Polska Liga Stand-upu we Wrocławiu - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos
2 zainteresowane osoby

8,0 / 10

Polska Liga Stand-upu we Wrocławiu

8,0/ 10

Polska Liga Stand-upu to niepowtarzalna mieszanka scenicznych osobowości i różnego spojrzenia na to, co nas bawi. 12 bardzo zdolnych komików z całego kraju, w 2 grupach walczy o awans do części finałowej, która odbędzie się jesienią. Dzięki temu, że komicy nie boją się poruszać kontrowersyjnych tematów, Polska Liga Stand-upu adresowana jest do ludzi mających wiele dystansu zarówno do siebie, jak i otaczającego świata. Nasze imprezy przeznaczone są dla publiczności w wieku powyżej 16 lat, oczekującej od artystów czegoś więcej niż parodiowania osób i odgrywania scenek z życia. Każdy z występujących będzie miał na scenie 15 minut, a na koniec imprezy to publiczność wskaże, kto podobał się jej najbardziej.

W ramach imprezy we Wrocławiu wystąpi 6 komików:

Michał Leja (Comedy Lab – Laboratorium Komedii, Kraków) – zdobywca 2. miejsca podczas pierwszej edycji Polskiej Ligi Stand-upu, zwycięzca podczas szczecińskiego Stand-up Fest. Świetny kontakt z publicznością i umiejętność improwizacji łączy z żartami, w których dostrzega najśmieszniejsze meandry rzeczywistości.

Olka Szczęśniak (Comedy Lab – Laboratorium Komedii, Kraków) – zdobywczyni 3. miejsca podczas pierwszej edycji Polskiej Ligi Stand-upu oraz 3. Miejsca na Arenie Stand-uperów. Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem.

Jasiek Borkowski (Warszawa) - uczestnik pierwszej edycji Polskiej Ligi Stand-upu, występował także m.in. na Roaście Tego Typa Mesa, na Roaście Szymona Majewskiego, a także w pierwszym w polskiej telewizji programie ze stand-upem: Comedy Central Prezentuje. Na scenie urzeka swoją wrażliwością i niepodrabialnym sposobem opowiadania o swoim postrzeganiu świata.

Wojtek Pięta (Comedy Lab – Laboratorium Komedii, Kraków) – uczestnik pierwszej edycji Polskiej Ligi Stand-upu, występował także m.in. na Roaście Tego Typa Mesa; prowadzi popularny kanał na youtube – Pięta Web Show. Na scenie mówi o tym jak wygląda świat z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia.

Rafał Pacześ (Łódź/Warszawa) – półfinalista tegorocznej PAKI. Niesłychanie energetyczny i zaraźliwie śmieszny komik z Łodzi, zyskujący sympatię publiczności w całym kraju, dzięki swojemu bezpośredniemu i szczeremu podejściu do kwestii damsko-męskich oraz wszystkich poruszających go tematów.

Zwycięzca eliminacji – grono uczestników drugiej edycji uzupełni zwycięzca ogólnopolskich eliminacji, które odbędą się 11. kwietnia w Warszawie.

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Michał Leja

Olka Szczęśniak

Jasiek Borkowski

Wojtek Pięta

Rafał Pacześ

Realizacja

Polski Stand-Up

Polski Stand-Up - Adres i dojazd

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.