20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie

Średnia ocena

23 oddanych głosów

9,8 / 10

20 lexusów na czwartek

"20 Lexusów na czwartek" to musicalowa opowieść o współczesnych uzależnieniach. Grupa Potem-o-tem zaprasza na spotkanie z Coach Elą, która podczas swojej wizyty w Warszawie przeprowadzi autorską sesję terapeutyczną czerpiącą z technik japońskiego mistrza harmonii i wewnętrznego spokoju Takashi Fakaito.

Co zastąpiło nam absolut? Do czego możemy się zwrócić, w świecie, w którym poważna refleksja filozoficzna i namysł teologiczny są niespotykane? Co nie pozwala znaleźć nam wewnętrznego spokoju, drażni, przeszkadza, ale nie możemy bez tego żyć? Bohaterowie sztuki są uzależnieni od pracy, od robienia selfie i relacjonowania swojego życia w Internecie, od zdrowego żywienia i siłowni, od sexu i pornografii. Podczas autorskiej sesji musical therapy odkryją przed widzami swoje problemy, a właściwie wyśpiewają je i zatańczą.

W spektaklu występują między innymi Agata Różycka jako COACH ELA, Filip Kosior jako MARIUSZ, Eliza Rycembel jako MARTA, Piotr Piksa jako KAROL, Maria Sobocińska jako ALEX, Jan Marczewski jako DARIUSZ.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Joanna Załęska

MUZYKA: Skodo

CHOREOGRAFIA: Natalia Kielan

KOSTIUMY: Irma Tylor

VIDEO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

ASYSTENTKA REŻYSERA: Aleksandra Uma

SYSTENTKA KOSTIUMOGRAFKI- Barbara Wrona

PROMOCJA: Joanna Młynarska

GOŚCINNIE W PROJEKCJACH:

Małgorzata Zajączkowska

Mariusz Jakus

Jerzy Radziwiłowicz

Opinie naszych widzów (15)

 • 10,0/ 10

  Widziałem już ich kilka razy.Zawsze zachwycali.Tym razem zaskoczyli na najwyższym poziomie(muzyka ,teksty,reżyseria,choreografia,wokal).Wybitne talenty.

  to.....@po...ta.onet.pl / 21 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniali młodzi ludzie, bardzo zdolni:)

  Ma.....@gm...il.com / 20 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniały, fantastyczny, must see!

  ag.....@gm...il.com / 19 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Z przyjemnością i ogromnym zadowoleniem po raz 3 piszę Dziękuję i Brawa dla twórców grupy Potem-o-tem. Byliśmy na wszystkich spektaklach grupy i każdy polecamy każdemu, kto już nie chce oklepanego i nudnego teatru. Żywa realność, niesamowite poczucie humoru, nieogłupiąca refleksja, przyjazna atmosfera, poczucie przynależności do tego co się dzieje na "scenie", profesjonalna gra aktorska, to wzsystko znajdziesz w tym spektaklu. POLECAM!!!

  bi.....@su...ki.net / 18 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Same dobre opinie na temat spektakli tej grupy wydają się aż podejrzane, ale nie są ani trochę przesadzone. Widać, że każdy z aktorów i realizatorów kocha to, co robi, że doskonale się ze sobą bawią, że mają w sobie ogromne pokłady talentu i że wiedzą jak dobrze go wykorzystać. Świetna, nieszablonowa, niezwykła sztuka – podobnie jak Gluten Sex – wymykająca się jakiejkolwiek klasyfikacji, zaskakująca od pierwszej do ostatniej chwili, z ogromną dawką humoru, ale i z mądrym przesłaniem. Brawo!

  to.....@gm...il.com / 18 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Porwał nas, rozbawił, rozśpiewał, zahipnotyzował, zakręcił w głowie, dołaczyl do akcji... to się działo naprawdę, nie wiemy, kiedy zleciało, nie chciało się opuścić widownię. Rewelacja!!!

  bi.....@su...ki.net / 18 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Dla mnie rewelacja :) Gorąco polecam. Przez 3 dni się cieszyłem że tam bylem

  an.....@po...ta.onet.pl / 17 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny, mądry, zabawny spektakl. Bardzo dobry tekst i ogromne zaangażowanie i talent wszystkich młodych aktorów ! Koniecznie trzeba zobaczyć i wspierać !! Jesteście wspaniali !!

  da.....@gm...il.com / 10 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl zupełnie wyjątkowy, myślę ze zarówno pod względem tematu, estetyki jak i energii scenicznej atmosfera zupełnie niepowtarzalna. Nic podobnego, równie sympatycznego nie ma miejsca w, dość już oklepanej teatralnie, Warszawie. Zdolni, szczerzy młodzi aktorzy którzy bawią się formą i mają dystans do świata z ogromnym wdziękiem zapraszają do tego widzów. Spektakl jest zabawny ale nie pretensjonalny-rzadkie zjawisko. Bardzo warto się wybrać.

  zu.....@gm...il.com / 10 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniały!!!

  Ma.....@gm...il.com / 10 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Znakomite przedstawienie o znakomitej wieczornej porze. Trzeci spektakl firmowany przez Potem-o-Tem i trzeci must warszawskiej sceny teatralnej. Lekko napisana, brawurowo zagrana, ciepła komedia ze znakomitymi songami.

  ja.....@sz...ek.pl / 10 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl, nietuzinkowy. Polecam każdemu. Genialni młodzi ludzie znowu stanęli na wysokości zadania i w nietuzinkowy sposób stworzyli pastisz na temat naszych czasów. Agata Różycka fenomenalna!

  ku.....@....pl / 08 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacja warta każdej ceny. Bogactwo pomysłów, świetne dialogi, a wszystko na niewielkiej scenie. Brawa dla twórców, brawa dla aktorów.

  ra.....@gm...il.com / 08 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacja! To nasze drugie spotkanie- pierwsze były powierzchnie gladkie! Bawiliśmy się świetnie. Koniecznie trzeba zobaczyć! Tylko tym razem ciut za długa sztuka- chyba że te odczucia są w związku z duchotą jaka w teatrze warsawy panowała przy tych letnich temperaturach. Ledwo dalo się wytrzymać- tym bardziej podziw dla aktorów że tak super dali radę! Polecam razy milion!

  Ma.....@gm...il.com / 08 czerwca 2019

 • 9,0/ 10

  Niezwykła energia,świetni młodzi aktorzy !

  bo.....@gm...il.com / 11 czerwca 2019

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.