem-o-tem jesteście wspaniali!

  ko.....@gm...il.com / 19 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Mega fantastyczne spektakle grupy fantastycznych ludzi z Potem o tem, każdy powinien pójść chociaż raz na ich spektakl by zobaczyć jak może być w teatrze. POLECAM to za mało powiedziane.

  er.....@....pl / 19 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Super spędzony czas ! Przede wszystkim formuła przedstawienia jest nietuzinkowa - jazda autokarem, pobyt w Pałacyku (nie zdradzę miejsca :), Przesympatyczni aktorzy grają świetnie, sztuka ma tempo, jest zabawnie. Może momentami tekst jest za bardzo "pokręcony", ale całość wypada znakomicie. Szkoda tylko, że Malajkat nie dojechał... (ha, ha, ci, co byli, wiedzą, o co chodzi :) Słowem: polecam. PS. No i te bułki pszenne - świetny "chwyt marketingowy": jak spojrzę teraz na kajzerkę, to będę myśleć o Potem o-tem :)

  iz.....@gm...il.com / 19 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowite, niepowtarzalne, genialne wydarzenie. To nie przedstawienie. To sposób na wartościowe przeżycie kilku godzin. Niecodzienna forma. Niepokojąca i dająca do myślenia treść. To warto doznać. Poczuć. Posmakować.

  de.....@po...ta.onet.pl / 18 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Oryginalne, doceniam ogromny wkład aktorów i pozostałych twórców w stworzenie speklaklu innego niż wszytkie. Speklakl porusza ważne tematy współczesne (choć dzieje się w przyszłości) a zarazem bawi błyskotliwym humorem. Polecam gorąco

  m-.....@....pl / 18 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Super występ gorąco polecam!

  lo.....@gm...il.com / 09 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Super jak zawsze :)

  mi.....@....pl / 10 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Obowiązkowy spektakl dla fanów niezależnego teatru!

  ap.....@gm...il.com / 02 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Super forma i treść!

  cz.....@gm...il.com / 28 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Najlepsze doświadczenie teatralne na jakim byłam. Śmieszy, wzrusza, trzyma w napięciu. Polecam gorąco każdemu.

  an.....@gm...il.com / 06 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Genialny spektakl! Inny niż wszystko, co do tej pory widziałam i przeżyłam, nowatorski, wciągający, zabawny, ale też dający do myślenia. Brawa dla wszystkich aktorów i realizatorów!

  pa.....@gm...il.com / 03 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Mocno zakręcony

  ka.....@gm...il.com / 28 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  To trzeba przeżyć

  md.....@gm...il.com / 20 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Przedstawienie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Świetnie bawiłam się już w samym autokarze, a w tajemnej lokalizacji było jeszcze lepiej. Wielkie gratulacje za pomysł i zaangażowanie. Wyjście poza schemat to coś czego potrzeba w tych czasach, a wszystko to okraszone ( chociaż okraszone to zbyt małe słowo) pożądną dawką humoru. Polecam gorąco wszystkim Gluten Sex, a sama ze znajomymi planuję wybrać się na inne przedstawienia!

  kl.....@gm...il.com / 15 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Zdecydowanie warto wybrać się na ten i każdy inny spektakl teatru Potem-o-tem, ponieważ dostarcza on wrażeń, jakich nie często można doświadczyć. To moje drugie spotkanie z teatrem Potem-o-tem i jestem zachwycona jeszcze bardziej niż za pierwszym razem. Polecam z całego serca ♥️

  ba.....@....pl / 12 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  spektakl inny niż wszystkie, poza jednak poczuciem humoru i oryginalnością przebija się spojrzenie na rzeczywistość i ponura wizja samotności we współczesnym świecie, ogromna branża za poświęcenie i zaangażowane środki offowego przedsięwzięcia

  an.....@po...ta.wp.pl / 12 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Polecam serdecznie, niesamowite doświadczenie, zupełnie inny spektakl, na pewno wart zobaczenia, szczególnie zdradzać nie będę, ale warto ;)

  Um.....@gm...il.com / 12 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Jedna z fajniejszych sztuk na jakich byłem. Jeżeli ktoś ma w sobie choć cząstkę poczucia humoru, napewno mu sie spodoba :)

  kk.....@gm...il.com / 12 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Ciężko właściwie opisać jak niezwykły jest to spektakl. Nie mogłam ani przez jedna minutę zdjąć uśmiechu z twarzy, mimo ze był to mój drugi Gluten Sex. Chętnie zobaczę spektakl po raz trzeci, a wszystkich zastanawiających się na biletami zabiorę ze sobą. Mam nadzieję, że obsada, reżyser Marcin oraz cała ekipa Potem-o-tem jeszcze przestaną mnie zachwycać. Pięknie Wam dziękuje - jesteście wielcy!!!! Do zobaczenia;)

  ma.....@gm...il.com / 11 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Ten spektakl to nie tylko teatr, ale też wyjątkowe, zaskakujące wydarzenie. Ogrom świeżości! Wspaniały pomysł na niezapomnianą randkę ;)

  el.....@gm...il.com / 11 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Świetny koncept! Zaskakujący i nieoczywisty, genialne jest to że publiczność jest w ruchu i ma dodatkowe bodźce. A aktorzy… pierwsza klasa!

  mo.....@gm...il.com / 11 sierpnia 2021

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.