Dwa miliony kroków - zdjęcie Dwa miliony kroków - zdjęcie Dwa miliony kroków - zdjęcie Dwa miliony kroków - zdjęcie Dwa miliony kroków - zdjęcie Dwa miliony kroków - zdjęcie Dwa miliony kroków - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Dwa miliony kroków

Była sobie dziewczynka. Ani mała ani duża - w sam raz. Tak jej się przynajmniej wydawało. Miała na imię Lidka i bardzo tego imienia nie lubiła. Nie lubiła też zup, deszczu i szurających kapci swojego nieco zwariowanego dziadka. Nie lubiła kiedy ciągle sprawdzał pogodę, chociaż nigdy nigdzie nie wychodził. Ale najbardziej nie lubiła kiedy jej mama wyjeżdżała. Lubiła za to, kiedy mama wracała. Najpierw raz na miesiąc, później raz na dwa miesiące, a w końcu tylko na święta. Lubiła myśleć o mamie przed snem, a potem śnić o niej i budzić się z myślą, że jest obok. Ale mama była w Bergamo, we Włoszech, dwa miliony kroków stąd.

Poznajcie niezwykłą historię życia zwariowanej Lidki, jej podróży i zakochanego w dziewczynie Adriana. To spektakl o problemach, ale i o urokach wchodzenia w dorosłość, skierowany zarówno do młodzieży, jak i do całej rodziny. Powstał na podstawie książki Piotra Rowickiego „16.10 do Bergamo”, wyróżnionej w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.

Spektakl dla widzów od 10. roku życia

Na scenie występuje Krystyna Janda jako (głos), Janusz R. Nowicki, Tomasz Ciachorowski, Agnieszka Przepiórska.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Adaptacja: Piotr Rowicki

Reżyseria: Przemysław Jaszczak

Muzyka: Urszula Chrzanowska

Scenografia: Joanna Załęska

Visuale: JAJKOFILM NOIŃSKA II MAŚLEJAK

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Spektakl mądry, godny polecenia.

    bl.....@gm...il.com / 03 czerwca 2019

Och-Teatr - Adres i dojazd

ul. Grójecka 65, Warszawa

http://www.ochteatr.com.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.