Przychodzi baba do lekarza - zdjęcie

Przychodzi baba do lekarza

„Przychodzi baba do lekarza” to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie z muzyką na żywo! SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM! Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu.

Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują nie-zapomniany wieczór.

Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, to sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent... Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo, bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show. Przez około 1.5 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też... pierwszej kłótni kochanków. To trzeba zobaczyć

W spektaklu występują między innymi Adam Adamonis jako Doktor, Grażyna Zielińska jako Gina, Dorota Szperlak jako Kasia, Aleksandra Nieśpielak jako Kleo, Ewa Florczak jako Gina, Łukasz Konopka jako Doktor.

Czas trwania: 90 minut

Zwiastuny

Realizacja

Muzyka - Aleksandra Niespielak

Opracowanie muzyczne - Michal Borowski

Fortepian/ saksofon - Michał Borowski

Scenografia - Agnieszka Marczewska

Kostiumy - Magdalena Jarosz- Holoubek

O La La Teatr - Adres i dojazd

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.