Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów
82 zainteresowanych osób

9,2 / 10

Trzeba zabić starszą panią

9,2/ 10

Zabawna opowieść o grupie bardzo niezorganizowanych rabusiów, którzy wynajmują pokoje w domu starszej pani, ponieważ chcą dostać się do położonego tuż obok banku, a damie opowiadają, że są kwintetem smyczkowym i przygotowują się do koncertu. Na ich nieszczęście właścicielka domu ma dużo wolnego czasu, kilka bardzo ciekawskich koleżanek oraz znakomitą znajomość muzyki klasycznej. Utrzymanie tajemnicy i napad na bank stają się więc wyzwaniem na wszystkich możliwych poziomach, a złodzieje wikłają się w piramidalne kłamstwo i istną lawinę nieporozumień. Jak zakończy się potyczka między admiratorką wysokiej sztuki a przestępcami o niskich pobudkach? Nobliwa dama, delikatna i naiwna melomanka, przeciwko grupie bandytów, planujących napad na bank – wydaje się, że tytułowa starsza pani nie ma w takiej konfrontacji szans. Chyba, że jest zupełnie wyjątkową kobietą, a to właśnie cecha bohaterki granej przez Barbarę Krafftównę...

Czarna komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Debiut reżyserski Cezarego Żaka.

W spektaklu występują między innymi Barbara Krafftówna, Andrzej Konopka, Michał Piela, Adam Krawczuk, Cezary Żak , Piotr Borowski.

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: http://ochteatr.com.pl/

Realizacja

Tytuł oryginalny: The Ladykillers

Przekład: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Cezary Żak

Scenografia: Maciej Preyer

Asystent scenografa: Małgorzata Domańska

Kostiumy: Tomasz Ossoliński

Światło: Adam Kłosiński, Paweł Szymczyk

Producent wykonawczy: Alicja Przerazińska

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Świetna obsada i gra aktorska:) P. Krafftówna, p. Serowaniec doskonali!

  re.....@....pl / 31 grudnia 2020

 • 10,0/ 10

  Bilety na przedstawienie były prezentem dla gwiazdkę dla członków rodziny. Wrócili zadowoleni i w świetnych humorach. Spektakl należy do klasyki, ze świetną obsadą, na pewno warto zobaczyć.

  js.....@ga...ta.pl / 30 grudnia 2020

 • 10,0/ 10

  Pani Barbara Kraftówna jak zwykle pokazała wielką klasę i kunszt aktorski -słowa uznania. Partnerujący Jej aktorzy byli wspaniali. Dwie godziny bardzo miłej rozrywki.

  hb.....@tl...en.pl / 16 października 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl, obsada marzeń! Pani Barbara Krafftówna po prostu cudowna, no i była miła uroczystość 80-lecia p Krystyny Kołodziejczyk-Szyszko. Absolutne must!

  Wa.....@tl...en.pl / 07 października 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl mimo kryminalnego wątku - klimatyczny - piękna scenografia i świetnie stworzona atmosfera miejsca. Barbara Krafftówna budzi podziw i respekt. Byłam z młodzieżą i oni też wyszli z mnóstwem pozytywnych wrażeń.

  mo.....@gm...il.com / 06 października 2019

Och-Teatr - Adres i dojazd

ul. Grójecka 65, Warszawa

http://www.ochteatr.com.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.