Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie Trzeba zabić starszą panią - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów
82 zainteresowanych osób

9,2 / 10

Trzeba zabić starszą panią

9,2/ 10

Zabawna opowieść o grupie bardzo niezorganizowanych rabusiów, którzy wynajmują pokoje w domu starszej pani, ponieważ chcą dostać się do położonego tuż obok banku, a damie opowiadają, że są kwintetem smyczkowym i przygotowują się do koncertu. Na ich nieszczęście właścicielka domu ma dużo wolnego czasu, kilka bardzo ciekawskich koleżanek oraz znakomitą znajomość muzyki klasycznej. Utrzymanie tajemnicy i napad na bank stają się więc wyzwaniem na wszystkich możliwych poziomach, a złodzieje wikłają się w piramidalne kłamstwo i istną lawinę nieporozumień. Jak zakończy się potyczka między admiratorką wysokiej sztuki a przestępcami o niskich pobudkach? Nobliwa dama, delikatna i naiwna melomanka, przeciwko grupie bandytów, planujących napad na bank – wydaje się, że tytułowa starsza pani nie ma w takiej konfrontacji szans. Chyba, że jest zupełnie wyjątkową kobietą, a to właśnie cecha bohaterki granej przez Barbarę Krafftównę...

Czarna komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Debiut reżyserski Cezarego Żaka.

Na scenie występują między innymi Barbara Krafftówna, Andrzej Konopka, Michał Piela, Adam Krawczuk, Cezary Żak , Piotr Borowski.

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: http://ochteatr.com.pl/

Realizacja

Tytuł oryginalny: The Ladykillers

Przekład: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Cezary Żak

Scenografia: Maciej Preyer

Asystent scenografa: Małgorzata Domańska

Kostiumy: Tomasz Ossoliński

Światło: Adam Kłosiński, Paweł Szymczyk

Producent wykonawczy: Alicja Przerazińska

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Świetna obsada i gra aktorska:) P. Krafftówna, p. Serowaniec doskonali!

  re.....@....pl / 31 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Bilety na przedstawienie były prezentem dla gwiazdkę dla członków rodziny. Wrócili zadowoleni i w świetnych humorach. Spektakl należy do klasyki, ze świetną obsadą, na pewno warto zobaczyć.

  js.....@ga...ta.pl / 30 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Pani Barbara Kraftówna jak zwykle pokazała wielką klasę i kunszt aktorski -słowa uznania. Partnerujący Jej aktorzy byli wspaniali. Dwie godziny bardzo miłej rozrywki.

  hb.....@tl...en.pl / 16 października 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl, obsada marzeń! Pani Barbara Krafftówna po prostu cudowna, no i była miła uroczystość 80-lecia p Krystyny Kołodziejczyk-Szyszko. Absolutne must!

  Wa.....@tl...en.pl / 07 października 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl mimo kryminalnego wątku - klimatyczny - piękna scenografia i świetnie stworzona atmosfera miejsca. Barbara Krafftówna budzi podziw i respekt. Byłam z młodzieżą i oni też wyszli z mnóstwem pozytywnych wrażeń.

  mo.....@gm...il.com / 06 października 2019

Och-Teatr - Adres i dojazd

ul. Grójecka 65, Warszawa

http://www.ochteatr.com.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.