Stefski & Hutch LIVE! - zdjęcie

Stefski & Hutch LIVE!

Pierwszy w tym roku koncert Stefski & Hutch w Warszawie!

Formacja Stefski & Hutch powstała w 2015 roku w Warszawie. Stefski, wokalista, gitarzysta i kompozytor oraz Hutch gitarzysta, kompozytor i aranżer połączyli swoje polsko-francuskie fascynacje muzyczne w intersującą brzmieniowo całość. Inspirując się historią muzyki rockowej od lat 60. stworzyli piosenki w języku angielskim. Przedsięwzięcie w którym bardzo łatwo popełnić plagiat czy być po prostu banalnym.

Pierwsza Epka formacji to jednak zaskakująco świeża i oryginalna paleta brzmieniowa, biorąc pod uwagę te „retro“ inspiracje. Formacji udało się zbudować swój własny styl przypominający falę „grunge“ z lat 90., harmonie idoli z lat 60. z Beatlesami na czele, łącząc liryczność alternatywnych zespołów lat 80. jak i współczesne rockowe trendy wyznaczane ostatnio przez takich artystów jak Jack White czy The Black Keyes. Blues, folk, szczypta soulu i oryginalny głos wokalisty budują ciekawy klimat ich pierwszej EPki.

Stefski & Hutch, to zespół któremu nie jest potrzebna produkcja brzmiąca „współczesnie" aby obronić swoje kompozycje. Stefski & Hutch to muzyka, która wykracza poza definicje „mainstreamu", „alternatywy", „classic rocka" czy „indie", oscyluje między tym co jest "trendy" a tym co nigdy nie wypada z mody.

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Stéphane Włodarczyk

Tomasz Bogacki

Realizacja

Stefski & Hutch

Nowy Świat Muzyki - Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.