20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie 20 lexusów na czwartek - zdjęcie

Średnia ocena

128 oddanych głosów

9,7 / 10

20 lexusów na czwartek

20 Lexusów na czwartek" to musicalowa opowieść o współczesnych uzależnieniach. Grupa Potem-o-tem zaprasza na spotkanie z Coach Elą, która podczas swojej wizyty w Warszawie przeprowadzi autorską sesję terapeutyczną czerpiącą z technik japońskiego mistrza harmonii i wewnętrznego spokoju Takashi Fakaito.

Co zastąpiło nam absolut? Do czego możemy się zwrócić, w świecie, w którym poważna refleksja filozoficzna i namysł teologiczny są niespotykane? Co nie pozwala znaleźć nam wewnętrznego spokoju, drażni, przeszkadza, ale nie możemy bez tego żyć? Bohaterowie sztuki są uzależnieni od pracy, relacjonowania swojego życia w Internecie, od zdrowego żywienia i nie tylko...

Podczas autorskiej sesji musical therapy odkryją przed widzami swoje problemy, a właściwie wyśpiewają je i zatańczą.

W październiku roli ALEX - Maria Sobocińska

_________________________________________________________________________________________________

COVID INFORMACJA: Drodzy Widzowie, w trosce o Wasze bezpieczeństwo podczas spektaklu wdrażamy nowe zasady sanitarne. Do Waszej dyspozycji udostępnimy płyny do dezynfekcji. Cała sala oraz wszystkie przedmioty, które otrzymacie od nas podczas spektaklu będą zdezynfekowane. Liczba miejsc dostępnych na widowni została ograniczona. Będziemy również dbać o przestrzeganie obowiązku zasłaniania ust i nosa przez wszystkich widzów oraz członków obsługi spektaklu.

_________________________________________________________________________________________________

31.12.2021 r - Spektakl sylwestrowy:

Spędźcie razem z nami energetyzujący, szalony, muzyczny, dowcipny i refleksyjny wieczór sylwestrowy! Gwarantujemy Wam zestaw atrakcji, które sprawią, że z szerokim uśmiechem przywitacie 2022 rok! Oprócz doznań artystycznych, sylwestrowy wieczór z Potem-o-tem okrasimy winem, piwem i słodko-słonym poczęstunkiem. W wyjątkową atmosferę będziemy wprowadzać Was już na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, a po jego zakończeniu, gwarantujemy, że dobry humor szybko Was nie opuści!

PLAN SYLWESTROWEGO WIECZORU

od godz. 18:00 - wprowadzenie w spektakl oraz lampka wina

19:00 - pierwsza część spektaklu

20:30 - przerwa na lampkę wina i drobny poczęstunek

21:00 - druga część spektaklu

22:00 - pożegnalny noworoczny toast

20 Lexusów na czwartek" to musicalowa opowieść o współczesnych uzależnieniach. Grupa Potemo-tem zaprasza na spotkanie z Coach Elą, która podczas swojej wizyty w Warszawie przeprowadzi autorską sesję terapeutyczną czerpiącą z technik japońskiego mistrza harmonii i wewnętrznego spokoju Takashi Fakaito.

Co zastąpiło nam absolut? Do czego możemy się zwrócić, w świecie, w którym poważna refleksja filozoficzna i namysł teologiczny są niespotykane? Co nie pozwala znaleźć nam wewnętrznego spokoju, drażni, przeszkadza, ale nie możemy bez tego żyć? Bohaterowie sztuki są uzależnieni od pracy, relacjonowania swojego życia w Internecie, od zdrowego żywienia i nie tylko... Podczas autorskiej sesji musical therapy odkryją przed widzami swoje problemy, a właściwie wyśpiewają je i zatańczą.

Na scenie występują między innymi Agata Różycka jako COACH ELA, Filip Kosior jako MARIUSZ, Eliza Rycembel jako MARTA, Piotr Piksa jako KAROL, Anna Mrozowska jako ALEX, Jan Marczewski jako DARIUSZ.

Czas trwania: 170 minut

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński

SCENOGRAFIA: Joanna Załęska

MUZYKA: Skodo i Filip Grycmacher

CHOREOGRAFIA: Natalia Kielan

KOSTIUMY: Irma Tylor

VIDEO: Darek Redos

GRAFIKA: Stefania Michera

ASYSTENTKA REŻYSERA: Aleksandra Uma

SYSTENTKA KOSTIUMOGRAFKI- Barbara Wrona

PROMOCJA: Joanna Młynarska

GOŚCINNIE W PROJEKCJACH:

Małgorzata Zajączkowska

Mariusz Jakus

Jerzy Radziwiłowicz

Opinie naszych widzów (81)

 • 10,0/ 10

  Wspaniała sztuka, wspaniała gra aktorska. Super!

  a......@gm...il.com / 26 października 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo odświeżająca formuła spektaklu. Dużo energii. Aktualny temat przedstawiony w zabawnej i lekkiej formie. Polecam każdemu. Osobiście bawiłem się wspaniale.

