Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie Mayday 2 - zdjęcie

Średnia ocena

12 oddanych głosów

8,8 / 10

Mayday 2

8,8/ 10

Ciąg dalszy przygód najbardziej znanego taksówkarza z Londynu, czyli Johna Smitha, który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan podwójnego życia. Czym jednak jest jeden notes wobec potęgi Internetu?... Gavin i Vicky poznają się właśnie przez Internet i od razu czują, że wiele ich łączy – wspólne pasje, plany i marzenia oraz… ojciec, który jest taksówkarzem i nazywa się John Smith.

MAYDAY 2 jest kontynuacją historii opowiedzianej w MAYDAY, czyli spektaklu, który na scenie Ochu wystawiany jest z wielkim sukcesem. W wyreżyserowanej przez Krystynę Jandę sztuce grają m.in. Maria Seweryn, Monika Fronczek, Rafał Rutkowski czy Artur Barciś i ich postaci - zmienione po latach - a dodatkowo pojawiają się dzieci i ojciec Stanleya (granego przez Artura Barcisia). Dwa razy tyle komplikacji i zabawy z tym związanej. A do tego muzyka zespołu Boney M. i stylistyka lat 80.

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: http://ochteatr.com.pl/

Zwiastuny

Obsada

Maria Seweryn - zdjęcie

Maria Seweryn
Mary Smith

Artur Barciś - zdjęcie

Artur Barciś
Stanley Gardner

Monika Fronczek - zdjęcie

Monika Fronczek
Mary Smith/Barbara Smith

Małgorzata Klara - zdjęcie

Małgorzata Klara
Barbara Smith

Katarzyna Kołeczek - zdjęcie

Katarzyna Kołeczek
Barbara Smith

Jerzy Łapiński - zdjęcie

Jerzy Łapiński
Tata Stanleya

Stanisław Brudny - zdjęcie

Stanisław Brudny
Tata Stanleya

Olga Sarzyńska - zdjęcie

Olga Sarzyńska
Vicki Smith

Justyna Schneider - zdjęcie

Justyna Schneider
Vicki Smith

Adam Serowaniec - zdjęcie

Adam Serowaniec
Gavin Smith

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna zabawa, obsada doborowa. Prezent urodzinowy oryginalny i bardzo trafiony.

  Ei.....@....com / 24 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Szczególnie wyrafinowany relaks w doborowym towarzystwie fantastycznych aktorów. Podziękowania z Poznania.

  ce.....@po...ta.fm / 20 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Gorąco polecam!! jedna z najlepszych komedii:) zabawa dla calej rodziny :))

  lu.....@ma...ex.pl / 04 maja 2019

 • 9,0/ 10

  Barciś jest super!

  w......@gm...il.com / 14 maja 2019

 • 8,0/ 10

  Najprostszy dowcip niewymagajacy myslenia. Nie ma nic lepszego dla tych, ktorzy na codzien sa tym mysleniem przeciazeni. Tak trzymac, wyksztalciuchy! Ale tylko dni wolne od pracy!

  do.....@go...il.com / 04 maja 2019

Och-Teatr

Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury to Fundacja rodzinna. Założycielami i fundatorami są Krystyna Janda – aktorka, Edward Kłosiński – operator filmowy i Maria Seweryn – aktorka. W życiu prywatnym – rodzina. Głównym celem statutowym Fundacji jest wspieranie i upowszechnianie kultury, w szczególności poprzez prowadzenie teatrów. Kolejne to pomoc ludziom w dostępie do kultury i teatru, opieka nad osobami „wykluczonymi”, współpraca z domami dziecka, warszawskimi szpitalami, domami opieki, domami wychowawczymi, Uniwersytetami Trzeciego Wieku, domami spokojnej starości itp., a także działalność charytatywna oraz promocja młodych artystów.

Sukces, rozrastający się repertuar oraz rosnąca liczba widzów, a także niewielka liczba miejsc na widowni (Teatr Polonia liczy 266 miejsc) sprawiły, że Fundacja w 2009 r. wynajęła od przedsiębiorstwa MAX-FILM budynek dawnego Kina Ochota i przystąpiła do remontu zaniedbanego kina.

16 stycznia 2010 r. nastąpiło otwarcie Och-Teatru z 447. miejscami na widowni. Scena zaczęła „życie” premierą „Wassy Żeleznowej” Gorkiego. Od tego momentu teatr zaczął grać regularnie, przejmując część repertuaru od Teatru Polonia oraz tworząc własny, kierunkując tę scenę także na scenę muzyczną.

Wiosną 2011 r. doszło do osłabienia kondycji finansowej Fundacji, spowodowanej zarówno problemami organizacyjnymi, jak i przyczynami zewnętrznymi. Zarząd Fundacji zarządził reorganizację działania obu teatrów – począwszy od zmiany koncepcji repertuarowej scen, po zmiany formalne i organizacyjne. Po 18 miesiącach kryzysu Fundacja stanęła na nowo na nogi. Sprofilowano wszystkie sceny. Teatr Polonia ze sceną Fioletowe Pończochy podejmuje w tej chwili tematy trudniejsze, Och-Teatr został przeznaczony do grania repertuaru lżejszego, choć te profile scen nie są sztywne.

Latem roku 2013 został przeprowadzony dalszy remont budynku Och-Teatru, a 21.09 premierą spektaklu „Pierwsza Dama” w reż. Grzegorza Warchoła zainaugurowana została nowa scena, Och-Cafe Teatr, mieszcząca się w kawiarni i obszernych holach teatru, z planami grania odmiennego od pozostałych scen repertuaru – poruszającego problemy aktualne, społeczne. Nowa scena zakłada także inne relacje z widzami, bardziej interaktywne.

Adres i dojazd

ul. Grójecka 65
05-077 Warszawa

http://www.ochteatr.com.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,5
Średnia ocena

06.07 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,5
Średnia ocena

19.07 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7,4
Średnia ocena

25.06 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,3
Średnia ocena

29.06 / 17:00

+ inne terminy

Gatunek: Monodram
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.