Polska Liga Stand-upu w Radomiu - zdjęcie

Polska Liga Stand-upu w Radomiu

Polska Liga Stand-upu to niepowtarzalna mieszanka scenicznych osobowości i różnego spojrzenia na to, co nas bawi. 12 bardzo zdolnych komików z całego kraju, w 2 grupach walczy o awans do części finałowej, która odbędzie się jesienią. Dzięki temu, że komicy nie boją się poruszać kontrowersyjnych tematów, Polska Liga Stand-upu adresowana jest do ludzi mających wiele dystansu zarówno do siebie, jak i otaczającego świata. Nasze imprezy przeznaczone są dla publiczności w wieku powyżej 16 lat, oczekującej od artystów czegoś więcej niż parodiowania osób i odgrywania scenek z życia. Każdy z występujących będzie miał na scenie 15 minut, a na koniec imprezy to publiczność wskaże, kto podobał się jej najbardziej.

W ramach imprezy w Radomiu wystąpi 6 komików:

Łukasz „Lotek” Lodkowski (Bękarty Stand-upu, Warszawa) – zwycięzca pierwszej edycji Polskiej Ligi Stand-upu oraz Antrakt Stand-up Festiwal. Niesamowicie energetyczny i charyzmatyczny na scenie, dzięki czemu potrafi rozbawić każdą publiczność.

Karol Modzelewski (Bękarty Stand-upu, Warszawa) – finalista pierwszej edycji Polskiej Ligi Stand-upu oraz zdobywca 3. Miejsca podczas Antrakt Stand-up Festiwal. Zaskakuje widzów otwartością i bezpośrednią formą.

Patryk Czebańczuk (Stand-up Łódź) – półfinalista pierwszej edycji Polskiej Ligi Stand-upu, dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów, występował także m.in. na Roaście Tego Typa Mesa. Preferuje humor skłaniający do myślenia, umiejętnie łącząc śmieszność z refleksyjnością.

Adam Bendler (Stand-up Trójmiasto) – uczestnik pierwszej edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Komik oraz autor wielu popularnych filmów na youtube. Mający niepowtarzalny styl i energię podczas swoich występów, w których porusza tematy wypływające z jego bogatych życiowych doświadczeń.

Bartosz Zalewski (Wrocław) - nieszablonowy komik, na scenie poruszający wszelkie wątpliwości toczące duszę XXI-wiecznego młodego mężczyzny. Jego występy opatrzone są absolutnie bezwstydnymi obserwacjami z życia własnego i cudzego.

Miłosz Roliński (Comedy Lab – Laboratorium Komedii, Kraków) – uwielbia stand–up za możliwość rozłożenia dowolnego tematu na czynniki pierwsze. Zaskakuje wielką ilością inteligentnych point.

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Łukasz „Lotek” Lodkowski

Karol Modzelewski

Patryk Czebańczuk

Adam Bendler

Bartosz Zalewski

Miłosz Roliński

Realizacja

Polski Stand-Up

Polski Stand-Up - Adres i dojazd

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.