Wspólnota mieszkaniowa - zdjęcie Wspólnota mieszkaniowa - zdjęcie Wspólnota mieszkaniowa - zdjęcie Wspólnota mieszkaniowa - zdjęcie Wspólnota mieszkaniowa - zdjęcie Wspólnota mieszkaniowa - zdjęcie Wspólnota mieszkaniowa - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów

8,6 / 10

Wspólnota mieszkaniowa

8,6/ 10

Wspólnota mieszkaniowa to komedia o społeczności mieszkającej w jednym domu. Na zebraniu wspólnoty ujawniają się różne poglądy i śmieszności ludzkich charakterów. Utwór jest satyrą na współczesne społeczeństwo. W obsadzie plejada wspaniałych aktorów.

W spektaklu występują między innymi Witold Dębicki , Izabela Dąbrowska, Agnieszka Więdłocha, Michał Zieliński, Mirosław Kropielnicki, Stanisław Brejdygant.

Źródło zdjęcia: fot. Robert Jaworski

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Trafnie oddana obecnie istniejąca sytuacja w naszym społeczeństwie, w którym niezgoda i podziały doprowadziły do rozpadu demokracji, oddając decyzje w ręce tych, którzy nie powinni ich podejmować. Momentami śmiech przez łzy niestety. Barwna gra aktorska. Polecam!

  mk.....@in...ia.pl / 28 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  Fantastycznie zagrany spektakl, wyraziste postaci, wspaniałe kostiumy, mnóstwo zabawnych sytuacji. Gorzka i przejmująca komedia skłaniająca do refleksji. Polecam!

  we.....@ya...ah.info / 28 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  Wspaniała gra aktorska. Świetna sztuka. Ambitna tragikomedia

  js.....@gm...il.com / 28 lipca 2020

 • 9,0/ 10

  Fantastyczna sztuka, świetna obsada oraz idealne tłumaczenie sprawiające wrażenie, że akcja dzieje się tu i teraz. Prześmieszne sceny i błyskotliwe puenty.

  ro.....@....pl / 29 lipca 2020

 • 3,0/ 10

  Jestem stałym bywalcem teatrów (średnio oglądam ok. 80 spektakli w skali roku) i niestety jest to słaby spektakl. Grzech leży u podstaw , czyli w samym tekście. Aktorzy robią co mogą, ale po prostu przy tym tekście trudno o udany spektakl.

  ad.....@be...en.pl / 07 sierpnia 2020

Och-Teatr - Adres i dojazd

ul. Grójecka 65
05-077 Warszawa

http://www.ochteatr.com.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.