  ol.....@gm...il.com / 26 października 2021

 • 10,0/ 10

  Super spektakl, bardzo dobra gra aktorska, świetnie wykonane piosenki, super kontakt z publicznością, zaskakujące zwroty akcji, zwłaszcza jedna - sztos! Polecam z całego serca :))

  me.....@gm...il.com / 14 października 2021

 • 10,0/ 10

  mega dobra energia, świetne wokale (zakupiłam nawet płytę) - Potem-o-tem jak zawsze niezawodne <3

  ka.....@gm...il.com / 10 października 2021

 • 10,0/ 10

  Niespodziewałam się aż tak fantastycznego spektaklu!!! Super!!/

  iz.....@....pl / 06 października 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl fantastyczny. Aktorzy jak zwykle zachwycają pomysłowością, kunsztem aktorskim i niebanalnym podejściem do tematu. Polecam wszystkie spektakle Potem-o-tem!

  we.....@gm...il.com / 05 października 2021

 • 10,0/ 10

  Rewelacja!!

  Ka.....@gm...il.com / 05 października 2021

 • 10,0/ 10

  ŚWIETNY SPEKTAKL, DZIĘKUJĘ

  ma.....@gm...il.com / 04 października 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl wspaniały, poruszający ważne tematy, ale w niekonwencjonalny sposób. Całość od początku do końca angażuje widzów, co sprawia, że każdy czuje się podopiecznym Coach Elli.

  ju.....@gm...il.com / 04 października 2021

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl! Gorąco polecam!

  mi.....@sy...ds.pl / 04 października 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniały, wesoły wieczór, dużo wrażeń oraz emocji. Wspaniała interakcja aktorów z publicznością! Dreszczyk ekscytującej niepewności towarzyszył nam przez cąły spektakl : )

  ju.....@gm...il.com / 04 października 2021

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorska i interreakcja z widzem, w suptelny sposób przedstawiony temat spektaklu i przesłanie. Zdecydowanie polecam

  iw.....@ya...oo.com / 03 października 2021

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl!!! Mądry, zabawny, zaskakujący... Prawie trzy godziny i ani chwili nudy. Byłam z moim 13-letnim synem i bawił się tak samo dobrze jak ja, a to chyba najlepsza recenzja, biorąc pod uwagę, co kręci współczesnych nastolatków. To był mój pierwszy raz z grupą Potem-o-tem, ale na pewno nie ostatni.

  al.....@gm...il.com / 03 października 2021

 • 10,0/ 10

  Musical Therapy :) Polecam

  ba.....@....pl / 02 października 2021

 • 10,0/ 10

  Super aktorzy! Zupełnie inne podejście do sztuki teatru! Dużo współpracy z widzami

  ri.....@gm...il.com / 02 października 2021

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna obsada i gra aktorska! Bardzo polecam! ❤️

  al.....@gm...il.com / 15 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  To trzeba przeżyć...gorąco polecam każdemu! Niesamowite wrażenia i wspaniała gra aktorska.

  am.....@gm...il.com / 15 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo pozytywny, wesoły spektakl. Uwielbiamy teatr POTEM-O-TEM.

  Sa.....@ya...oo.com / 14 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl!

  em.....@gm...il.com / 14 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Znakomity spektakl! Mnóstwo pozytywnej energii i niebanalny scenariusz. Przekaz daje do myślenia. Z dużym poczuciem humoru porusza głębokie wątki. Niesamowicie utalentowani i kreatywni młodzi ludzie. Przy minimum scenografii pokazali szerokie spektrum możliwości. Brawa na stojąco!!!

  mp.....@in...ia.pl / 23 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Znakomity, bardzo inteligentnie zagrany spektakl. Ogromne zaangazowanie aktorów. Mądra zabawa- bo Dowcip uzupełniony głębszą refleksja o samotnoisci uzaleznieniach wspolczesnego człowieka... Wspaniałe miejsce ( choc sauna w skutek temperatury. Troszke też nagłosnienie było niezbyt czyste, czasem trudno było zrozumiec dokładnie tekst.

  a......@fr...rg.com / 23 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobrzy aktorzy - ogień i zaangażowanie - scenariusz i scenografia super, podsumowując - wysokiej klasy spektakl; rozrywka i daje do myślenia

  An.....@te...ak.com / 23 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Genialne budowanie zaangażowania i uwagi widzów. Świetne głosy i gra aktorów. Super, że była muzyka na żywo.

  ma.....@gm...il.com / 23 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Najlepszy spektakl grupy Potem!!! Wszyscy uroczy, a Agata Różycka po prostu olśniewająca. Widać co ta dziewczyna potrafi, gdy dostanie dobrą rolę!!! Zachęcam do obejrzenia

  ww.....@....pl / 23 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  "20 lexusów..." to nie tylko spektakl, ale wspólna zabawa, która zaczyna się jeszcze przed wejściem na salę. Warto zatem dać się nieco porwać atmosferze sesji terapeutycznej i bawić razem z aktorami. Młodzi artyści portretują aktualne problemy pokolenia milenialsów, a całość okraszona jest dużą dawką humoru i muzyki. Do polecania każdemu niezależnie od wieku.

  ni.....@gm...il.com / 22 czerwca 2021

Potem-o-tem - Adres i dojazd

potemotem.com

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 3 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.