Krzysztof Zalewski SOLO ACT - zdjęcie

Średnia ocena

14 oddanych głosów
437 zainteresowanych osób

9,8 / 10

Krzysztof Zalewski SOLO ACT

9,8/ 10

W przypadku Krzysztofa Zalewskiego określenie „człowiek orkiestra” trudno uznać za frazes. Artysta nie stroni od muzycznych eksperymentów. Jednym z efektów tych poszukiwań jest formuła Solo Act’u – koncertu, podczas którego Krzysztof bierze sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in.: bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki – loopuje je i nagrywa na żywo, tworząc szczególną muzyczną rzeczywistość. W rezultacie obecni pod sceną słuchacze są świadkami jedynego w swoim rodzaju show, od którego trudno oderwać zarówno oczy, jak i uszy. Podczas koncertu usłyszymy przearanżowane utwory z „Zeliga”, „Złota” i „Zalewski śpiewa Niemena”.

KRZYSZTOF ZALEWSKI

Krzysztof Zalewski – to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą to już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Później niesamowity one man show, gdzie Krzysztof sam na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto”. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Kolejny spektakularny sukces przyniósł album „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Krzysztof skomponował i napisał tekst do hitowego utworu „Początek”, który razem z Dawidem Podsiadło i Kortezem prezentował prawie każdej wakacyjnej soboty wielotysięcznej publiczności koncertów Męskiego Grania. 30 stycznia 2019 roku Zalewski opublikował utwór „Kurier”. Singiel jest zapowiedzią nowego filmu Władysława Pasikowskiego o tym samym tytule.

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe wydarzenie, które polecam absolutnie każdemu. Zlokalizowanie koncertu w teatrze to strzał w dziesiątkę - kameralna, intymna atmosfera pozwala jeszcze lepiej odczuć muzykę i geniusz Krzysztofa Zalewskiego.

  ka.....@....pl / 08 października 2019

 • 10,0/ 10

  Koncert rewelacyjny!

  ga.....@....pl / 08 października 2019

 • 10,0/ 10

  Zalewski niesamowity - dosłownie Człowiek Orkiestra :) Niezapomniane wrażenia!

  ga.....@gm...il.com / 28 września 2019

 • 10,0/ 10

  Koncert - fantastyczny, Krzysztof pokazał swój talent w pełni- coś pięknego!!

  al.....@gm...il.com / 28 września 2019

 • 10,0/ 10

  Koncert fantastyczny, inny niż wszystkie.

  wi.....@....pl / 28 września 2019

 • 8,0/ 10

  Było super

  Ls.....@ya...oo.com / 08 października 2019

Och-Teatr - Adres i dojazd

ul. Grójecka 65, Warszawa

http://www.ochteatr.com.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.