The Best of TANGO - Concert - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

The Best of TANGO - Concert

TANGA MIĘDZYWOJENNE, FILMOWE ORAZ MUZYKA ASTORA PIAZZOLLI

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie artystyczne. Świetni instrumentaliści współtworzący TangoStan Quintet - filharmonicy, pedagodzy, doktoranci uczelni muzycznych - już od 2013 roku uwodzą publiczność tangami Astora Piazzolli oraz tangowymi aranżacjami muzyki filmowej i międzywojennych szlagierów.

Jeśli tylko pozwolicie - zachwycą Was kunsztem i pasją TANGA…

Warszawski koncert wypełni muzyka z pogranicza tanga, jazzu i klasyki czyli kompozycje argentyńskiego wizjonera tanga i twórcy tango-nuevo Astora Piazzolli. To muzyka pulsująca południowymi rytmami, a zarazem zaskakująca świeżością brzmień.

Bawić Was będą znane i cenione utwory jak „Libertango” czy „Adiós Nonino”. Obok nich zespół wybitnych muzyków - TangoStan Quintet zaprezentuje wirtuozowski „Concierto para quinteto” oraz inne, porywające i urzekające utwory. Nie zabraknie niespodzianki - tangowych opracowań kilku dobrze Państwu znanych piosenek, ale nie zdradzajmy wszystkich atrakcji…

Łącząc pełne namiętności tango z pierwiastkiem jazzowej wolności oraz elegancją i smakiem klasyki, TangoStan Quintet tworzy muzykę, która pulsuje energią, przekazuje autentyczne emocje, dostarcza wzruszeń i nikogo nie pozostawia obojętnym. Muzycy wprowadzają w STAN, w którym TANGO przenika każdą komórkę słuchacza a serce zaczyna bić w rytm muzyki!

TangoStan Quintet to zespół złożony z 5 wyróżniających się muzyków - filharmoników, doktoranta Akademii Muzycznej w Katowicach oraz koncertujących muzyków, których połączyła miłość do tanga i muzyki Astora Piazzolli.

Czas trwania: 70 minut

Obsada

Karol Grzeszczuk - akordeon

Agnieszka Dancewicz - skrzypce

Justyna Służalec - fortepian

Krzysztof Kołodziej - gitara

Piotr Kucharz - kontrabas

Realizacja

TangoStan Quintet

Nowy Świat Muzyki - Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.