Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

Ośrodek Kultury w Wieliszewie

Wieliszew, ul. Modlińska 1

Ośrodek Kultury w Wieliszewie powstał w styczniu 2006 roku na bazie funkcjonującego od roku 2000 Referatu Kultury i Sportu. 1 marca 2014 r. został połączony z Biblioteką Publiczną Gminy Wieliszew, tworząc nową Instytucję Kultury pod nazwą Ośrodek Kultury w Wieliszewie. Ośrodek Kultury jest jednostką organizacyjną Gminy Wieliszew, jest wpisany do rejestru instytucji kultury i posiada osobowość prawną.

Celem Ośrodka jest prowadzenie wielokierunkowej działalności rozwijającej i zaspokajającej potrzeby mieszkańców w dziedzinie kultury i rozrywki, a także upowszechnianie i promocja kultury lokalnej w kraju i zagranicą. Do podstawowych zadań Ośrodka należy: organizowanie różnorodnych form edukacji kulturalnej i wychowania przez sztukę, patronowanie amatorskiemu ruchowi artystycznemu, kołom i klubom zainteresowań, sekcjom, zespołom i innym, upowszechnianie i rozwijanie kultury w gminie, organizowanie różnorodnych imprez kulturalnych promujących kulturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzenie zajęć zespołowych i działalności wydawniczej i promocyjnej oraz współdziałanie z instytucjami, organizacjami społecznymi i stowarzyszeniami w zakresie lepszego zaspokajania potrzeb kulturalnych mieszkańców gminy oraz koordynowanie działań organizacji kulturalnych na terenie gminy.

Repertuar Ośrodek Kultury w Wieliszewie w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.